Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A juÂż jutro o 20:10 "Harry Potter i KamieĂą Filozoficzny" - tylko w TVN! :D

Obrazek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Penie bĂŞdzie hiciorem ale ja siĂŞ do tego nie przyczynie. Nie oglÂądam tego typu filmĂłw :!: :!: :!: A wkrĂłtce ma byĂŚ Vanila sky :!: :!: :!:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wybacz Robin, ale z takimi argumentami (zwÂłaszcza ten ostatni) nie dyskutujĂŞ. Wybacz, ale szkoda czasu....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

11 Listopada "Fakty" pobily Wiadomosci a oto wyniki programow nformacyjnych z 11 listopada.



Stacja
Program
Liczba widzĂłw
UdziaÂł w rynku
Rating

TVN
Fakty
19.00
4 468 273
29,4 %
12,3 %

TVP1
WiadomoÂści
19.30
4 253 376
26,8 %
11,7 %

TVP2
Panorama
18.30
2 748 106
19,2 %
7,6 %

Polsat
Wydarzenia
18.30
1 766 011
12,3 %
4,9 %


AGB Polska - 11.11.2004
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

DoœÌ zaskakuj¹ce wyniki szczerze mówi¹c i nie chodzi mi tylko o to, ¿e Wiadomoœci znalaz³y sie za Faktami, ale te¿, ¿e Wydarzenia mia³y bardzo ma³¹ widowniê, ostatnio przekroczyly kilka razy granice 3 milionów :?

tak na marginesie, co to wÂłaÂściwie jest ten Rating? :oops: :arrow:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No, no -ciekawie, ciekawie :D Gratulacje dla FAKTÓW. Dzi¶ te¿ bêdzie dobrze, bo leci Harry Potter, pozatym w piatki TVN osiaga najwy¿sz± ogl±dalno¶æ. Jeszcze raz gratulujê FAKTOM -oby tak dalej :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

OdnoÂśnie wiadomoÂści to mam pewnÂą hipotezĂŞ na tak sÂłaby wynik oglÂądalnoÂści wczorajszego wydania :!: :!: :!:
Mam ale jeden z fanĂłw tej pani mĂłgÂłby poczuĂŚ siĂŞ dotkniĂŞty. :?: ZresztÂą tej pani tu wiele osĂłb nie akceptuje :!:
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

CieszĂŞ siĂŞ bardzo z sukcesu FaktĂłw!! :D
Rating, to ten procent ludzi z badanej populacji, ktĂłra dany program oglÂądaÂła. To to samo co liczba widzĂłw tylko w procentach, a nie w milionach.
Co do Wydarzeù, s³abo, ale one konkuruj¹ z Panoram¹, która ma wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ. A miewa³y 3 mln w niedzielê, ale teraz w weekendy nie ma Panoramy o 18:30 i st¹d by³y takie wyniki.
Pozdrawiam
Anita Werner jest the best!!!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Bardzo siĂŞ cieszĂŞ, no i ciekaw jestem, co na to nasza "ÂŻmija jedna"... :roll: :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Bardzo ciekawe, ¿e taka ró¿nica ma³a skoro w œrodê by³a doœÌ znacz¹ca. Zobaczymy co jutro pokaze "Fakt". Ja od razu mowie, ze jutro scanu nie bêdzie bo nie bêdê mia³ gazety. Mamusia która j¹ sobie kupuje wyjecha³a. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Maciek pisze:Bardzo siĂŞ cieszĂŞ, no i ciekaw jestem, co na to nasza "ÂŻmija jedna"... :roll: :wink:
A ÂŻija na to - to dane przygotowane przez AGB, wiĂŞc nie dziwi dobry wynik FaktĂłw. Sama rĂłznica miĂŞdzy dwoma programami jest minimalna. ZresztÂą oglÂądajcie dzisiaj Fakty - w takim przypadku powinni siĂŞ pochwaliĂŚ.
Z jednej strony Fakty i tak niczego nie osiagne³y - ich wynik stoi w miejscu, z drugiej - wed³ug tych danych starci³y Wiadomoœci. Ale jeszcze dzieù wczeœniej, bo w œrodê wyniki by³y diametralnie ró¿ne. S¹dzê wiec, ¿e wszytko zale¿y od metody badania, ewentualnie Wysocka odstrasza widzów. Widzia³em wczorajsze Fakty (ale dopiero od 19.10 - omin¹³ mnie fragment o Arafacie) i z czystym sumieniem stwierdzam - Wiadomoœci mia³y lepsze materia³y z obchodów 11 listopada i zamieszania z wypowiedzi¹ prezydenta. Zreszt¹ to ich obowi¹zek, Fakty jako serwis stacji komercyjnej mog¹ mówiÌ o czym chc¹ i zbytnio nie przejmowaÌ siê jakimœ "konstytucyjnym" doborem tematów.


PS skÂąd macie te dane? Ze strony AGB? ( http://www.agb.pl )?

Ewentualnie nale¿y poczekaÌ na publiczne komentarze - nie s¹dzê, aby TVN nie wykorzysta³ tej okazaji. Z drugiej strony róznica wynosi tylko 210 tys widzów - czyli du¿e ryzyko b³êdu
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

no a dzis pod kaoniec faktow sie pochwalili..:)
ich program mial pierwszy raz w historii wyzsza ogladalnosc od wiadomosci....:)

fakty ogladalo blisko 4,5 milona
a wiadomosci 4,2 milona...:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

enjoy16 pisze:ich program mial pierwszy raz w historii wyzsza ogladalnosc od wiadomosci....:)
Nie prawda
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

www.tvn.personal.pl w dzilae : HIstroia TVN pisze:2 stycznia 2000 - tego dnia "Fakty" ogl¹dano chêtniej ni¿ "Wiadomoœci". W niedzielê na terenie, na którym mo¿na ogl¹daÌ TVP i TVN po raz pierwszy wiêcej Polaków zasiad³o przed ekranami, by obejrzeÌ "Fakty", ni¿ "Wiadomoœci". Tak wynika z danych AGB Polska. Na terenie, gdzie mo¿na ogl¹daÌ oba programy (a wiêc g³ównie w du¿ych miastach) emitowane w TVN "Fakty" obejrza³o ponad 3,7 mln osób. Tymczasem nadawane pó³ godziny póŸniej w TVP "Wiadomoœci" obejrza³o ok. 3,5 mln.
Żartowałem.
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

no tyle ze tak chyba powiedzial kajdanowicz....
(albo mi sie zdaje)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości