Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dzisiejsze Fakty.... dopiero poczÂątek a juÂż dno w wykonaniu Kajdanowicza, do tej pory mi tak nie przeszkadzaÂł, ale dzisiaj mam wraÂżenie Âże on nigdy przed kamerÂą nie staÂł, czyta jakby nie widziaÂł znakĂłw interpunkcyjnych, kiepska intonacja... Panu juÂż dziĂŞkujemy :? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak panu juÂż dziĂŞkujemy :twisted: i prosimy o AnitkĂŞ :!: :!: :!:
W ogĂłle polskÂą telewizjĂŞ ogarnĂŞÂła fala bezguÂścia i miernoty i tyczy siĂŞ to zarĂłwno tvn-u jak i tvp i polsatu. :twisted: :twisted: :twisted:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Zdarza siê. Na pewno w ostaniej chwili mu powiedzieli, ¿e ma zmieniÌ kolejnoœÌ zapowiedzi materia³ów lub j¹ maksymalnie wyd³u¿yÌ, bo "utknê³o w maszynie", a musia³ tego wys³uchaÌ coœ robi¹c (mieszaj¹c kartkami). To nie jego wina.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Na samym pocz¹tku jak sie zaci¹³, chyba mu prompter wysiad³ bo czyta³ z kartek, ale potem te¿ by³o beznadziejnie :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ludzie przecieÂż on zawsze jest beznadziejny i nie ma w tym Âżadnych wyjÂątkĂłw :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Nie, nie zawsze, kiedyÂś szÂło mu lepiej, z resztÂą Ty tego nie moÂżesz wiedzieĂŚ po przecieÂż nie oglÂądasz FaktĂłw, prawda? :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wystarczy mi to co do tej pory widziaÂłem :!: :!: :!: SÂą ludzie ktĂłrzy na prezenterĂłw siĂŞ nie nadajÂą i koniec :!: :!: :!: Trzeba miec ten kontakt z kamerÂą i kamera musi ciĂŞ po prostu lubiĂŚ :!: :!: :!:
By³ reporterem i nie musia³ siê pchaÌ od razu do g³ównych faktów. Nikt tak szybko jak on w takim programie siê nie znalaz³ :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony sobota 13 lis 2004, 19:37 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

arrow pisze:Na samym pocz¹tku jak sie zaci¹³, chyba mu prompter wysiad³ bo czyta³ z kartek, ale potem te¿ by³o beznadziejnie :arrow:
No wiem, ogl¹da³em, a raczej s³ysza³em. Jeœli zmienili kolejnoœÌ to musia³ czytaÌ z kartek. Nie wiem jak by³o z kolejnoœci¹ w zapowiedziach. Awaria te¿ mo¿liwa, ale wtedy jego zaciêcie siê jest nieuzasadnione. Gmera³ przecie¿ w tych kartkach pewnie szukaj¹c tematu, który mia³ teraz zapowiedzieÌ.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Na poczÂątek, nie zrozumiecie naszej niechĂŞci do ^automa+a i emocjonalnego wyraÂżania jej, pĂłki ktoÂś, mĂłwiÂąc brzydko, w tak znaczym stopniu nie zalezie wam za skĂłrĂŞ, jak on nam zalazÂł :!:
Cieszy mnie jednak, Âże wielu z was zgadza siĂŞ z nami (mnÂą i michosem), Âże ten czÂłowiek na prezentera kompletnie siĂŞ nie nadaje. :!:
Nadaje siê natomiast Anita, ale najwyraŸniej fakty s¹ ju¿ tak wspania³e, niepowtarzalne w samej nazwie, ¿e bez wzglêdu na to, i¿ za³oga je partaczy do kwadratu, to i tak bêd¹ mia³y niewyobra¿alnie wysok¹ ogl¹dalnoœÌ :!:
(A moÂże dlatego wÂłaÂśnie majÂą :?: :lol: :lol:)
Wielokrotnie juÂż o tym pisaÂłem, ale czemu by nie napisaĂŚ raz jeszcze :?
Pan Kajdanowicz nie ma pojĂŞcia co to jest dykcja, a w szczegĂłlnoÂści interpretacja tekstu.
Bardzo ra¿¹co dla uszu recytuje - odczytuje zapowiedzi bez g³osowego wyszczególnienia najistotniejszych elementów.
A prezenter powinien tê umiejêtnoœÌ posiadaÌ ¿eby byÌ dobrze zrozumianym :!:
Póki co brzmi jak pani z dworca kolejowego, która w kó³o powtarza godziny odjazdu poci¹gów :!:
W odró¿nieniu o wy¿ej wymienionej pani, jest wyj¹tkowo sztywny, myli siê z du¿¹ czêstotliwoœci¹, ma przestraszony wyraz twarzy i idiotyczny przedzia³ek :lol:


Z reguÂły nie cieszĂŞ siĂŞ z cudzego nieszczĂŞÂścia, ale ^au+omat jest wyjÂątkiem :lol:
Jeœli jest tak jak mówicie, to dziwiê siê, ¿e taki bystry dziennikarz, pope³nia b³êdy typowe dla praktykantów :lol:

Fakty - Lis : [(-Anita + Ryman) + Kajdanowicz] = Pochanke :arrow: przykre, ale prawdziwe, wiĂŞc ja wysiadam :!:
Ostatnio zmieniony sobota 13 lis 2004, 21:11 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

OkropnÂą miaÂł dzisiaj tĂŞ wpadkĂŞ. OczywiÂście wcale mi go nie Âżal. Podobnie jak i poÂłoÂżonych juÂż na samym poczÂątku FaktĂłw.
S±dzê, ¿e powodem wpadki by³ brak drobnych monet - na pewno w re¿yserce s³ychaæ by³o has³o: "WRZUÆ MONETÊ. WRZUÆ MONETÊ". Pewnie au--tomat musia³ przej¶æ na awaryjny tryb i trochê to trwa³o. Potem w trakcie w¶wietlanai materia³ów filmowych zbuierali w¶ród ekipy drobne....
Dlatego teÂż moÂżemy wszyscy wspĂłlnie zaÂśpiewaĂŚ Grzesiowi:

ZnĂłw siĂŞ zepsuÂłeÂś i wiem co zrobiĂŞ, zamieniĂŞ CiĂŞ na lepszy model...

:twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

doktorfaustus1 pisze: Dlatego teÂż moÂżemy wszyscy wspĂłlnie zaÂśpiewaĂŚ Grzesiowi:

ZnĂłw siĂŞ zepsuÂłeÂś i wiem co zrobiĂŞ, zamieniĂŞ CiĂŞ na lepszy model...

:twisted:
JeÂśli sÂłusznie rokujesz najprawdopodobniej bĂŞdzie to JĂŞdrzejowska :twisted:

Ale kto po JĂŞdrzejowskiej :?: :lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Black Jack '62 pisze:Na poczÂątek, nie zrozumiecie naszej niechĂŞci do ^automa+a i emocjonalnego wyraÂżania jej, pĂłki ktoÂś, mĂłwiÂąc brzydko, w tak znaczym stopniu nie zalezie wam za skĂłrĂŞ, jak on nam zalazÂł
Czy dobrze rozmumiem Âże zalazÂł wam za skĂłrĂŞ tym, ze zastÂąpiÂł AnitĂŞ?
A gdyby ona np. prowadzi³a g³ówne Fakty od poniedzia³ku do pi¹tku, a Kajdanowicz w weekendy to wszystko by by³o ok, a Kajdan cacy, tak? :arrow:
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Wszyscy zli Anitka najlepsza... Fpattka byla okropna... I do faktow Pan Kajdanowicz sie nie nadaje. jako reporter super! czesto Panie Michos wlasnie taka jest droga przez reportera do prowadzacego... a nie tylko czytajacej glowy. Nikt z prowadzacych programy informacyjne w Polsce nie byl reporterem oprocz Warakomskiej, Lisa, Kajdanowicza no moglem jeszcze o kims zapomniec... Ale czlowiek to tylko czlowiek i myli sie. Nie ma idealow. Podobno interesuje sie Pan USA wiec powinien Pan wiedziec ze wiekszosc gwiazd serwisow informacyjnych wlasnie tak dochodzila do kariery i slawy. Ale jednak Kajdanowicz sie nie nadaje...
Nawet jakby posadzili za stolem Sekielskiego w Faktach to bylo by zle bo nie posadzili Anitki. Straszne. Chyba bede plakac...
Licze na to ze dzis pojdzie mu lepiej i bedzie z siebie zadowolony.
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

arrow pisze:Czy dobrze rozmumiem Âże zalazÂł wam za skĂłrĂŞ tym, ze zastÂąpiÂł AnitĂŞ?
A gdyby ona np. prowadzi³a g³ówne Fakty od poniedzia³ku do pi¹tku, a Kajdanowicz w weekendy to wszystko by by³o ok, a Kajdan cacy, tak? :arrow:
Ohhh... co to to nie! arrow, wykrĂŞcasz kota ogonem :!:
Albo teÂż nie przeczytaÂłeÂś mojego postu w caÂłoÂści :?:
Przecie¿ wymieni³em to, co mi w nim nie odpowiada :!: Bez wzglêdu na to, czy Anita by³aby w g³ównych czy te¿ nie :!:
Tak samo byÂło w przypadku Rymanowskiego, kiedy to Anita prowadziÂła fakty :!:
Nie chcê byÌ pos¹dzanym o nieobiektywizm, czy stronniczoœÌ :!:

Faktem natomiast jest, i¿ to w³aœnie ^au+omat zaj¹³ nis³usznie miejsce Anity :!:
A dla mnie ona jest ideaÂłem prezenterki newsĂłw :!:
Zobaczymy jak potoczÂą siĂŞ jej losy w przyszÂłoÂści, Anita ma dopiero 26 lat, i gdyby nie przeszoda zwana nepotyzmem, kto wie ile by w najbliÂżym czasie osiÂągnĂŞÂła:?:
Ostatnio zmieniony niedziela 14 lis 2004, 16:04 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 2 razy.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 17 paź 2004, 18:33
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ania »

no niestety...zgadzam siĂŞ z Michosem i Black Jackiem.
Reputacja dobrego reportera to nie wszystko... :( Grzegorz Kajdanowicz jest najsÂłabszym ogniwem FaktĂłw. Szkoda, bo siĂŞ zupeÂłnie nie rozwija, nie robi postĂŞpĂłw i strasznie siĂŞ denerwuje..

Anita byÂła w Faktach zawsze opanowana, skromna i naturalna. Ale ma jeszcze czas, Âżeby ugruntowaĂŚ swojÂą pozycjĂŞ :D Pochanke - motor napĂŞdowy. 8) Natomiast nie wiem czy zwrĂłciliÂście uwagĂŞ, Âże Rymanowski jest coraz lepszy. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości