TTV

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TTV

Post autor: sybic »

icedragon pisze:Patrycja Drozd dziś debiutuje w "informacjach dnia" na superstacji.
Jaka szkoda, że nie mam tego kanału :(
matik pisze:Z Aleksandrą Majcherek rozstali się na koniec czerwca.
Moim zdaniem zrobili kiepski interes...
Ona idealnie pasowałaby to DDTVN.
Ostatnio zmieniony czwartek 01 lis 2012, 18:47 przez sybic, łącznie zmieniany 1 raz.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TTV

Post autor: 3405t »

Widzieliście te nowe reklamy z gwiazdami TTV ktore mówią "Chcesz zobaczyć więcej" szykuje się coś tam w TTV?
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TTV

Post autor: 3405t »

sybic pisze:
icedragon pisze:Patrycja Drozd dziś debiutuje w "informacjach dnia" na superstacji.
Jaka szkoda, że nie mam tego kanału :(
Nie masz czego żałowac Superstacja to syf i dno
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

3405t pisze:Widzieliście te nowe reklamy z gwiazdami TTV ktore mówią "Chcesz zobaczyć więcej" szykuje się coś tam w TTV?
To tylko kampania reklamowa stacji. Na dodatek kiepska, bo jak ktoś się nie interesuje telewizją, to nic mu ta kampania nie da, bo nawet nazwa stacji nie pada w tej kampanii, chyba, że będzie ciąg dalszy...
A ze zmian w TTV, to wycofanie piątkowej Uwagi po Uwadze od połowy listopada i wprowadzenie dodatkowego pasma z programami zagranicznymi.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TTV

Post autor: r_r16 »

matik pisze:A ze zmian w TTV, to wycofanie piątkowej Uwagi po Uwadze od połowy listopada i wprowadzenie dodatkowego pasma z programami zagranicznymi.
Czyli: oszczędności.
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: TTV

Post autor: icedragon »

sybic pisze:
icedragon pisze:Patrycja Drozd dziś debiutuje w "informacjach dnia" na superstacji.
Jaka szkoda, że nie mam tego kanału :(
[...]
Obczaj to: http://weeb.tv/channel/superstacja

;)
Informacje dnia sa co 1h i zawsze kwadrans po... od 7:15 do 14:15 jest pierwsza zmiana i od 15:15 do bodajze 20:15 druga
Na kazdej zmianie masz inne prowadzące (lub prowadzących).
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: TTV

Post autor: icedragon »

matik pisze:
3405t pisze:Widzieliście te nowe reklamy z gwiazdami TTV ktore mówią "Chcesz zobaczyć więcej" szykuje się coś tam w TTV?
To tylko kampania reklamowa stacji. Na dodatek kiepska, bo jak ktoś się nie interesuje telewizją, to nic mu ta kampania nie da, bo nawet nazwa stacji nie pada w tej kampanii, chyba, że będzie ciąg dalszy...
A ze zmian w TTV, to wycofanie piątkowej Uwagi po Uwadze od połowy listopada i wprowadzenie dodatkowego pasma z programami zagranicznymi.
Ola nagrała fajną reklamówkę. Poza tekstem mówionym znów coś dla widzów. Jakieś ciekawe buty z ćwiekami i bez obcasa, ale nie są to płaskie... Widać ze dziewczyna lubi szaleć. Swoją drogą fajne teksty muszą latać jak ona nagrywa te programy... Szkoda że nie ma żadnych filmów poza oficjalnych :uhh:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TTV

Post autor: epsztajnek »

Widzę, że kolega potwierdza moje wrażenie, że te botki były takie bezobcasowe :lol2:
Pisze, wrażenie, ponieważ nagrywarka włączyła mi się w sobotę przed siódmą właśnie w momencie zbliżenia tych botków , no i została tylko niewyraźna plama :(
Jedyne co mi się nagrało, to szelmowski uśmiech Oli

Obrazek

no i ten szept chcesz zobaczyć więcej ?. Ale nie zachęca on jednak do skorzystania z TV, a z zupełnie innego mebla domowego :xx: :red:

P.S Taki specyficzny kształt podeszwy bez obcasów ładnych wymyślił parę lat temu niejaki Paco Raban ( chociaż mogę się mylić ) i jest to raczej obuwie z kategorii bedroom-boots i na pewno nie nadaje się do łażenia po ulicach :devil:
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: TTV

Post autor: arrow2 »

Wróble ćwierkają, że Małgorzata Prokopiuk jest w ciąży i wkrótce - w związku z jej urlopem - w Expressie jako prowadzący pojawi się Marcin Mańka.
:arrow: dwa
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TTV

Post autor: epsztajnek »

ponieważ temat był poruszony w tym wątku - wklejam:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

arrow2 pisze:Wróble ćwierkają, że Małgorzata Prokopiuk jest w ciąży i wkrótce - w związku z jej urlopem - w Expressie jako prowadzący pojawi się Marcin Mańka.
Bardziej bym się spodziewał Krzysztofa Lipskiego, który już parę wydań prowadził i który obecnie jest głównym lektorem programu i prowadzącym piątkowe wydanie "Blisko ludzi". Mańka ze względu na pracę w Radiu Zet za często by chyba nie mógł prowadzić programu, chyba, że wprowadzą system Porada 5, Mańka 2, ale to tylko takie moje gdybanie.
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: TTV

Post autor: icedragon »

epsztajnek pisze:Widzę, że kolega potwierdza moje wrażenie, że te botki były takie bezobcasowe :lol2:
Pisze, wrażenie, ponieważ nagrywarka włączyła mi się w sobotę przed siódmą właśnie w momencie zbliżenia tych botków , no i została tylko niewyraźna plama :(
Jedyne co mi się nagrało, to szelmowski uśmiech Oli
Ta reklama była dziś o 12:29 na TVN24. Jeśli nagrywałeś ...... ;)
epsztajnek pisze:P.S Taki specyficzny kształt podeszwy bez obcasów ładnych wymyślił parę lat temu niejaki Paco Raban ( chociaż mogę się mylić ) i jest to raczej obuwie z kategorii bedroom-boots i na pewno nie nadaje się do łażenia po ulicach :devil:
No Ola lubi szaleć, w końcu program tego typu osoba nudna i sztywna by nie dostała :D22

Wydaje mi się, że to obuwie o tak wygląda tak:

Obrazek
Ale zbyt krótko widziałem żeby oglądnąć dokładniej :)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: TTV

Post autor: nouze »

Ćwieki nie są na podeszwie, tylko z tyłu bucika, całe są kryte i z zameczkiem :D
ObrazekObrazekObrazek
icedragon pisze:Szkoda że nie ma żadnych filmów poza oficjalnych
"Kulisy" doczekały się nawet osobnego odcinka, ale w związku z tym, trudno to nazwać czymś poza oficjalnym - zresztą nic ciekawego, nie licząc kilku ujęć, np. mocowania mikroportu :xx:
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Nowy program od listopada - "Magia Przeznaczenia" - codziennie w nocy o różnych porach (program trwa 2 godziny)
Obrazek
Obrazek
fot. zaptv.minus.com
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TTV

Post autor: r_r16 »

Wróżbita Maciej już wkrótce nową gwiazdą stacji!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości