Zmiany ramówkowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: 3405t »

co cóż... szkoda. ale przynajmniej sobie wypocznie :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

"Lewy" robi furorę w Borussi Dortmund, to TVN24 zmienia jutrzejszą wieczorną ramówkę, by nadać specjalne wydanie "Strefy kibica"... Bezsens.

P.S. W środę o godz. 11:00 specjalne wydanie magazynu "Kawa na ławę".
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: maxxx »

matik pisze:"Lewy" robi furorę w Borussi Dortmund, to TVN24 zmienia jutrzejszą wieczorną ramówkę, by nadać specjalne wydanie "Strefy kibica"... Bezsens.
Długie lata TVN traktowała sport po macoszemu aż tu nagle ciach - "Lewy" im się trafił do odbicia się od dna.
Tak mi się marzy takie 3-0 dla ostudzenia zapędów. Nie , to nie zawiść , po prostu jestem kibicem Realu. :lol2:
W środę o godz. 11:00 specjalne wydanie magazynu "Kawa na ławę".
Nie wiem czy istnieje gorszy sposób na spędzenie majówki, ale to tylko moje skromne zdanie. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

maxxx pisze:
matik pisze:"Lewy" robi furorę w Borussi Dortmund, to TVN24 zmienia jutrzejszą wieczorną ramówkę, by nadać specjalne wydanie "Strefy kibica"... Bezsens.
Długie lata TVN traktowała sport po macoszemu aż tu nagle ciach - "Lewy" im się trafił do odbicia się od dna.
Gdyby nie to, że ich stacja - nSport ma prawa do LM, a więc i w TVN24 mogą pokazywać fragmenty to jestem niemal pewien, że nie zajmowali by się tym tematem.
maxxx pisze:
W środę o godz. 11:00 specjalne wydanie magazynu "Kawa na ławę".
Nie wiem czy istnieje gorszy sposób na spędzenie majówki, ale to tylko moje skromne zdanie. :spiewa:
Zawsze się coś gorszego znajdzie :D23
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:
W środę o godz. 11:00 specjalne wydanie magazynu "Kawa na ławę".
Nie wiem czy istnieje gorszy sposób na spędzenie majówki, ale to tylko moje skromne zdanie. :spiewa:
Znając życie to ten prgoram będzie miał najwyższą oglądalność z całego dnia. :spiewa:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: a-j-p »

Niestety Pan Pieczyński z każdym dniem skutecznie "zabija" TVN24....
Tylko polityka politycy - bo ktoś coś powiedział to już cały dzień wałkują, zapraszają polityków a wiadomości zero!
DNO

Jedynie co lubię oglądać to Dzień Po Dniu.
Choć ostatnio to też za dużo reportaży a za mało wiadomości ale jeszcze jakiś poziom trzymają.

Moje TOP3 (bo nic więcej się nie da oglądać w tej TV to:
1. Dzień po Dniu
2. Fakty po południu (choć więcej dynamiki by się przydało i dwóch prowadzących)
3. Teleserwis ujdzie bo ciekawe czasem newsy są

Reszta ..... bez komentarza.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

24.05 - piątek
17:30 Teleserwis
17:40 Strefa kibica (dodatkowa pozycja w programie)
18:00 Tak jest

25.05 - sobota
16:00 - 17:00 Debata Gazety Wyborczej - Czy grozi nam faszyzm (dodatkowa pozycja w programie)
...
20:00 Strefa kibica
21:00 Czarno na białym ekstra
21:30 Strefa kibica
22:00 Szkło kontaktowe
22:40 Strefa kibica
23:00 Dzień po dniu

31.05 - piątek
brak w ramówce programów "Jeden na jeden" oraz "15 na żywo".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Tak jak przewidywałem w artykule na tvnfakty.pl na temat wakacyjnej ramówki stacji, oficjalne potwierdzenie:
11.07 - ostatnia "Kropka nad i" przed przerwą
12.07 - ostatnie "Piaskiem po oczach" przed przerwą
14.07 - ostatnia "Kawa na ławę" przed przerwą

Pasmo o 20:00 w dni powszednie należeć będzie do serwisów informacyjnych, a w kolejne niedziele o 10:45 w ramówce wpisany jest tajemniczy "Program publicystyczny". No i oczywiście zmiany w paśmie wieczornym w dni powszednie po 20:30 o których już pisałem.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: a-j-p »

No wiadomo .... politycy idą na urlop to tvn24 nie ma co nadawać .... bo przecież tvn24 to sama polityka, same gadające głowy polityczne
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Kolejna zmiana w lipcowej ramówce: w soboty o 15:30 i w niedziele o 17:00 nadawany będzie program "Wakacje według Jacka". Niezmiennie w dni powszednie o 7:30 nadawany jest również program "Jeden na jeden", który jest nieuwzględniony w programie, ale pewnie będzie do końca przyszłego tygodnia, a wnioskuję to po terminie zejścia "Kawy na ławę".
krowenia22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 06 mar 2013, 18:38

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: krowenia22 »

matik pisze:Tak jak przewidywałem w artykule na tvnfakty.pl na temat wakacyjnej ramówki stacji, oficjalne potwierdzenie:
11.07 - ostatnia "Kropka nad i" przed przerwą
12.07 - ostatnie "Piaskiem po oczach" przed przerwą
14.07 - ostatnia "Kawa na ławę" przed przerwą

Pasmo o 20:00 w dni powszednie należeć będzie do serwisów informacyjnych, a w kolejne niedziele o 10:45 w ramówce wpisany jest tajemniczy "Program publicystyczny". No i oczywiście zmiany w paśmie wieczornym w dni powszednie po 20:30 o których już pisałem.
A do kiedy będzie trwać przerwa?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Póki co ramówka jest tylko na lipiec, ale patrząc wstecz, programy wrócą pod koniec sierpnia lub na początku września.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wzorem lat poprzednich, najprawdopodobniejszy termin powrotu tych programów to 25/26 sierpnia.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Kolejna zmiana :neutral:
"Piaskiem po oczach" już dziś się udaje na przerwę wakacyjną.

Ponadto w "Dniu po dniu" i w Poranku (o 6:50 w dni powszednie i 7:50 w weekendy) od 7 do 14 lipca będą relacje z Rajdu Jedwabnego Szlaku (w Porankach to dokładniej od 8 lipca).

W sumie ciekawe, czy na jesień planują większe zmiany w ramówce, w związku z tym, na TVP Info nie będzie pasm lokalnych.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: wafel »

matik pisze: W sumie ciekawe, czy na jesień planują większe zmiany w ramówce, w związku z tym, na TVP Info nie będzie pasm lokalnych.
Biorąc pod uwagę godziny, w których pasma lokalne goszczą na antenie TVP Info na żadne większe rewolucje raczej się nie zanosi.

blok poranny pasm lokalnych a obecna ramówka TVN24
Tutaj najpewniej nie będzie żadnych zmian.

blok 17:00 - 20:00 pasm lokalnych a obecna ramówka TVN24
17:00 - 17:30 (trzecia część) Faktów po Południu - raczej tego nie ruszą
17:30 - 18:00 Teleserwis - osobiście chciałbym, aby ograniczyć się do jednego Teleserwisu; najlepiej właśnie do tego o 17:30, a w miejsce tego późniejszego wstawić godzinny program o polityce zagranicznej (21:00 - 22:00)
18:00 - 19:00 Tak jest - wątpię, aby A. Morozowski mógł stracić swój godzinny program ... może przydałaby się jakaś zmiana formatu, jego odświeżenie (serwis informacyjny na początku programu często sprawia wrażenie przygotowanego bynajmniej mało profesjonalnie); na przykład mógłby być osobna część komentarzy ekspertów, politologów, naukowców, a osobna dla polityków
19:00 - 19:26 Serwis informacyjny - osobiście byłbym za emitowaniem w tym czasie Faktów TVN ... wiem, że obecnie te 26 minut przeznaczonego na serwis to reklamy, ale można by 'przełożyć' je przed 19:00, tuż po (skróconym o jakieś 10 minut) Tak jest
19:26 - 20:00 Fakty po Faktach - program na pewno zostanie

blok 21:55 - 22:30 pasm lokalnych a obecna ramówka TVN24
22:00 - 23:00 Szkło kontaktowe - program na pewno zostanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości