TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: TVP Info

Post autor: wafel »

lukaszbialas pisze:
wafel pisze:Ogólnie uważam, że potencjał całodobowej stacji informacyjnej nie został wykorzystany.
Nie będę już narzekał na TVN24, bo wiem, że inne stacje mają jeszcze gorszą ramówkę...
TVN24 Twoim zdaniem ten potencjał wykorzystuje? Moim zdaniem zdecydowanie lepiej robią to teraz TVP Info i Polsat News.
To już Ty napisałeś ...
Po prostu miałem na myśli potencjał wynikający z tego, że ramówka tej stacji w dużej mierze (w BARDZO ważnym czasie antenowym) powstaje dopiero teraz. Osobiście uważam, że mogłaby być o wiele lepiej rozplanowana.
TVN24 nie przechodzi takich zawirowań ramówki, jaką TVP Info teraz, dlatego wykorzystanie potencjału przez TVN24 to inna sprawa.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TVP regularnie udowadnia, że nie warto przywiązywać się do ich programów. :D Ostatnio polubiłem wieczorny INFO Dziennik, bo to dobry program jest i to o bardzo dogodnej dla mnie porze. A tu już wylatuje. :D Szkoda, bo jakoś nie spodziewam się, by zapowiadana "Panorama Dnia" z Racewicz i Radziszewską okazała się lepsza.

Natomiast cieszy mnie, jako widza, że do TVN24 i PN dochodzi równorzędny gracz. Ale najpierw zobaczymy, a dopiero później ocenimy.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: TVP Info

Post autor: Lord_info »

Zdjęcia z budowy nowej scenografii TVP Info:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

(źródło: facebook.com/tvp.info)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP Info

Post autor: lukaszbialas »

Potwierdziły się moje informacje z przed kilku dni. Poranek TVP Info emitowany w części również w TVP1 (w miejsce Kawy czy herbaty?) poprowadzą twarze znane z TVP1: Agata Konarska - prowadząca dotąd czwartkowe wydania KCH i Beata Chmielowska-Olech - prowadząca Teleexpress, kiedyś również gospodyni Kawy czy herbaty?
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... w-TVP-Info
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: TVP Info

Post autor: wafel »

To oni jeszcze nie mają gotowego studia? :shock:
Jak mają prawie pół nowej ramówki (włącznie z nowymi dziennikarzami), to chyba próby powinny być czymś oczywistym ... chyba, że ograniczą się do tego, żeby każdy wiedział gdzie usiąść, gdzie stanąć i do której kamery mówić.

Nie chcę niczego zakładać, ale wydaję mi się, że po nowym scrollu (łudząco podobnym do tego z innej polskie tv informacyjnej) możemy spodziewać się trochę podobnego studia (główny stół z różnym kadrowaniem + mały stół do rozmów przy tym słupie ... oczywiście wszystko w gorszym i tańszym wydaniu). Jeszcze raz zaznaczę, że nie chcę niczego twierdzić, tylko spekuluję - a robię to po to, aby później móc powiedzieć 'a nie mówiłem' :D


Jestem ciekawy kiedy czeka nas kolejne nowe studio z naszych pieniędzy ...
Już lepiej jakby dali na to 3 razy więcej pieniędzy zrobili studio z prawdziwego zdarzenia (może nawet mogliby wtedy zrobić połączone studio z Wiadomościami).
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP Info

Post autor: Trzeciak »

wafel pisze:To oni jeszcze nie mają gotowego studia? :shock:
Akurat można się domyśleć, że nie są to zdjęcia z dziś, a sprzed kilku(nastu) dni.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: TVP Info

Post autor: wafel »

Trzeciak pisze:
wafel pisze:To oni jeszcze nie mają gotowego studia? :shock:
Akurat można się domyśleć, że nie są to zdjęcia z dziś, a sprzed kilku(nastu) dni.
Ale takiej pewności nie ma ...
W końcu po co mieliby czekać z udostępnieniem zdjęć? Jest tylko na nich zarys samego studia.
00012krzychu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 11:23
Kontakt:

Re: TVP Info

Post autor: 00012krzychu »

A jak było z nowym studiem TVN24? też późno pojawiły się zdjęcia które przedstawiały zarys studia.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP Info

Post autor: Trzeciak »

wafel pisze:
Trzeciak pisze:
wafel pisze:To oni jeszcze nie mają gotowego studia? :shock:
Akurat można się domyśleć, że nie są to zdjęcia z dziś, a sprzed kilku(nastu) dni.
Ale takiej pewności nie ma ...
W końcu po co mieliby czekać z udostępnieniem zdjęć? Jest tylko na nich zarys samego studia.
To przecież chyba logiczne, że wiele nie pokażą. Jest na to jeszcze zdecydowanie za wcześnie. W końcu do premiery zostało jeszcze kilka dni - trzeba przecież odbyć także próby kamerowe studiu. To na pewno nie są zdjęcia z wczoraj, czy dziś.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TVP Info

Post autor: rogi »

TVP Info potwierdziło dziś, że nowe studio startuje 1 września. Więc zdjęcia na pewno nie są aktualne. Zastanawiam się dlaczego nie dodali ich wcześniej?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVP Info

Post autor: prze_kw »

(Podobno) ma być duży stół prezenterski i mniejszy, do rozmów, przy słupie. Nie żebym coś takiego widział codziennie od 3.10.2012 :D
Liczą się tylko Fakty.
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: TVP Info

Post autor: patryk19 »

czerk pisze:(Podobno) ma być duży stół prezenterski i mniejszy, do rozmów, przy słupie. Nie żebym coś takiego widział codziennie od 3.10.2012 :D
To jest wręcz pewne, że nowe studio TVP Info będzie miało wiele podobieństw do studia TVN24. Tak jak napisałeś, być może wykorzystają słup, ale na większy videowall nie ma co liczyć...
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVP Info

Post autor: avatar »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: TVP Info

Post autor: patryk19 »

Stwierdzam, że jest naprawdę dobrze. Czuć Europę! :D
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVP Info

Post autor: 3405t »

no :brawa: nareszcie jakoś to wygląda!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości