[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Nayma »

Wszystkie materiały kilka godzin po emisji są dodawane na stronie programu. dziendobry.tvn.pl
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Herman »

Chciałbym mieć to w HD ...
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: prze_kw »

Świat się kończy :D Lokowaniem produktu w DDTVN została objęta... kanapa! :D Dziś zauważyłem, że po przerwach reklamowych emitowany jest spot sponsorski firmy Agata Meble, który był nagrywany w studio DDTVN. Robotnik wnosi dywan/pudło a na końcu kadr na kanapę i logo firmy.
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: r_r16 »

Aż czekać, ąż na ścianach pojawi się logo Duluxa. :D
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: wafel »

r_r16 pisze:Aż czekać, ąż na ścianach pojawi się logo Duluxa. :D
Przypomnijcie sobie studio z Wielkiego Meczu stworzone z okien DRUTEX :D24
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: tomalapt »

wafel pisze:
r_r16 pisze:Aż czekać, ąż na ścianach pojawi się logo Duluxa. :D
Przypomnijcie sobie studio z Wielkiego Meczu stworzone z okien DRUTEX :D24
Co ci koleś tutaj nie pasuje? To był mecz charytatywny, chwała firmie DRUTEX za to, że wsparła finansowo imprezę i przekazała sporą sumkę na rzecz fundacji... Co jak co, ale imprezy charytatywne to do siebie mają!

ps. wafel, w tym wypadku to ty powinieneś: :D24
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: wafel »

tomalapt pisze:
wafel pisze:
r_r16 pisze:Aż czekać, ąż na ścianach pojawi się logo Duluxa. :D
Przypomnijcie sobie studio z Wielkiego Meczu stworzone z okien DRUTEX :D24
Co ci koleś tutaj nie pasuje? To był mecz charytatywny, chwała firmie DRUTEX za to, że wsparła finansowo imprezę i przekazała sporą sumkę na rzecz fundacji... Co jak co, ale imprezy charytatywne to do siebie mają!

ps. wafel, w tym wypadku to ty powinieneś: :D24
Radzę czytać dokładniej moje posty ... I nie wkładać w moje usta słów, które nigdy nie padły!
Nie mam nic do tego, że ta firma sponsoruje fundację TVN. Uważam, że jednak, że forma ich promocji podczas meczu wypadła wręcz śmiesznie - zamiast tej budowli z okien mogli zrobić zwykły baner w tle czy jakąś wielkoformatową reklamę.
adrea6767
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 10:54

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: adrea6767 »

Reasumując niezwykle ciekawy program,bardzo podoba Mi się redaktor prowadząca.Tematy poruszane są intrygujące,reporter Tvn pracujący w terenie Jerzy Korczyński prowadzi wywiady w sposób ciekawy .A prywatnie wkłada dużo serca w to co robi .Ma jakiś zasób wiedzy i doświadczeń 555 ++++tylko,że ma cięty język ale w zawodziw,w którym dziennikarz pełni misje społeczną i wypowiada się w imieniu społeczeństwa moze to stanowić swoistego rodzaju zalete.A redaktor programu dzieńdobry tvn jest boska.Więcej watków poruszających zagadnienia psychologiczne,związanych z modą .Docierających do prostych ludzi,którzy się zagubili ,rozmowy na temat jak odzyskać radość życia.Wspaniały program :brawa:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

Nie wiem czy pamiętacie, jak rok i jeden dzień temu była informacja, że Joanna Komolka i Aleksandra Chalimoniuk zostały zwolnione z TVN24. Jak wiadomo Joanna Komolka jest teraz rzeczniczką Centrum Zdrowia Dziecka, z kolei Aleksandra Chalimoniuk jest teraz w "Dzień Dobry TVN". W sumie nie wiem jak długo, ale dziś po raz pierwszy widziałem tam jej reportaż.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: prze_kw »

Chalimoniuk z pół roku jak nie dłużej pracuje w DDTVN.
Liczą się tylko Fakty.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: JacanTVN24 »

Dobry wieczór.
Z racji, że jutro jest dwutysięczne wydanie DDTVN, z tej okazji jest przygotowane mnóstwo niespodzianek dla widzów. Będą przywoływane pierwsze wydania tego morning-show, oraz inne liczne filmy archiwalne. Czy ktoś te specjalne wydanie DDTVN będzie nagrywał i mógł tutaj wrzucić najciekawsze jego fragmenty?
Pozdrawiam
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

Dziś prognozę pogody w "Dzień Dobry TVN" przedstawiał.... Filip Chajzer. Pierwszą okazję miał już w ubiegłym tygodniu przy Bartku Jędrzejaku ( http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/f ... 07108.html ). Chajzer przebrany był dziś za św. Mikołaja.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: prze_kw »

Z kolei dziś w roli pogodynka DDTVN zadebiutował Maciek Dolega :D
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

A co do pogody to tak w ogóle w czwartek pierwsza prognoza była w 4:3 (rozciągnięte do 16:9 - nie wiem, jak wyglądały kolejne prognozy).
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: prze_kw »

Magda i Marcin nie mają swojej zimowej czołówki - przez weekend była emitowana wejściówka bez prezenterów.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości