Fakty wieczorne

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Filip: hmm a ja myÂślaÂłam Âże to forum i kaÂżdy moÂże pisaĂŚ co chce ? :)
rozumiem Âże lubisz Justyne ale ja jej nie obraÂżam poprostu uwaÂżam Âże udaje dziennikarkĂŞ i jest maÂłoprofesjonalna ty moÂżesz mieĂŚ oczywiÂście inne zdanie i nie lubiĂŚ np Patrycji czy kogoÂś tam innego tak Âże poprostu wyraziÂłam swoje zdanie a Âże werner jest exportowÂą gwiazdÂą tvn to tez obrazliwe ??? a co niby nie jest ????

Maciejek: sorki ale chyba niedokÂładnie zrozumiaÂłam wypowiedz dr.Faustusa wiĂŞc faktycznie moja wypowiedz zabrzmiaÂła idiotycznie :oops: no ale nic siĂŞ nie staÂło bo kaÂżdemu sie zdaÂża pomyliÂś

Tak czy tak podtrzymuje swojÂą opiniĂŞ Patrycja Redo dobrze prowadzi fakty jakby siĂŞ dosaÂła czy smuciÂła to tez by jej wiara zarzucala Âże za bardzo przeÂżywa jest teatralna itp. Jakby siĂŞ za bardzo usmiechala to z koleji Âże za maÂło przeÂżywa i jest nieprofesjonalna ludziom nigdy nie dogodzisz a ona jest bardzo stonowana i poprostu normalna :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:poprostu wyraziÂłam swoje zdanie a Âże werner jest exportowÂą gwiazdÂą tvn to tez obrazliwe ??? a co niby nie jest ????
A co rozumiesz pod pojĂŞciem "eksportowa gwiazda TVN"?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a to ze jest i w Tvn 24 i w Tvn reality show tv wiêc co szkodzi jak bêdzie mia³a jeszcze swój w³asny kana³ tematyczny te¿ da siê j¹ tam wepchn¹Ì uwa¿am ¿e jest wokó³ niej za du¿o szumu choÌ w cale nie umniejszam jej profesjonalizmu bo jest œwietna ale poprostu bez charakteru królowa œniegu bez uœmiechu
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ÂŁukasz pisze:
kamuii pisze:poprostu wyraziÂłam swoje zdanie a Âże werner jest exportowÂą gwiazdÂą tvn to tez obrazliwe ??? a co niby nie jest ????
A co rozumiesz pod pojĂŞciem "eksportowa gwiazda TVN"?
Hihihi... no wÂłaÂśnie? UwaÂżasz, Âże ANita jest na eksport? :D Hahaha, Âżartuje oczywiÂście :D .
Pozdrawiam, Filip
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Po prostu TVN wychodzi z za³o¿enia,¿e ludzie maj¹ TVN24 i jak coœ ich intereusuje to w³¹czaj¹ w³asnie ten kana³. Ale nie obchodz¹ ich miliony które nie maja choÌ bardzo siê inteteresuja t¹ tematyk¹. Ja jadê tam gdzie nie mam dostêpu do TVN24 i z pewnoœcia w³aczê Polsat, który jak zwykle(mo¿e teraz to decyzja Lisa) zadba³ o wszystkich widzów.
KOLEJNY MINUS DLA TVN U MNIE.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mam wraÂżenie, Âże czym wiĂŞcej przybywa userĂłw na forum, tym bardziej forum staje sie anty-tvn. WciÂąz jakieÂś zastrzeÂżenia uwagi. Co do ramĂłwki, prezenterĂłw. No, ale od tego jest forum.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zawsze siĂŞ komuÂś coÂś nie podoba, taka kolej rzeczy. Nic nie jest idealne. :cry:
Filip pisze:(...) tym bardziej forum staje sie anty-tvn
Chyba nie jest a¿ tak Ÿle... WiêkszoœÌ chyba jednak lubi TVN :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

WiêkszoœÌ lubi, ja nie mówie, ¿e nie. S¹dze tylko, i¿ stopniowo na forum przybywa coraz wiêcej osób, którzy maj¹ jakieœ zastrze¿enia do tej telewizji.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

I ja siĂŞ zgadzam z TobÂą! :D Ale dziĂŞki tym zastrzeÂżeniom jest troszkĂŞ ciekawiej, nieprawdaÂż? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, oczywiÂście tu masz racjĂŞ. TworzÂą siĂŞ od takich zastrzeÂżeĂą czasem poboczne tematy, a i w koĂącu od tego jest forum, Âżeby wymieniaĂŚ siĂŞ poglÂądami.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Re: :)

Post autor: ArO »

kamuii pisze:...i exportowa gwiazda tvn 24 Werner SS

He he ta koĂącĂłwka mnie rozÂśmieszyÂła. Nie Âżebym miaÂł coÂś do Anity. Najnormalniej w Âświecie siĂŞ uÂśmiaÂłem Werner SS. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


a Pochanke lubiĂŞ. :twisted:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Krasu pisze:To bĂŞdziesz miaÂł Filip duÂżo czasu, Âżeby przyzwyczaiĂŚ siĂŞ i polubiĂŚ grafikĂŞ wieczonego wydania wiadomoÂści :)

A ja chciaÂłem tylko napisaĂŚ, Âże nie ma wieczornych "WiadomoÂści". Jest program ktĂłry siĂŞ zwie "Monitor WiadomoÂści", ale tam sie zaprasza goÂści i komentuje informacje dnia wiĂŞc to nie to samo. :wink:

A i jeszcze jedno. Program informacyjny oglÂąda siĂŞ chyba by czegoÂś siĂŞ dowiedziec, a nie oglÂądac jego grafikĂŞ. :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Tak. Ale napisaÂłem tak dlatego, Âże gdzieÂś wyÂżej on napisaÂł, Âże ta szata graficzna jest paskudna (wg niego) :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

"On" czyli kto? Ja? 8)
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A nie pamiĂŞtam :P
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości