[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Trzeciak pisze:Jutro "DD TVN" odwiedzą także jurorzy programu bez Wojewódzkiego.
Wojewódzki to nie juror, Wojewódzki to wielka osobowość tego programu, nie mogę ukryć moje zażenowania tym, że ma podwójny głos :P
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Chyba TVN wystraszył się tej nagonki ludzi na ich facebook'u i zdecydowali się na DEADLOCK o czym poinformowali przed chwilą na fan page'u :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Tak! Brawo! Live'y uratowane!

Coś jednak czuje ze to było bardzo przemyślane żeby o XF na FB zrobiło się głośniej...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No nie wiem, w sumie na FB wielkiego rozgłosu nie było, trochę pod jednym zdjęciem i tyle...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

SevenUP pisze:No nie wiem, w sumie na FB wielkiego rozgłosu nie było, trochę pod jednym zdjęciem i tyle...
Mamy oficjalne oświadczenie

Z ostatniej chwili! Zmiana zasad dogrywki w "X Factor"!
http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci,2102, ... 20972.html

Ludzie z zamkniętej grupy facebookowej, do której odnośnik mam w podpisie, chyba zdziałali cud :) Nie wierzyłem, że się to uda i do tego w tak krótkim czasie.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Według mnie odcinek na bardzo wysokim poziomie.
Bardzo podobała mi się gra świateł i kamery oraz efekty pojawiające się za uczestnikami podczas występów. Zdecydowanie na plus.
Zapewne tekst Kuby o T-Mobile wzbudzi duże kontrowersje w mediach, no ale chyba o to im chodzi.
Na plus oceniam także występ gościa specjalnego i to, że nie było czuć tego pośpiechu. Rewelacyjne wizytówki uczestników, bardzo mi się podobały - co prawda trochę podobne do tych z zeszłego roku, ale jednak były inne.

Jeśli chodzi o wykony to według mnie najsłabiej Kuba Jurzyk, jurorzy mieli całkowitą rację, że jego występ był typowym show i robił to pod publiczkę, za duża teatralność. Ale widocznie widzowie to kochają skoro przeszedł dalej, jak to moja siostra powiedziała: "bo ma piękną twarz to głosują".
Karolina Duszkiewicz zdecydowanie najsłabiej. Nie była to idealna piosenka dla niej, chociaż refren jeszcze w miarę jej wyszedł.
Najlepszy wykon to zdecydowanie Anna Tacikowska - od tej pory bardzo jej kibicuje i mam nadzieję, że zajdzie daleko. Miałem ciary.
Artem w dogrywce mnie zszokował bo był to jeden z występów, który mi się podobał. Miałem podobną reakcję do Czesia. Ale dziękuję Wojewódzkiemu za to, że go zachował. I zatrzymując się na koniec przy tym nazwisku - drażni mnie nadal to, że jest "przewodniczącym" jury.
Oby tak dalej ;)
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X FACTOR

Post autor: hothead »

Co myslicie o pierwszym livie?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Wydawał mi sie neutralny. Ani zachwytu , ani żenady . fajne emocje wywolywaly wypowiedzi jurorow :) co ciekawe najcichszy w tym odcinku byl Wojewodzki :P
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wydaje mi się, że danie wyboru uczestnikom nie było dobrym pomysłem. Marny repertuar nie pomógł, bo przecież praktycznie wszystkie te piosenki było coverowane 100 razy i jakoś nie ciągnęło mnie by zobaczyć kolejną wersję Use Somebody.

PLUSY
+dłuższy odcinek do 22.20
+między ostatnią przerwą i końcem programu aż 50 minut
+występ gościa
+dużo ciekawsze jury i Farna, która kompletnie przyćmiła Wojewódzkiego i zakończyła okres jego dominacji nad resztą
+nawrócenie produkcji na deadlock
+dobre scenografie, mało do siebie podobne, dużo poprawa w stosunku do poprzedniej edycji (występ Jurzyka- świetne efekty)
+dobry poziom wokalny, oprócz Karoliny
+ponownie Ewa, która potrafi skrytykować własną uczestniczkę, jest szczera mimo wszystko
+ładne wizytówki i dłuższe materiały z uczestnikami

MINUSY
-znów ta sama zielono-niebieska scenografia z X w 3D
-podkład, który puszczony jest podczas wypowiedzi jury
-w niektórych występach trochę za głośna muzyka
-REPERTUAR (największy minus, ale uczestnicy wybierali)
-brak czasu na pożegnanie z uczestnikami
-brak filmików o odpadających
-czasem za mało rekwizytów

Ale ogólnie widać poprawę no i nie było takiego pośpiechu, że następny, następny, trochę to rozwlekli i jest bardziej naturalnie. Zobaczymy jak za tydzień wyjdą z czasem. Cieszę się, że komletnie nie wiadomo kto będzie w 8,6,4 i finale. Nie sposób w zasadzie tego przewidzieć skoro nawet Barwinki przeszły dalej.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Jesli Barwinki nie odpadna za tydzien to sie przerazę :(
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Aha no i mimo tego że te scenografie są lepsze, to mogliby nad nimi popracować. Wystarczy spojrzeć na występ Sam Bailey-Clown. 2 światełka, dymek, podest i żyrandol w tle a jak genialnie to wygląda. A nic nie kosztuje, tylko wymaga to jakiejś inwencji.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Cała Góra Barwinków była 3 w głosowaniu SMS - napisali to na swoim profili na FB.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Adrian ;P pisze:Cała Góra Barwinków była 3 w głosowaniu SMS - napisali to na swoim profili na FB.
O matko, ale żenada, mam nadzieję że to ściema. W sumie to takie info jest tajne do końca. Nie mniej na pewno na to 3. miejsce nie zasłużyli, bardziej na 1., tyle że od końca.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Mnie to niestety nie dziwi - zespół był już dość znany przed programem i ma wiele fanów. Mam nadzieję, że za tydzień się poprawią muzycznie bo podejrzewam, że w głosowaniu widzów będą przodować.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości