[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

grzesiekc16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 30 maja 2014, 20:18

Re: X FACTOR

Post autor: grzesiekc16 »

Jutro uczestnicy programu będą wykonywać piosenki z castingu, swoje ulubione z odcinków live i duety.
Castingi:
Marta Bijan - Wrecking Ball
Anna Tacikowska - Only Girl (in the World)
Artem Furman - Strielaj
Z odcinków live:
Marta Bijan - Skyscraper
Anna Tacikowska - Rather Be
Artem Furman -The Lazy Song

Podczas duetów Marta Bijan będzie śpiewała z Jessie Ware, Artem Furman z Crisem Cabem, Anna Tacikowska z Ellą Eyre.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Czyli Artem trzecie miejsce :( ma wybrane piosenki - jakby na nie-finał ;/ miał o wiele lepsze wykonania ,a wybrali mu chyba najgorsze :(
grzesiekc16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 30 maja 2014, 20:18

Re: X FACTOR

Post autor: grzesiekc16 »

Dodam, że tak jak w poprzednich edycjach uczestnicy na koniec wykonają wspólny utwór, tym razem "Get lucky".
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Przynajmniej jeden wspólny występ :P haha
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Czyli nie dostaniemy potencjalnych singli? :(
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Nie. Ale może to i lepiej... :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Jeśli nie będzie własnych singli to dobrze, bo zeszłoroczne nie należały do najlepszych.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Z drugiej strony - byłaby to marna podmiana. Pod koniec poprzedniego odcinka Patrycja Kazadi zapowiedziała utwory premierowe, więc może występów będzie 4. Wszystko wyjaśni się do 20:00.

Nikt tu nie wspomniał o sukcesach uczestników finalistów "X Factora" podczas festiwalu "Top Trendy". Dawid Podsiadło znokautował wręcz pozostałych artystów i z ogromną przewagą wygrał koncert "TOP", gdyż jego płytę "Comfort and Happiness" sprzedano w ponad 120 tys. sztukach. Tym samym Podsiadło stał się najmłodszym w historii zwycięzcą tego plebiscytu.

A Ewelina Lisowska z utworem "W stronę słońca" zajęła drugie miejsce w koncercie "Królowie Sieci - Cyfrowy Przebój Roku" w którym brano pod uwagę sprzedaż utworu poprzez internet.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Program w zasadzie trwa 30 minut dłużej nić finał rok temu, więc może i 4 piosenki? Nie podoba mi się w ogóle wybór Artema, wybrał najgorszą z możliwych piosenek. Nie wiem jak mógł wybrać utwór, przy którym był zagrożony Oo
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

grzesiekc16 pisze:Jutro uczestnicy programu będą wykonywać piosenki z castingu, swoje ulubione z odcinków live i duety.
Castingi:
Marta Bijan - Wrecking Ball
Anna Tacikowska - Only Girl (in the World)
Artem Furman - Strielaj
Z odcinków live:
Marta Bijan - Skyscraper
Anna Tacikowska - Rather Be
Artem Furman -The Lazy Song

Podczas duetów Marta Bijan będzie śpiewała z Jessie Ware, Artem Furman z Crisem Cabem, Anna Tacikowska z Ellą Eyre.
Mam takie pytanie - mogę przekazać takie informację na innym forum? ;)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

To info ze strony prasowej TVN...
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Ja mam nadzieję że bedzie 5 edycja X Factor, ale najlepiej było by jak 5 edycja pojawiła by się dopiero jesienią 2015 :D Wtedy program miałby na pewno większą oglądalność, bo wiosna to ciężki okres na tak duże show :?
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Wiosna wiosną, a sobota sobotą. W soboty jest za dużo różnorakich imprez, żeby zebrać porządną widownię. o ile jesienią to się udawało MT, to wiosną niestety mało to możliwe. Co chwila odbywa się jakaś impreza, jak już wyżej pisałem- Eurowizja, KSW, Top Trendy, LM, siatkówka to za dużo już tego wszystkiego.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Mam nadzieję, że finał dziś się uda :)
Dla mnie i tak program zrobił ogromny progres i liczę na 5 edycję. Fajnie byłoby zobaczyć w końcu program jesienią bo wiadomo, że wtedy więcej ludzi ogląda, no ale tutaj nie mamy żadnego wpływu...
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

No na X Factor jesienią raczej nie ma co liczyć ze względu na Mam talent! Ale to już nie ma znaczenia czy 5 edycja będzie wiosną czy jesienią, ważne aby była, bo ze wzgelu na bardzo słabe wyniki ogladalności tej edycji mam nadzieję że dziesiejszy finałowy odcinek nie bedzie ostatnim w historii polskiej edycji programu :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości