Małgorzata Opczowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

kamuii pisze:Ja bardzo GosiĂŞ lubiĂŞ jak zacznie nawijaĂŚ to siĂŞ aÂż ÂśmiaĂŚ chce :) jest fantastyczna i do tego Âładna... ale lepiej jej byÂło w blond wÂłosach :)
Gosia juÂż powrĂłciÂła do jaÂśniejszych wÂłosĂłw; swojÂą drogÂą ja jej nie lubiĂŞ.

CoÂś dla Tobiego i innych:

->Graj o raj

Emisja od 10 stycznia w TVN-ie

PoniedziaÂłek - piÂątek, 10:05

->WykrĂŞĂŚ numer

Emisja od 3 stycznia w TVN-ie

PoniedziaÂłek - piÂątek, 09:05

Sobota, 09:20

->Garito - TVN7

PoniedziaÂłek - piÂątek, 11:15

teleturniej interaktywny na Âżywo

Program Garito to godzina pe³na humoru, zabawy i improwizacji. Garito jest programem w pe³ni interaktywnym, skierowanym do widzów przed telewizorami. W jego trakcie prezenterzy przedstawiaj¹ szereg konkursów s³ownych, w których poprzez przestawienie liter nale¿y znaleŸÌ ukryte s³owa.

->Nerwy na wodzy - TVN7

PoniedziaÂłek - piÂątek, 17:10

teleturniej interaktywny na Âżywo

"Nerwy na wodzy" to nowy, interaktywny teleturniej, w którym oprócz uczestników w studiu, udzia³ bior¹ równie¿ widzowie przed telewizorami. W studiu uczestnicy rozwi¹zuj¹ ró¿ne zagadki s³owne.
Ostatnio zmieniony środa 29 gru 2004, 12:42 przez Ewaa, łącznie zmieniany 1 raz.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Wszystko na TVN czy w SiĂłdemce. JakbyÂś jeszcze mogÂła to dodaj przy pozycjach antene.
To o 17 to niby w miejsce W-11, czy jakoÂś tak....?


W sumie to Ameryki nie odkryli. Wzieli lekcje od iTV czy 4.fun.tv [ choĂŚ tego kanaÂłu na oczy nigdy nie widziaÂłem, ale widocznie siĂŞ im opÂłaca]

Mnie ciekawi jedno. Czy prowadz¹cy pozostan¹ dotychczasowi. Poza Ag¹ Wróblewsk¹, która w TVN jest jeszcze od czasów TVWis³a to bardzo lubie Irka i Goœke i jeszcze -nie wiem czy wci¹¿ jest- Olimpia Ajakaiye.ChoÌpróby bycia dowcipnej w jej wykonaniu wychodz¹ ró¿nie
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

"WykreĂŚ numer" i "Graj o raj" bĂŞda w TVN,
a "Garitto" i "Nerwy na wodzy" w TVN Siedem.
:)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

I tele gry nie bĂŞdzie niestety!! :roll: :roll: :roll: :roll:
Żartowałem.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

szymcio9 pisze:"WykreĂŚ numer" i "Graj o raj" bĂŞda w TVN,
a "Garitto" i "Nerwy na wodzy" w TVN Siedem.
kwiatek pisze:I tele gry nie bĂŞdzie niestety!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Oraz ÂŁamisÂłowek, Szybkiej forsy [i bardzo dobrze. zero humoru w tym programie] i coÂś jeszcze byÂło...........
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

szymcio9 pisze:"WykreĂŚ numer" i "Graj o raj" bĂŞda w TVN,
a "Garitto" i "Nerwy na wodzy" w TVN Siedem.
Jestem ciekaw tych programĂłw, chociaÂż - znajÂąc Âżycie - wiele razy ich nie obejrzĂŞ ze wzglĂŞdu na porĂŞ, oczywiÂście.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

"Nerwy na wodzy" bĂŞdÂą o 17:10, wiĂŞc chyba znajdziesz chwilkĂŞ o tej porze :D
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Aha, no to pewnie. :D Dziêki za informacjê Szymcio - có¿ ja bym bez Ciebie zrobi³...? :wink: A kto to poprowadzi, wiadomo?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mam nadziejĂŞ, Âże AgnieszkĂŞ WrĂłblewskÂą zostawiÂą, reszta mi jest obojĂŞtna. Aaa... no i jeszcze SÂławek Sochacki (pewnie dostanie coÂś w TVN Siedem, albo zostanie w tym swoim "Na Osi").

Wydaje mi siĂŞ, Âże kiedyÂś ogÂłaszali castingi do roli prowadzÂącego teleturnieje interaktywne w TVN... byÂło to dawno (choĂŚ nie aÂż tak bardzo), a do tej pory nikt nowy na wizji siĂŞ nie pojawiÂł... wiĂŞc moÂże bĂŞdÂą jacyÂś nowi prezenterzy w nowych programach?
:)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

szymcio9 pisze:Wydaje mi siĂŞ, Âże kiedyÂś ogÂłaszali castingi do roli prowadzÂącego teleturnieje interaktywne w TVN... byÂło to dawno (choĂŚ nie aÂż tak bardzo), a do tej pory nikt nowy na wizji siĂŞ nie pojawiÂł... wiĂŞc moÂże bĂŞdÂą jacyÂś nowi prezenterzy w nowych programach?
Taaak. z tych co byÂły dawno nikogo nowego chyba nie wybrali, ale ja niedawno, kilka dni czy tygodni temu widziaÂłem kolejne zaproszenia z godzina do nowych programĂłw interaktywnych.

TeÂż licze na Agnieszke Âże jÂą zostawiÂą, ale nowoÂści jak GoÂśka teÂż sÂą ciekawe. To muszÂą byĂŚ osoba coÂś sobÂą prezentujÂąca. Jak widaĂŚ udaÂło siĂŞ z prezenterami TVNMeteo i nie mam tu na myÂśli Omeny (Mensy-!!!!)
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Agnieszka dziÂś na koniec Tele gry powiedziaÂła : 'Jeszcze tu wrĂłcĂŞ' i wspomniaÂła, Âżeby ÂśledziĂŚ nowoÂści w TVN-ie.

Gosia i Olimpia natomiast mĂłwiÂły, aby wypatrywaĂŚ nowoÂści w TVN-ie i TVN7.

Jest wiĂŞc szansa, Âże wszystkie zostanÂą.

Co do tych castigĂłw. KiedyÂś (w lipcu tego roku) ogÂłosili jeden, a w grudniu - drugi. :wink:
kwiatek pisze:I tele gry nie bĂŞdzie niestety!! :roll: :roll: :roll: :roll:
To juÂż prawie trzy lata, wiĂŞc przyda siĂŞ zmiana. :wink:

Tobi pisze:Oraz ÂŁamisÂłowek, Szybkiej forsy [i bardzo dobrze. zero humoru w tym programie] i coÂś jeszcze byÂło...........
'Trele morele'. :wink:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ale mo¿e "Tele gra" wróci. Chyba ju¿ raz tak by³o, ¿e na jakiœ czas nadawali za ni¹ coœ innego, a póŸniej znów lecia³a "Tele gra".
:)
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

szymcio9 pisze:Ale mo¿e "Tele gra" wróci. Chyba ju¿ raz tak by³o, ¿e na jakiœ czas nadawali za ni¹ coœ innego, a póŸniej znów lecia³a "Tele gra".
Raczej nie wrĂłci. Agnieszka mĂłwiÂła, Âże to ostatnie (833.) wydanie Tele gry. PaweÂł poÂżegnaÂł siĂŞ...
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

WracajÂąc do nowoÂści. Dzisiaj na TVN-ie co pewien czas leci krĂłtka (ok.30 sekund) rozmowa z AgnieszkÂą, GosiÂą, OlimpiÂą i jeszcze kimÂś na temat zapowiadanych teleturniejĂłw. WrĂłblewska bĂŞdzie chyba prowadzic 'Graj o Raj'. :wink:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie z kimÂś, tylko z Witoldem Cassetti, znanym z programu TVP2 "Europa da siĂŞ lubiĂŚ", TVN "Ciao Darwin" i :Wyprawa Robinson"!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 72 gości