Sukcesy i Porażki 2004 :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

Faustus, ale to wcale nie chodzi o mojÂą ocenĂŞ, czy PieĂąkowska sympatyzuje czy nie, waÂżne jest natomiast to, Âże dla pampersĂłw jest czerwona jak radziecka flaga:P

Ja osobiÂście Jole bardzo cenie
Ostatnio zmieniony poniedziałek 03 sty 2005, 19:15 przez kajtek, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MuszĂŞ siĂŞ zastanowiĂŚ - jutro Wam powiem. Mam kilka typĂłw ale trzeba to jakoÂś uÂłoÂżyĂŚ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No tak zapomniaÂłam o Warakomskiej... trudnÂą ja dodaĂŚ do sukcesĂłw ale rzeczywyscie w temacie wykorzystali szansĂŞ... jak najbardziej :) DostaÂła szanse niszczenia- zniszczyÂła,dokonaÂła prywatnej vendetty,i usunĂŞÂła tych ktĂłrzy jej zagraÂżali...

Trza by do tego do³¹czyÌ Juniora Waltera... w tym roku wyraŸnie siê zaktywowa³...niestety

Co do PieĂąkowskiej to nie zapominaj Faustus jednak o tym Âże i ona u kolegĂłw sobie nagrabiÂła przez wywiad w przeglÂądzie... inna sprawa ze podziwiam jaza to Âże jako jedyna miaÂła odwagĂŞ ;)

No wÂłasnie Faustus czekamy na twĂłj ranking :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czy nagrabi³a? To chyba przesadzone. Takie "okreœlenie" pojawi³o siê w jednej z gazet, w rzeczywistoœci Jolka pojecha³a po S³awiùskim i szefach TAI. O pozosta³ej czêœci redakcji nie powiedzia³a nic. Nawet wydawcó broni³a. Prawdê mówi¹c normalnych szefów w TAI mo¿na na palcach jednej rêki policzyÌ. Zawsze by³ jakiœ polityczny komsiarz, ewentualnie koœcielny. Co i tak na jedno wychodzi. Ale có¿ - politycy powinni mieÌ zakaz dostêu i wypowiadania siê w TVP - mo¿e wtedy przesza³by im ochota na wrzucanie tam swoich ludzi. Bo prawda jest taka, ¿e w Polsce nie ma takiej partii, która "nie zgwa³cia³by TVP" - traktuj¹ jak jak zdobycz. Zreszt¹ to samo obi¹ z innymi spó³kami paùstwa.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ale oni nie sÂą normalni... podobno koledzy z redakcji mieli do niej pretensje... najprawdopodobniej dla tego ze to banda hipokrytĂłw i sÂłowa prawdy ich zabolaÂły...
Android <3
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

tvp

Post autor: zadra »

doktorfaustus1 pisze:prawda jest taka, Âże w Polsce nie ma takiej partii, ktĂłra "nie zgwaÂłciaÂłby TVP" - traktujÂą jak jak zdobycz.
no bez przesady! jest bardzo duÂżo takich partii :!: przede wszystkim te wszystkie, kĂłre nigdy nie byÂły u wÂładzy! :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Drogi MaĂŚku :)
Nie widzê jednak sensu twierdzenia, ¿e Hubert pomóg³ Ma³gosi, bo w gruncie rzeczy wiêkszoœÌ decyzji nale¿a³a do Ewy Leji - producentki programu
Tu siê z Toba nie zgodzê otó¿ Hubert sam po g³osowaniu powiedzia³ ¿e jest to jego decyzja i to ona ma tu w³adzê decydowania...
To czy byli para czy nie to juÂż inna sprawa moÂże wyssana z palca ale jednak jej pomĂłgÂł...
A jeÂśli chodzi o sprawĂŞ Wincentego, to uwaÂżam za przesadzone nazywanie konkurencji, w ktĂłrej odpadÂł Wincenty, "ustawionÂą".
No jaaasne przecieÂż byÂło wiadomo Âże to on bĂŞdzie najbardziej zmĂŞczony tego dnia i najszybciej odleci...
ZresztÂą uwaÂżam ze staÂło siĂŞ to tylko dlatego iÂż nie powiĂłdÂł siĂŞ 1 plan Huberta wyeliminowania Wincentego czyli po zamianie z Igorem... (Igora siĂŞ pozbyÂł)... Takie jest moje zdanie :) i tyle
a co do
nie rozumiem jak moÂżesz ufaĂŚ ÂźrĂłdÂłom "Faktu", ktĂłra to gazeta niejednokrotnie przekonaÂła nas o tym, Âże jest zwykÂłym brukowcem (choĂŚ zapewne z aspiracjami - a to jeszcze trochĂŞ za maÂło).
Ja ufam temu co widzĂŞ :) a widziaÂłam Âże jej pomĂłgÂł :) co do faktu oczywiscie masz 100 % racjĂŞ :)
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Tu siê z Toba nie zgodzê otó¿ Hubert sam po g³osowaniu powiedzia³ ¿e jest to jego decyzja i to ona ma tu w³adzê decydowania...
To czy byli para czy nie to juÂż inna sprawa moÂże wyssana z palca ale jednak jej pomĂłgÂł...
Wcale nie musiaÂł pomĂłc, jest kilka wariantĂłw:

1) Hubert miaÂł w uchu sÂłuchawkĂŞ, Leja chyba z nimi pojechaÂła, widziaÂła to wszystko w "reÂżyserce" i powiedziaÂła mu do ucha co ma robiĂŚ

2) WczeÂśniej kaÂżdy podaje do wiadomoÂści producenta wyniki i Hubert wiedziÂł juÂż przed "RadÂą..." co ma robiĂŚ

3) Hubert wyskoczyÂł sam z siebie z takÂą propozycjÂą, gdyÂż chciaÂł urozmaiciĂŚ "WR"

4) Hubert wyskoczyÂł sam z siebie z takÂą propozycjÂą, gdyÂż miaÂł ukaÂłd z MaÂłgosiÂą
Ostatnio zmieniony wtorek 11 sty 2005, 08:22 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Żartowałem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kwiatek pisze:3) Hubert wyskoczyÂł sam z siebie z takÂą propozycjÂą
Ja najbardziej wierzĂŞ w ten wariant; ale nigdy siĂŞ nie zgodzĂŞ, Âże Hubert sprzyjaÂł Gosi! Oni chcieli urozmaiciĂŚ ten program - na tej samej zasadzie odbyÂła siĂŞ konkurencja z "kamykami", czyli przegranie Wincentego. Nikt nie mĂłgÂł siĂŞ spodziewaĂŚ, Âże wÂłaÂśnie Wincenty odpadnie - owszem, byÂł zmĂŞczony, ale wcale nie byÂło pewne, Âże to on przegra. PrzecieÂż jest silnym facetem, o czym wielokrotnie mieliÂśmy okazjĂŞ siĂŞ przekonaĂŚ, nie liczÂąc tylko konkurencji dla niego ostatniej...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Wed³ug mnie na pewno by³o to uzgodnione wczeœniej i Hubert nie mia³ tu nic do gadania. Je¿eli mia³ romans to najwy¿ej siê cieszy³ ¿e zostaje (ewentualnie mo¿e czyni³ jakieœ sugestie). On ma tam wykonywaÌ to co mu ka¿¹ i na pewno nie wyskoczy³ z tym sam od siebie na razie.

Co do Wincentego - nie uwa¿am, ¿e to konkurecja by³a pewnym sposobem na jego pozbycie siê. Móg³ odpaœÌ kto inny - np. najbardziej pijany albo najwiêkszy œpioch. Znacznie wiêkszy przekrêt wyczuwam w konkurencji fina³owej (klucze).
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość