Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

faktycznie, widzĂŞ, Âże TVN traci i to sporo procent poniedziaÂłkowej i na pewno sobotniej oglÂądalnoÂści odkÂąd nie ma Wyprawy Robinson
Zreszt¹ nie wiadomo jak by to by³o gdyby lecia³a teraz np 2 edycja, pewnie tak jak z BigBrother'em by by³o, ze ludziom by siê znudzi³o i te¿ by by³a z powrotem niska ogl¹dalnoœÌ... no ale chyba nie az taka jak teraz :?
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

doktorfaustus1 pisze:Aro a moze po protu wraz znowym rokiem wygas³¹ im licencja na Gumisie? Czasami zdarzaj¹ siê takie wypadki.
Ludzie z forum GumisĂłw pisali do TVP i

DostaÂłem maila od Pani Anny Luka ( Anna.Luka@waw.tvp.pl ) o nastĂŞpujÂącej treÂści:

Faktycznie bĂŞdzie maÂła przerwa w nadawaniu,ale jest szansa,Âże Gumisie wrĂłcÂą
na antenĂŞ.Czekamy teraz na precyzyjnÂą ramĂłwkĂŞ takÂże dopiero po jej ustaleniu
bĂŞdziemy mogli podaĂŚ jakieÂś konkrety.



Jeszcze nie wszystko stracone. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Anonymus pisze:faktycznie, widzĂŞ, Âże TVN traci i to sporo procent poniedziaÂłkowej i na pewno sobotniej oglÂądalnoÂści odkÂąd nie ma Wyprawy Robinson
Zreszt¹ nie wiadomo jak by to by³o gdyby lecia³a teraz np 2 edycja, pewnie tak jak z BigBrother'em by by³o, ze ludziom by siê znudzi³o i te¿ by by³a z powrotem niska ogl¹dalnoœÌ... no ale chyba nie az taka jak teraz :?
Zgadzam siĂŞ, ale nie do koĂąca. Bo oczywiste jest jedno - Âże TVN nie puÂściÂłaby drugiej edycji "Wyprawy Robinson" zaraz po pierwszej. Jak juÂż pisaÂłem, najwczeÂśniej reaktywacji "Robinsona" spodziewaÂłbym siĂŞ na jesieĂą, bo w lato raczej nie - wtedy maÂło ludzi oglÂąda telewizjĂŞ.
No, i jestem peÂłen nadzieji, Âże druga edycja bĂŞdzie jeszcze lepsza, bĂŞdzie mieĂŚ jeszcze lepsze wyniki oglÂądalnoÂści. A co do miejsca drugiej serii, to stawiam na AustraliĂŞ (tak zrobili m.in. Amerykanie). :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co do "NajsÂłabszego ogniwa" to 23 grudnia (to juÂż powtĂłrki, nie?) oglÂądaÂło je 1'912'029 ludzi czyli 5,30% narodu :)
Ostatnio zmieniony wtorek 04 sty 2005, 19:21 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A ja bym prĂŞdzej stawiaÂł na Indie/AfrykĂŞ/AzjĂŞ/AntarktydĂŞ :)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

jak bĂŞdÂą krĂŞciĂŚ 2. edycjĂŞ to pewnie gdzieÂś na wiosnĂŞ albo poczÂątkiem lata bo przecieÂż w zimie nie ma warunkĂłw raczej, chyba, Âżeby znaleÂżli takia wyspĂŞ gdzie stale jest ciepÂło
reaktywacji "Robinsona" spodziewaÂłbym siĂŞ na jesieĂą
no ja tak samo uwaÂżam, w lecie zawsze lecÂą same powtĂłrki a telewidzĂłw niewiele
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

Czy to prawda ze w poniedzialek "Wydarzenia" pobily "Fakty"?
a oto link z forum http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=19110964 wiecie moze cos na ten temat?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

W sumie kaÂżdy tak mĂłgÂł napisaĂŚ, a dowodĂłw nie ma. No chyba, ze gdzies na stronie OBOP-u
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ArO pisze:W sumie kaÂżdy tak mĂłgÂł napisaĂŚ, a dowodĂłw nie ma. No chyba, ze gdzies na stronie OBOP-u
No w³¹œnie, tym bardziej, ze to s¹ dane z forum a nie z pewnego Ÿród³a informacji, a na forum ka¿dy mo¿e pisaÌ, niekoniecznie s¹ to pewne i sprawdzone informacje
ale ciekaw jestem czy to prawda, ciĂŞÂżko by mi byÂło uwieÂżyĂŚ, ze nijakie Wydarzenia... :x pobiÂły Fakty
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Chyba jak wszyscy jestem zaskoczony. Jeœli to prawda, to znaczy, ¿e Polsat ma wreszcie okazjê, aby móc stan¹Ì do prawdziwego pojedynku z "Faktami". Oby jej nie zmarnowa³ - w momencie, gdy koniec kampanii reklamowej spowoduje odejœcie zwabionych widzów. ;) A trochê konkurencji powinno wp³yn¹Ì dobrze na oba dzienniki. :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek


I "M jak mi³oœÌ" pobi³o swój rekord chyba z 6 grudnia (o 26 tysiêcy). Przez niektórych nazywany cyrkiem "Teleexpress" znowu ma bardzo du¿¹ widownie. Normalnie tyle ma w niedzielê. Wbrew przewidywaniom "Samo ¯ycie" ma bardzo dobry wynik. Wydaje mi sie, ze najlepszy po przeniesieniu na 19-t¹. "Wydarzenia" ju¿ wktórce mog¹ sie zblizyc do tego poziomu.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek


"M jak mi³oœÌ" przekroczy³ ju¿ liczbê 12 milionów :!: To jest chyba 2 rekord ogl¹dalnoœci jeœli chodzi o TVP (wiecej mia³y skoki). Pojawi³y sie pierwszy raz "Wydarzenia".

Obrazek



PS. Sorry Âłukaszu, ze piszĂŞ post pod postem, ale to by sie wszystko pomieszaÂło. :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro dziêkujemy za te skany i czekamy na kolejne. Postanowi³em nie byÌ gorszym i zamieszczam kilka tabelek. Wprawdzie spóŸnionych, ale moim zdaniem ciekawych. ród³o - TVP.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek 11 sty 2005, 13:09 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

O proszê! Ma³a Pszczó³ka Maja dokopa³a Faktom TVN :lol: :lol: :lol: :lol:
Ponad 1 milion widzów wiêcej, nono kto by siê spodziewa³ takiego wynkiu. A mówi³em, ¿eby Justyœ zak³ada³a bluzeczki w ¿ó³to czarne paski? Fakty mog³y by siê wóczas przekszta³iÌ w PRZYGODY OSY JUSTYNKI. Osy, bo jak wiadomo te owady s¹ z³e i upierdliwe. Do po¿ytecznej pszczó³ki jeszcze jej daleko.
Ostatnio zmieniony wtorek 11 sty 2005, 16:07 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość