[TVP3] Kurier

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Podejrzewam, Âże to byÂło tak dawno, Âże wtedy to byÂła jeszcze TeletrĂłjka. NazwĂŞ OTV Katowice raczej stosuje siĂŞ nadal.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie wiem. W sumie to Porada w TVN24 jest od 2001 roku.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

A przed TVN 24 od razu TV Katowice? Czy byÂło jakieÂś radio pomiĂŞdzy...
Ja go pamiĂŞtam, ale na pewno grubo ponad 5 lat temu to byÂło.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TeÂż chĂŞtnie bym wiedziaÂł. 5lat temu w Katowicach pracowaÂł?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Degutis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 12 sty 2005, 12:06

Post autor: Degutis »

Ja uwaÂżam Âże Siezieniewski jest znakomity. W TVP tylko Durczok moze siĂŞ z nim rĂłwnaĂŚ. TVN24 wydaje mi siĂŞ przereklamowany. KiedyÂś lubiÂłem Pochanke ale teraz trochĂŞ draÂżni mnie jej znudzona mina. Porada - taki sobie. Ani dobry ani zÂły.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

I gdzie te zmiany o ktĂłrych byÂło wczeÂśniej mowa. Ja tam nie widze zmiany poza jednÂą. ÂŻe odbieram tg Waw-ska a nie GdaĂąskÂą. I pod logo TVP3 nie ma GdaĂąsk.WczeÂśniej mogÂłem chociaÂż sprawdzic dyÂżury aptek czy repertuar tetru olsztyĂąskiego a teraz mogĂŞ ale Wawskiego.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Spokojnie Tobi, spokojnie - Dworak to taki zaspany miÂś, ale plan ma juÂż gotowy. CzekaĂŚ kiedy wybudzi siĂŞ ze snu - tj 3 marca lub dopiero po przeniesieniu na Woronicza do nowego gmachu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

CĂłz, przez ostatnie dni forum nam nie dziaÂłaÂło, ale ja znalzeÂłem kilka ciekawych zdjĂŞĂŚ. Na poczÂątek dwie stare reklamy:


Obrazek

Obrazek

oraz zdjĂŞcie SÂławka Siezieniewskiego z 3 marca 2002r.

Obrazek

i kolejne z jakiejÂś imprezy
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj prz³¹czaj¹c kana³y mia³em niemi³¹ okazjê spotkaÌ prezenterkê, której g³osu nie znoszê, nie mówi¹c ju¿ o pozosta³ych jej cechach.

Obrazek

Znanymi ogólnikami zapewnia³a akurat, ¿e "telefony nie zostan¹ wy³¹czone". Tak jakbyœmy nie wiedzieli. Szkoda, ¿e Tepsa w ramach strajku nie zaprzestanie wysy³ania rachunków przez jeden miesi¹c. A "Kurier" nic siê nie zmieni³. Wci¹¿ te same proste zdania do prostych ludzi typu: "pieni¹dze z unii czekaj¹", "wci¹¿ mo¿na sk³adaÌ wnioski", "mleczarnie nied³ugo bêd¹ mog³y eksportowaÌ do Rosji" itd. Tak jakbyœmy czytali dzia³y PR poszczególnych ministerstw. A gdzie newsy?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Danka Holecka to obok Iwony Schymalli, niegdyœ Bo¿eny Targosz oraz Danuty Kondratowicz, typ prezenterki, ktora powinna mieÌ zakaz pokazywania siê na antenie przed po³udniem. Przynajmniej na mnie dzia³a jak œrodek nasenny. Pisa³em ju¿ chyba, ¿a raz zdarzy³o mi siê usn¹Ì z kubkiem kawy w rêce ogl¹daj¹c Schymallê w "Kawie czy Herbacie". Nie wiem, ale w polskiej telewizji panuje jakiœ niezrozumia³y dla mnie masochizm- najbardziej flegmatyczne prezenterki daje siê do poranków... :twisted: :twisted: :twisted: Ja w porankach chce baby z jajami, ktore jak zaczn¹ sie drzeÌ to cz³owiek od razu wie ¿e ju¿ nie œpi.
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kubusiu. udam ¿e nie widzia³em nazwiska Danki Kondratowicz. W takim razie powinna o poranku witaÌ nas niejaka Pochanke...to mo¿e FAKTY PORANNE by zarz¹dziÌ. Wtedy Anita i Redo do g³ównych :lol:


W Kurierze lubie tylko OsiĂąskÂą-Falkiewicz a Pana GÂłowackiego spojrzenia zwyczajnie siĂŞ boje. Zreszto prawie wcale tego kanaÂłu nielubie za wioche jakÂą prezentuje :twisted:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

pozostaÂłych jej cechach.
a jakich to cechach ? sprecyzuj bo teraz to Ty rzucasz ogĂłlnikami nieprawdaÂż ??? :twisted: :evil: :twisted:
Kubusiu. udam Âże nie widziaÂłem nazwiska Danki Kondratowicz
A ja nie udam ze nie widzialam nazwiska Danki Holeckiej !!! :twisted:
ktora powinna mieĂŚ zakaz pokazywania siĂŞ na antenie przed poÂłudniem. Przynajmniej na mnie dziaÂła jak Âśrodek nasenny. PisaÂłem
taa lepsze prezenterki ktĂłre od rana do wieczoraj pokrzykujÂą i piejÂą jak by miaÂły BSE... nie wymieniĂŞ ktĂłre bo i tak wszyscy wiedzÂą... Ale tak siĂŞ skÂłada ze takie jak Twoja ulubienica Justyna nie garnÂą siĂŞ jakoÂś do porankĂłw... i nikt im ich nie wmusza bo swojÂą przebojowoÂściÂą (czĂŞsto nie idÂącÂą w parze z brakiem profesjonalizmu (btw... nie mam tu na myÂśli Justyny) czĂŞsto sobie wypracowujÂą plecy) A w porankach zostajÂą upchniĂŞte takie prezenterki Jak Danka czy Anita... ktĂłre majÂą coÂś do powiedzenia a nie wykrzyczenia... Ponad to nie porĂłwnuj osobnikĂłw typu Schymalla do Danki... !!! z resztÂą jesteÂście z ÂŁukaszem w jej ocenie odosobnieni bo we wszelkich rankingach jak rĂłwnieÂż na forach internetowych Danka byÂła bardzo lubiana....
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Danka jedna i druga, Schymalla i inne to by³y tylko przyk³ady. Poprostu nie mogê juz znieœÌ tej flegmy wylewaj¹cej siê potokami w polskiej telewizji. Dlaczego nie mo¿na wpuœciÌ na antenê prezenterek z prawdziwym temperamentem, takich jak np. w amerykaùskich stacjach. Zreszt¹, rzecz nie w samych prezenterkach, bo tempo realizacji równie wiele pozostawia do ¿yczenia i tak tworzy sie ten flegmatyczny ca³okszta³t... (i to stwierdzenie w równym stopniu tyczy siê produkcji TVP, Polsatu i TVN).
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak Kubs - idŸ w³¹cz sobie TVN, popatrz na ledwie czytaj¹c¹ z promptera Patrycjê Redo i podziwiaj ten bezgraniczny talent.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ledwie z promptera czyta co najwy¿ej Wysocka z Ziemcem! Patrycja Redo to moim zdaniem znakomita dziennikarka. Nie masz ju¿argumentó, to wymyœlasz jakieœ chore litanie. Nie zauwa¿y³em, by Patrycja Redo mia³¹ problem z czytaniem z promptera! :evil: :evil: :evil: :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości