Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

DziĂŞki za informacjĂŞ o powtĂłrce- Warto rozmawiaĂŚ !! Nie bylam pewna , czy powtarzajÂą na TV Polonia.
nowicjusz
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

program faktycznie byl beznadziejny, do czego w duzej mierze przyczynial sie prowadzacy, to chyba byl jeden z niewielu programow, a wlasciwie to parodia programu, w ktorym prowadzacy w tak wyrazny sposob narzucal swoje poglady. Kazia byla wspaniala, byla chyba jedyna osoba, ktora miala cos do powiedzenia, nie liczac oczywiscie ksiedza, ktory, cos tam mamrotal, przemawial jednak tylko tymi oblatanymi koscielnymi banalami, od ktorych momentami moglo zrobic sie delitanie mowiac niedobrze. zwrocilyscie moze uwage ze tak naprawde pozostali goscie, min, jan pietrzak i pilch byli tylko tlem, nie powiedzieli bodaj zadnego slowa, a kazia, ona caly czas mowila i co lepsze mowila z rozsadkiem, a jej zdanie mimo ze tak odbiegajace od katolicyzmu, tego teoretycznego przynajmniej bylo zdecydowanie sluszne, jesli chodzi o mnie kazia ma wielkiego plusa za ten program i swoja w nim obecnosc.

ps. w jednym z portali gejowskich po emisji programu rozgorzala dyskusja, do wszytskich ok 6 tysiecy zarejestrowanych uzytkownukow rozeslane zostaly wiadomosci azeby tegop samego dnia zadzwonic pod podany numer telewizyjny i zlozyc wyrazny protest na przebieg programu, wsrod zarzutow wymieniane sa miedzyjnymi: stronniczosc prowadzacego, komentowanie komentazy wiadomosci, ktore sa uznawane powszechnie za jeden z najbardziej nieobiektywnych programow informacyjnych i katolicka publicznosc, co moim zdaniem rowniez bylo wyrazne i moze byc poczytywane jako zarzut, gdyz zwroccie uwage w jaki sposob wypowidla sie publicznosc, dokaldnie w taki sam jak prowadzacy i nasz kochany ksiadz ktory byl gosciem
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

spodobaÂło mi sie jak Kazia zwracaÂła sie do ksiedza "pan". Katolicka widownia byÂła oburzona tym faktem!
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

no to z cala pewnoscia tez byla swego rodzaju manifestacja, ale mysle ze ona mogla sobie na to pozwolic. Miala racje zwracajac sie na pan, gdyz ksiadz katoliucki nie jest akutrtak dla niej kaplanem, poniewaz jak wiadomo ona jest ateistka, powiedzila to nawet w jednym odcinku "NAJSLBSZEGO OGNIWA"
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

zgadza sie mĂłwiÂła o tym, Ksiadz rĂłwnie dobrze moze byc nazywany panem ( w ostatecznosci jest facetem chyba nie?), ksiedzem ale najlepsze jest to co znalazÂłam na forum feminizm -
powalajace argumenty katolickiej widowni :
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=19361728
ksiadz - "osoba nawyzszego spoÂłaecznego zaufania" :? :(
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŻaÂłujĂŞ, Âże tego nie widziaÂłem. Osoba Janka Pospieszalskiego dziaÂła na mnie jak pÂłachta na byka i w trosce o wÂłasne zdrowie nie oglÂądam i nie ÂśledzĂŞ tej ultrakatolickiej propagandy. Ciesz.ĂŞ sie jednak, Âże wÂśrĂłd goÂści znalazÂł siĂŞ jeden sprawiedliwy (a raczej jedna sprawiedliwa).

Pan Janek dostaÂł ponad 90 minut dla swoejgo programu - Âżaden inny w TVP tyle nie trwa i widac w jakÂą stronĂŞ poszÂło to rzekome odpolitycznienie. Teraz rzÂądzÂą tam panowie w czarnych sukienkach. Mam nadziejĂŞ, Âże za kilka lat Pospieszalski wyleci z wielkim hukiem! :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

Biorac pod uwage oburzenie jakie wystapilo na jednym z portali, moze wyleciec juz niedlugo, jesli w takiej liczbnie jak to bylo apowidane zostana wykonane telefony do telewizji. a tak na marginesie to pragne poinformowac ze Kzimiera sczuka zostala zwyzciezczynia dorocznego ranbgingu "80 kobiet", o ktorym juz bylo pisane na tym forum zdobyla ponad 16 tysiecy dodatnich glosow i zdeklasowala rywalki, dla chcacych ja wspomoc informuje ze rozpoczela sie kolejna edycja tego glosowania, o nieco zmienionej formule, zapraszam do glosowania na kazimiere :D :D :D
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WidziaÂłem dzisiaj powtĂłrkĂŞ Marcinie i stwierdzam, Âże pytania z historii byÂł banlne. Ale mniejsz z tym.
OtĂłz pan Janek nie wyleci, wczeÂśniej musi siĂŞ zminiĂŚ prezes. Oczywiscie widzowie krytkujÂą ten program, podobnie Rada Etyki TVP, ale Dworak ma to w dupie. Podobnie Rzeczpospolita, ktĂłra po kaÂżdym odcinku pieje z zachwytu nad talentem Pospieszalskiego - to jej wielki idol.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

jest prosta rada, poprostu nie ogladajmy tego programu, wtedy kazda ze stron i prezes i pan redaktor siegna po rozum do glowy, ze cos jednakk jest nie tak. Mysle ze katolickie przekonania i propaganda religijnej smiesznosci przejadly sie juz nawet najbardziej ortodoksyjnym wyznawcom kultu panow w spodniczkach i biala koloratka.

Ps. masz racje na dwa z posrod trzech moich pytan z historii zanalem odpowiedz w tym na finalowe o garibaldiego i o osi berlin -rzym, poprostu w danej chwili nie skojarzylem
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

To chyba najgorsze - masz odpowiedŸ na koùcu jêzyka, trzy sekundy czasu i napiête nerwy.W³aœciwie wiêkszoœÌ pytaù nie jest trudna, ale stres i czas powoduj¹, ¿e nie udziela siê dobrej odpowiedzi.
WracajÂąc do Pospieszalskiego - wedÂług prawicowego prezesa on ma misje do speÂłnienia i bĂŞdzie robiÂł sĂłj program do koĂąca Âświata i jeden dzieĂą dÂłuÂżej, nawet bez widzĂłw - patrz przykÂład TV PULS.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

uczucie faktycznie fatalne, ale todociera dopiero pozniej.


abstarchujac od dialogu, ktory toczyl sie wyzej napomkne jedynie ze wczorajszy odcinek programu "Wydanie drugie poprawione" byl bardzo udany, sczegolnie recenzja i analiza pierwsezj ksiazki, autorstwa austryjackiej pisarki. Podobala mi sie dyskusja z zaproszaona tlumaczkÂą o tym jak zamierzala przechytrzyc autorke w tlumaczeniu ksiazki na wspak. :D :D :D :D, druga ksiazka to juz jednak porazka, pomimo ze nie jestem w stanie dotrzec do niskonakladowej( wydana w zaledwie 300 egzemplrzach)ksiazki moge stwierdzic jedynie to ze dziewczyna(18 letnia nota bene) bardzo zachlysnela sie sukcesem doroty maslowskiej, ktora osobiscie rowniez jestem zachwycony i usilnie proboje dazyc do wypromowania kultu mlodoisci i kartkolomnosci jezykowej, u niej jednak ta kreacja objawia sie swoistym negowaniem, tak ja to przynajmniej odebralem, i mnie to absolutnie nie przekonuje. Zdaje mi sie rownoczesnie ze kazimiera i pan prof klosinki rowniez zdali sie to zauwazyc, co wyraznie zniechecilo kzimiere do mlodej pisarki. Nie mniej jednak program nadal na wysokim poziomie, nie wiem jednak po wczorajszym odcinku czy dalej producenci i prowadzacy beda szli w kierunku pisarstwa offowego i promowali mlodiosc w polskim zyciu literackim. Mam nadzieje ze tak nie bedzie i nadal beda ajmowali sie analiza literaturu, ktora rzeczywioscie ma cos do powiedzenia a nie takiej, ktorej tylko wydaje sie ze jest w stanie cos wsnocic, podczas gdy tylko kopiuje schemat juz wczesniej wilokrotnie stosowany.
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

wczoraj wÂłasnie obejrzaÂłam ten odcinek wczoraj, w caÂłosci :D ta mÂłoda siksa nie miaÂła nic ciekawego do powiedzenia, ale nie sadze zeby kazimiera czy kÂłosinski byli do tej mÂłodej autorki zniecheceni :? Ja za takimi autorkami nie przepadam :D natomiast ta pierwsza ksiazka Partygirl moze byc ciekawa :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Myszak pisze:Biorac pod uwage oburzenie jakie wystapilo na jednym z portali, moze wyleciec juz niedlugo, jesli w takiej liczbnie jak to bylo apowidane zostana wykonane telefony do telewizji.

Oby tak sie staÂło w co wÂątpie. Pospieszalski byÂł i jest stronn8iczy. Przerywa jak kogoÂś nie akceptuje. NIech wraca do TVPuls


TeÂż miaÂłem zadzwoniĂŚ ale zapomniaÂłem. Popieram akcje.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no i dzis na http://www.wirtualne media.pl, zoastal poruszony temat redaktora klosinskiego, do skomasowanego ataku przystapila lewica i srodowiska gejowskie, jak czytamy w najnowszym doniesieniu. Mysle ze takie polaczenie sil napewno przyniesie jakis skutek :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a jutro Kazia w Posen :) w starym browarze:) ktoÂś siĂŞ wybiera ???
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości