[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

hehehhe, zbiera glos zabiera, tylko teraz pod innym pseudonimem, to jestem wlasnie ja:)
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Zaczynam sie denerwowaĂŚ jak czytam wypowiedzi o zmanie prowadzacej :evil: , ogladac ogniwo bez Kazi to zadna przyjemnosc, propozycja zeby prowadziÂła Ogniwo Doda to chyba jakis Âżart
mÂłoda? to pojecie wzgledne
Âładna? tym bardziej wzgledne- jak dla mnie doda to wyglada jak skrzyzowanie swinki z hipopotamem, gÂłupia farbowana blondi
inteligentna? tio jej IQ to sciema
wygadana? co drugie sÂłowo k...a, albo "jaka ja jestem piekna i powabna" kazdy moze byc tak wygadany
Nie mozna jej odmĂłwic jednak bezczelnosci i dobrej samooceny, dobrego samopoczucia.
Nie chce sÂłyszec o Dodzie w bo jej po prostu nie znosze :twisted: , natomiast Kazie uwielbiam i nie chce zadnych zmian (co z tego ze ma drugi program jak dla mnie mogÂłaby prowadzic i trzeci w weekendy) :D :D :D
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

uspokajam sie bambi dzis lecialy zapowiedzi wizulane ze przyjmuja zgloszenia do 3 deycji i mowili tam tak" jeslei nie boisz sie zmierzyc z kazimiera sczuka to zglos sie", czyli mamy teraz juz pewnoesc ze prowadzaca nie zostanie zmieniona, ja sie bardzo ciesze
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Ogl¹dn¹³em angielsk¹ wersje NO i muszê powiedzieÌ ¿e polskie studio jest delikatnie mówi¹c prymitywne(mówiê o scenografii).

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciekawe czy teraz coœ zmieni¹. Nie przypuszczam aby wprowadzili publicznoœÌ bo za du¿o by to kosztowa³o ale napewno zmieni³aby atmosfere tego programu (kilka razy wybuchnê³a œmiechem).
bambi pisze: mÂłoda? to pojecie wzgledne
Âładna? tym bardziej wzgledne- jak dla mnie doda to wyglada jak skrzyzowanie swinki z hipopotamem, gÂłupia farbowana blondi
inteligentna? tio jej IQ to sciema
wygadana? co drugie sÂłowo k...a, albo "jaka ja jestem piekna i powabna"
Czyli ma wszystkie atuty aby program który poprowadzi mia³ du¿¹ ogl¹dalnoœÌ a o to chodzi w telewizji komercyjnej.
Myszak pisze:uspokajam sie bambi dzis lecialy zapowiedzi wizulane ze przyjmuja zgloszenia do 3 deycji i mowili tam tak" jeslei nie boisz sie zmierzyc z kazimiera sczuka to zglos sie", czyli mamy teraz juz pewnoesc ze prowadzaca nie zostanie zmieniona, ja sie bardzo ciesze
W TVN-ie nie ma nic pewnego.
A moÂże Anita W. bĂŞdzie nowÂą prowadzÂącÂą? :D Te ciÂągÂłe nieobecnoÂści w TVN24 to moÂże wynik przygotowaĂą do nowej edycji.
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

doda ma atuty? jakie? to sa same wady - jest wulgarna i nie ma zadnej wiedzy - ona, jak sama mĂłwiÂła nie interesuje sie niczym poza soba i muzyka a to nie dosc szerokie horyzonty i rzygac mi sie chce jak ja widze i wiecej juz na temat tej szmaty (inaczej jej nazwaĂŚ nie moge) nie napisze :evil:
anitka werner i jej nieobecnosc :?: - moze to efekt przeskakiwania do innej stacji :?
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

Grzesio, zwrociles uwage jaka jest wygrana maksymalna w jednej rundzie boze, 5 tysiecy funtow to 35 tys zl, no to niezla musi tam byc ogladalnosc swoja droga ja ogladam rowniez angielska wwersje ogniwa, ktora rowniez prowadzi ann robinson i studio jest inne od tego a maksymalna wygrana wynosi 1 tys funtow w rundzie, moze rownolegle leca dwa programy, nie wiem sam. I to drugie studio jest bardzo podobne do polskiego, jesliw polsce bylaby taka ogldalnosc to rowniez tvn pozwolilby sobie na takie studio, jestem pewien, niestety, musiliby zdjac m jak milosc z anteny to moze wzroslo by o milion :D :D , ale dopoki lepkowska i terentiew sa kolezankami niestety nie grozi nam zdjecie ma jak m z anteny
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

Postanowilem wpisac w wyszukiwarce google haslo najslbsze ogniwo i zobaczyc rezultat, pamietam ze kilka miesiecy temu podczas pierwsezj serii bylo zaledwie kilka stron, teraz jest ich juz kilkadziesiat znalazlem miedzyjnymi sklep internetowy w ktorym sprzedawne sa koszulki inspirowane tytulem programu

http://www.butik.pl/b1/commodity?groupId=147631&l=pl

oraz jeden z najnowszych wywiadow z kazimiera szczukÂą

http://www.studentnews.pl/index.php?typ ... 693&n=19_0

jest ona na okladce studenckiego magazynu student news, wywiad rowniez wydaje mi sie interesujacy:)
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

szczuka

Post autor: zadra »

bambi pisze:Kazie uwielbiam i nie chce zadnych zmian (co z tego ze ma drugi program jak dla mnie mogÂłaby prowadzic i trzeci w weekendy) :D :D :D
popieram! mam tak samo! :)))
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Myszak pisze:Grzesio, zwrociles uwage jaka jest wygrana maksymalna w jednej rundzie boze, 5 tysiecy funtow to 35 tys zl, no to niezla musi tam byc ogladalnosc swoja droga ja ogladam rowniez angielska wwersje ogniwa, ktora rowniez prowadzi ann robinson i studio jest inne od tego a maksymalna wygrana wynosi 1 tys funtow w rundzie, moze rownolegle leca dwa programy, nie wiem sam. I to drugie studio jest bardzo podobne do polskiego, jesliw polsce bylaby taka ogldalnosc to rowniez tvn pozwolilby sobie na takie studio, jestem pewien, niestety, musiliby zdjac m jak milosc z anteny to moze wzroslo by o milion :D :D , ale dopoki lepkowska i terentiew sa kolezankami niestety nie grozi nam zdjecie ma jak m z anteny
To gdzie do wygranie jest 1000 funtĂłw to powtĂłrka, to drugie jest nowe.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

marcin_pabianice pisze: To gdzie do wygranie jest 1000 funtĂłw to powtĂłrka, to drugie jest nowe.
Odcinki jakie teraz emituje BBC Prime to odcinki, ktĂłre w Wielkiej Brytanii nadawane byÂły w 2002 roku. I nie jest tak, Âże te odcinki gdzie moÂżna wygraĂŚ 1000 funtĂłw sÂą stare, a tam gdzie 5000 tys. nowe.
Pocz¹tkowo teleturniej emitowa³a tylko BBC TWO (do wygrania 1000 funtów, studio takie jak u nas). Teleturniej od 2001 roku cieszy³ sie tak du¿¹ ogl¹dalnoœci po 17:30, ¿e sukces postanowi³ wykorzystaÌ te¿ pierwszy kana³ BBC, BBC one. Program nadawany w Prime time w³aœnie jest z tego studia. Wiêksza wygrana, inne studio - to przyci¹ga³o jeszcze wiêcej widzów. PopularnoœÌ trwa³a, jednak musia³a siê skoùczyÌ. Po oko³o roku program nie mia³ ju¿ tak wysokiej ogl¹dalnoœci (stacja przegrywa³a w prime -time z komercyjn¹ stcj¹, nie pamiêtam nazwy), program próbowano ratowaÌ specjalnymi odcinkami z gwiazdami. Te programy mia³y wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ, normalne mmniejsz¹.
Dodam jednoczeÂśnie, Âże w 2002 roku wÂłaÂśnie "The Weakest Link" byÂł nadawany rĂłwnolegle przez BBC ONE i BBC TWO. Po spadku popularnoÂści teleturniej pozostaÂł juÂż tylko w tym drugim kanale, odciki sÂą krĂŞcone w studiu skromnym bez publiki. W studiu z publicznoÂściÂą powstajÂą tylko specjalne odcinki z okazji np. ÂświÂąt :wink:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dobrze, ¿e mnie uœwiadomi³eœ :D By³em w b³êdzie :wink:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Prepraszam ze zasmiecalem forum swoimi glupimi i nic nie wnoszacymi postami, pelnymi bÂłedĂłw jezykowych, literowek i pozbawionych jakiejkolwiek interpunkcji. Wlasnie dlatego zalozylem nowe konto myszak, zeby sie na innym reaktywowac na nowo, zdecydowalem jednak ze do tego mam wikszy sentyment i bede kozystal z tego. Powsciagam jednak poprawe :D :D :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mocne_ogniwo pisze:Powsciagam jednak poprawe :D :D :D :D :D
SÂłowo "powÂściÂągam" chyba tu trochĂŞ nie pasuje. :? :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

:D :D Czyli jednak ktos czyta to co napisze> Masz racje kompletnie tutaj nie pasuje bylo pozno jak to pisalem, i pewnie nawet tego nie przeczytalem, a pisalem w pospiechu prowadzac jednoczesnie 5 rozmow na gadu-gadu. Oplatalem wiec gÂłupoty. Obiecuje zatem poprawe :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MiÂło patrzeĂŚ, Âże komuÂś aÂż tak zaleÂży na poziomie swoich wypowiedzi. A tÂłumaczyĂŚ siĂŞ to juÂż naprawdĂŞ nie musisz. KaÂżdemu siĂŞ przecieÂż zdarza coÂś napisaĂŚ "nie tak". :)

NA TO NIE ODPISUJCIE: ADAM MAÂŁYSZ PIERWSZY!!! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości