[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Cieszê siê, ¿e jesteœcie zadowoleni. Moimi propozycjami na dziœ jest ³¹czenie z Or³osiem jako rzecznikiem sopockiego festiwalu w 2002 roku. Do tego jeszcze dwa zdjêcia Agaty Dzikowskiej z soboty w nietypowych ujêciach.


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Dzisiejszy dzieĂą ogÂłaszam oficjalnym dniem capsĂłw!!

2 capsy ze Sportu z Przemkiem Babiarzem (bardzo maÂłe ale zawsze jakieÂś :-) )

ObrazekObrazek
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jutro w okolicach 15.00 za³atwiê pewn¹ spreawê niecieprij¹c¹ zw³oki i przyst¹pie do akcji CAPSY :D Mam ju¿ nawet kilka koncepcji :D W pewnym sensie postaram sie pójœÌ drog¹ Kwiatka i przedstawiÌ drobne zmiany.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

:D :D :D A jednak pani Dorota Pakowaczka ludzkich rzeczy nie wysÂłaÂła Maxa Kolonki na wieczny urlop :-) MiaÂł dziÂś materiaÂł o (chyba bo trafiÂłem na koĂącĂłwkĂŞ) Graffiti na amerykaĂąskich domach.

PamiĂŞta moÂże ktoÂś takÂą wapdkĂŞ K.Durczoka jakoÂś w 2001r. wyglÂądaÂło to tak:

"To wszystko w dzisiejszym wydaniu 'WiadomoÂści' , 'Panorama w 'dwĂłjce' o 21 a 'Monitro WiadomoÂści' o 22:45, a jutro w 'WiadomoÂściach' spotka siĂŞ z PaĂąstwem ... [2-3 sek] Ooo :!: To ja spotkam siĂŞ z paĂąstwem [Âśmiejej siĂŞ gÂłoÂśno] ... bĂŞdzie bardzo mi miÂło [taaaaaaaaki uÂśmiech]. Tak wiĂŞc do jutra, do zobaczenia! "

---------------------------------------------------------------------------
PS.1 JeÂśli pamiĂŞtacie jakieÂś wpadki z 'WiadomoÂści' to piszcie o tym tutaj!
PS.2 Jutro ciÂąg dalszy akcji ..::CAPSY::... Capsy z pomaraĂączowego studia, Sportu (archiwum i obecne wydania).
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze: PamiĂŞta moÂże ktoÂś takÂą wapdkĂŞ K.Durczoka jakoÂś w 2001r. wyglÂądaÂło to tak
TĂŞ wpadkĂŞ przywoÂłaÂłem kilka miesiĂŞcy temu i w tym wÂątku podobnie jÂą opisaÂłem. Doktorfaustus1 pamiĂŞtaÂł. Ja uwaÂżaÂłem, Âże Durczok zrobiÂł to specjalnie.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

MichaÂł jesteÂś wielki :) multum tego znalazÂłeÂś :)
tylko mam problem jak prubujĂŞ to otworzyĂŚ albo zapisaĂŚ to niestety zapisuje mi jako strona html... a jak otwieram to jakieÂś znaczki wyskakujÂą ... :?
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

CaÂłe problemy techniczne i sposĂłb ich ominiĂŞcia (bo niestety nie rozwiÂązania) zostaÂł opisany nad tymi linkami. Tylko trzeba przeczytaĂŚ.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

oupssss sorry faktycznie nie zauwaÂżyÂłam a tam wszystko jest napisane :)
dziĂŞki za zwrĂłcenie uwagi :) Danka jest w tym wydaniu w jednej z moich ulubionych marynarek :)
jutro capsy :):)
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

SÂławek Jeneralski ma siĂŞ dobrze. 7 stycznia byÂł na gali CzÂłowiek Roku Wprost 2004 i jak wskazujÂą zdjĂŞcia byÂł dobrym humorze i bardzo dobrze siĂŞ bawiÂł z Tadeuszem DrozdÂą.

http://foto.akpa.pl/getimg.php?imp=wpro ... a_0472.jpg
http://foto.akpa.pl/getimg.php?imp=wpro ... a_0475.jpg
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja nie lubie Drozdy - dra¿ni mnie jego poczucie humoru, ka¿dy jego program etc. Ale mniejsza z tym - podobno ma du¿¹ ogl¹dalnoœÌ.

ZauwaÂżyliÂście, Âże Jacek GasiĂąski eksperymentuje ostatnio ze stand up'ami? Tj stara sie, aby byÂły stosunkowo oryginalne - kilka dni temu zrobiÂł zakoĂączenie przy pomocy telefonu komĂłrkowego z newsroomu Wiadomosci, wczoraj w reÂżyserce programu.
Obrazek Obrazek

PS poszukam tego z komĂłrkÂą, jak znajdĂŞ, to zamieszczĂŞ. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Przez kompletny przypadek natrafiÂłem w internecia na archiwalnÂą stronĂŞ Wiadomosci TVP adres : http://wiadomosci.tvp.pl/wiadomosci/2.dzialy
SÂą na niej jedynie newsy z 1 lipca 2003, nie moÂżna ÂściÂągaĂŚ wydaĂą WiadomoÂści, jedynie Sport.

A teraz z innej beczki:
Od pewnoego czasu mo¿emy zaobserwowaÌ pewn¹ zmianê: Kamil Durczok nie prowadzi 'Wiadomosci' w poniedzia³ki- powód- TVP prowadzi swego rodzaju test.O tó¿ zarz¹d TVP, chce sprawdziÌ przez kogo 'Wiadomoœci' w poniedzia³ki, po zankomitej niedzieli (zawze ponad 5.3 mln.) maj¹ s³aby (jak na ich ogl¹dalnoœÌ) wynik[ 4mln a we wtorki ju¿ ponad 5 mln]. Za czasów Jolanty Pieùkowskiej to siê nigdy nie zdarza³o, widownia 'Wiadomosci' w poniedzia³ki zawze wynosi³a wiêcej ni¿ 5mln ok. 5, 6 mln - 5,2 mln.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A to kilka zdjêÌ z Durczokiem i linków do artyku³ów o Kamilu.

Wywiad Kamila Durczoka z Colinem Powellem

Obrazek

link :arrow: Tutaj


Kamil Durczok najlepszy w Rajdzie ÂŻubrĂłw

Obrazek

link :arrow: Tutaj


Kamil Durczok najpopularniejszym prezenterem

Obrazek
Obrazek

Proszê porównaÌ wynik Joli Pieùkowskiej i Doroty Gawryluk. (ZawiœÌ Warakomskiej i Grzywaczewskiego jest bezgraniczna).

link :arrow: Tutaj


Kamil Durczok i Piotr KraÂśko - WieczĂłr Europejski

Obrazek



Kamil Durczok GwiazdÂą TVP

Obrazek

link :arrow: Tutaj



Telekamery 2002
link :arrow: Tutaj

Polacy nie gĂŞsi...
link :arrow: Tutaj

Durczok dziennikarzem roku

Obrazek

link :arrow: Tutaj
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

1) Nie wiem czy wiedzieliscie ale Kamil Durczok posiada licencjĂŞ pilota helikoptera lub samolotu :D. UzyskaÂł jÂą w lecie 2004r. a pilotem postanoil zostaĂŚ podczas waliki z rakiem....

2) Bojkot programu Pospieszalskiego [onet.pl donosi]:


onet.pl o Pajacu Pospieszalskim pisze:"Trybuna": "Warto rozmawiaĂŚ, ale nie z Pospieszalskim" to tytuÂł listu otwartego wzywajÂącego do bojkotu programu emitowanego w II programie TVP.

Podpisali siĂŞ pod nim senator prof. Maria Szyszkowska, prof. Barbara Stanosz, wicepremier Izabela Jaruga-Nowacka, Jolanta Banach, szefowa klubu parlamentarnego SdPl i Szymon Niemiec z MiĂŞdzynarodowego Stowarzyszenie GejĂłw i Lesbijek - informuje "Trybuna".

Ich zdaniem, goœcie programu Jana Pospieszalskiego, którzy nie podzielaj¹ jego pogl¹dów s¹ oœmieszani, a niekiedy traktowani w sposób obraŸliwy. Jak napisano w liœcie, warto rozmawiaÌ, ale w ka¿dej rozmowie musz¹ byÌ zachowane regu³y, szacunek dla interlokutora, otwarcie na jego pogl¹dy. Podkreœlono, ¿e program ten narzuca czarno-bia³¹ wizjê œwiata, zgodnie z któr¹ wszystko co inne jest obce, wrogie i wymagaj¹ce zniszczenia. Prowadz¹cy nie daje w ten sposób szansy na otwarcie siê na innych i ich pogl¹dy - dodaje dziennik.

"JuÂż kilka miesiĂŞcy temu skierowaÂłam w tej sprawie list do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, nie byÂło reakcji" - mĂłwi Izabela Jaruga-Nowacka. "Rozmowa polega na wymianie argumentĂłw. W programie Pospieszalskiego teza jest z gĂłry narzucona. To tylko pozĂłr rozmowy. Tych, ktĂłrzy majÂą zdanie inne niÂż prowadzÂący program nie traktuje siĂŞ powaÂżnie. OskarÂżony w sÂądzie ma wiĂŞcej praw niÂż nie zgadzajÂący siĂŞ z Pospieszalskim rozmĂłwca" - uwaÂża. Szymon Niemiec mĂłwi krĂłtko - "Pospieszalski kala zawĂłd dziennikarza" - donosi "Trybuna".
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja nawet nie oglÂądam tego syfu prowadzonego przez Pospieszalskiego, sierote po Âżywym trupie, jakim niewÂątpliwie jest TV PULS. I to jest sÂłynne odpolitycznienie TVP - Âżaden inny dziennikarzy nie ma tak dÂługiego programu - blisko 90 minut. A Rzeczpospolita aÂż pieje z zachwytu - oto ich tuba propagnadowa, maszynka do produkcji mÂłodych faszystĂłw i ciemnogordzian. Ehh licze, Âże razemm z Dworakiem odejdzie Pospieszalski.


A teraz wracamy do WiadomoÂści.
W ktĂłrymÂś z numerĂłw Galii Durczok mĂłwiÂł o lataniu - tj wraÂżeniach, poziomie adrenaliny etc.
S¹dzê, ze to bardzo symaptyczny goœÌ, a £ukasz kiedyœ twierdzi³, ¿e jest nieudan¹ podróbk¹ Lisa. Ja jednak twierdzê, ¿e obu panów nie mo¿na porównywaÌ, mówi¹¿, ¿e ktoœ od kogoœ œci¹ga. KA¿dy znich jest zupe³nie inn¹ osobowoœci¹.

Dop. ÂŁukasza: Czytam, czytam Faustuchu. UwaÂżnie obserwujĂŞ Twoje "zachĂŞty" i prĂłby wciÂągniĂŞcia mnie do tej dyskusji. Mimo wszystko skupiam siĂŞ na temacie o Anicie. Was tylko obserwujĂŞ. Jeszcze jakoÂś sobie radzicie. W wÂątku o WiadomoÂściach pomagacie sobie Pospieszalskim i innym sprawami, ale bĂŞdĂŞ uczciwy i nic Wam nie wytnĂŞ do innego tematu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

onet.pl o Pajacu Pospieszalskim pisze:"Trybuna": "Warto rozmawiaĂŚ, ale nie z Pospieszalskim" to tytuÂł listu otwartego wzywajÂącego do bojkotu programu emitowanego w II programie TVP.

Podpisali siĂŞ pod nim senator prof. Maria Szyszkowska, prof. Barbara Stanosz, wicepremier Izabela Jaruga-Nowacka, Jolanta Banach, szefowa klubu parlamentarnego SdPl i Szymon Niemiec z MiĂŞdzynarodowego Stowarzyszenie GejĂłw i Lesbijek - informuje "Trybuna".
No no takie autorytety protestujÂą to odzew bĂŞdzie ogromny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości