Co na wiosnę w tvn?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mocne_ogniwo pisze: Moim zdaniem i nie tylko moim, opieram sie na opiniach moich znajomych, Najslabsze ogniwo to jeden z najlepszychprogramow jakie emitowano na tvn-ie...
To mamy zupe³nie ró¿nych znajomych. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Te¿ uwa¿am Ogniwo i Milionerów za jedna z lepszych produkcji. Po³¹czenie rozrywki z wiedz¹. i to nie najprostsz¹ czasami wiedz¹. Jak na telewizje komercyjn¹ to Ogniwo jest programem bardzo wysokich lotów.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Ja nigdy nie podwarzaÂłem jakoÂści Ogniwa. Uwielbiam brytyjskÂą edycjĂŞ z Anne Robinson i jak tylko moge to ogladam codziennie na BBC. Niestety nie mogĂŞ sie przemĂłc Âżeby obejrzeĂŚ choĂŚ jeden caÂły odcinek prowadzony przez Szczuke. Ona ten program popsuÂła i o to tutaj chodzi.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

PopsuÂła??
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Oczywiœcie ¿e popsu³a. Przecie¿ tego sie nie da ogladaÌ! Jak slysze ktoryœ z jej textów który ma dogryŸÌ uczestnikom to nie wiem czy œmiaÌ sie czy p³akaÌ!

Ale nie zaczynajmy kolejnej bezcelowej dyskusji i Szczuce w tym wÂątku.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:?

EDIT moderator:
Na przysz³oœÌ staraj siê nie dodawaÌ postów, w których praktycznie nic nie ma...
W takim przypadku, albo bardziej rozwiĂą swojÂą wypowiedÂź, albo nie pisz nic.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Andy pisze:Ale nie zaczynajmy kolejnej bezcelowej dyskusji i Szczuce w tym wÂątku.
Otó¿ to :)
O "NajsÂłabszym ogniwie" i pani prowadzÂącej jest juÂż kilka tematĂłw, w ktĂłrych mozna dyskutowaĂŚ:
NajsÂłabsze ogniwo - za czy przeciw?
Kazimiera Szczuka - Fan Club

TakÂże prosiÂłbym w tym wÂątku o skupienie siĂŞ na caÂłej wioÂśnie w TVN, a nie tylko na teleturnieju Kazimiery Szczuki :)
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Sorry za tamten post, ale nie mogÂłem siĂŞ powstrzymaĂŚ :) Jak moÂżna uwaÂżaĂŚ, Âże Kazia psuje NO... :? MyÂślaÂłem, Âże ta mina powie o co chodzi. Okej, juÂż nie bĂŞdĂŞ :wink:
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

zawsze kiedy temat schodzi na KaziĂŞ to jest zamykany bo "sÂą juz dwa (az) tematy o niej, to dyskryminacja :evil: a ja jednak musze sie wypowiedziec skoro inni moga to ja tez: stwierdzenie przez jednego kolesia ze Kazia popsuÂła program jest idiotyczne ja tego tez nie rozumiem, najpierw moze naucz sie pisac po polsku a pĂłzniej bedziesz "podwarzaÂł". Teleturniej jest swietny wÂłasnie dzieki Kazi i wqrwia mnie jak ktos bezpodstawnie ja krytykuje :evil: :evil:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

SÂą dwa tematy - jeden o prowadzÂącej, drugi o programie - i po co wiĂŞcej? Po co dzieliĂŚ na kilka, skoro wszystko moÂże byĂŚ w jednym miejscu? Dlaczego znowu w nowym topicu (po raz kolejny) majÂą toczyĂŚ siĂŞ bitwy o to czy "NajsÂłabsze ogniwo" jest fajne czy nie?

Czy zwrĂłcenie uwagi, aby z kolejnego wÂątku nie robiĂŚ Kazia-Clubu to juÂż dyskryminacja? Opanujcie siĂŞ. PorzÂądek musi byĂŚ, a gdyby go nie byÂło to w poÂłowie wÂątkĂłw rozmowa by zeszÂła na ten program i sprawy z nim zwiÂązane.

A przeciez dyskutowania w dwĂłch obecych Wam nikt nie zabrania.
A na przejĂŞcie caÂłego forum - przepraszam - nie mogĂŞ pozwoliĂŚ :D

PS: ÂŁukaszowi podoba siĂŞ TwĂłj emblemat, bambi... no i chce zobaczyĂŚ Twoje zdjĂŞcie (-:
Ale to drugie juÂż zaÂłatwcie sobie prywatnie (-:
:)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Postaram siĂŞ napisaĂŚ coÂś na temat chĂŚ niektĂłrym moÂże siĂŞ wydawaĂŚ Âże kontynuÂłujĂŞ dyskusjĂŞ o szczuce.

Jestem zaszokowany Âże tvn chce kontynuÂłowaĂŚ Ogniwo.
Nie chodzi tu tylko o to Âże nie podoba mi siĂŞ ten teleturniej, ale o okropne wyniki oglÂądalnoÂści. :?
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

MakAleks pisze:Postaram siĂŞ napisaĂŚ coÂś na temat chĂŚ niektĂłrym moÂże siĂŞ wydawaĂŚ Âże kontynuÂłujĂŞ dyskusjĂŞ o szczuce.

Jestem zaszokowany Âże tvn chce kontynuÂłowaĂŚ Ogniwo.
Nie chodzi tu tylko o to Âże nie podoba mi siĂŞ ten teleturniej, ale o okropne wyniki oglÂądalnoÂści. :?
Wyniki ogl¹dalnoœci "Najs³abszego Ogniwa" nie s¹ takie okropne jak twierdzisz. W poniedzia³ki, wtorki i œrody teleturniej nie gromadzi milionów (oko³o 1,5 mln widzów), w czwartki zastêpujac "Moj¹ krew" ma wyniki podobne do samego programu Magdy. Pozatym dziœ nawet najbardziej kontrowersyjny reality show nie odci¹gnie widzów od "M jak mi³oœÌ" i nawet 12 mln widowni. Komercyjnym stacjon ile pozostaje: 4 mln do podzielenia? Ogniwo wiec radzi sobie nieŸle i ma najwyraŸniej wiern¹ widownie, która "M jak mi³oœÌ" nie ogl¹da.
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

MakAleks pisze:Postaram siĂŞ napisaĂŚ coÂś na temat chĂŚ niektĂłrym moÂże siĂŞ wydawaĂŚ Âże kontynuÂłujĂŞ dyskusjĂŞ o szczuce.

Jestem zaszokowany Âże tvn chce kontynuÂłowaĂŚ Ogniwo.
Nie chodzi tu tylko o to Âże nie podoba mi siĂŞ ten teleturniej, ale o okropne wyniki oglÂądalnoÂści. :?
nie ma sie czym szokowac mysle ze gdyby dac inna pore emisji (bo faktycznie z mjm tym shitem jak narazie nic nie wygra) byÂło by coraz lepiej :D
co do wyników skad wiesz ze sa okropne :? jak to sprawdzi³e¶ :) mysle ¿e radzi sobie ca³kiem nie¼le i dlatego ku mojej radosci i 2 milionów innych osób tvn bedzie KONTYNUOWAÆ PROGRAM
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

SkÂąd ? To nie wiesz Âże jestem wszechwiedzÂącym medium... 8)
A tak serio to wyniki sÂą choĂŚby na stronie tvn (http://www.tvn.pl) i na paru innych. A co do samych wynikĂłw to juÂż nie chcĂŞ siĂŞ kÂłuciĂŚ bo znowu zrobi siĂŞ temat typu:
NajsÂłabsze Ogniwo vs. Milionerzy
lub
NajsÂłabsze Ogniwo vs. Wyprawa Robinson

Ja powiedziaÂłem to co myÂślĂŞ i wy teÂż wiĂŞc lepiej bĂŞdzie zostawiĂŚ to w spokoju. 8)

BTW Dziwne jest teÂż pozostawienie Mojej Krwi i Ciao Darwin, ale jeÂśli wszystko byÂło by po naszej mysli to Âświat staÂł by siĂŞ nudny. :wink:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MakAleks pisze:Dziwne jest teÂż pozostawienie Mojej Krwi i Ciao Darwin, ale jeÂśli wszystko byÂło by po naszej mysli to Âświat staÂł by siĂŞ nudny. :wink:
CoÂś w tym jest. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość