[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: 39 i pół

Post autor: Adrian ;P »

Najpierw piszesz, że niewypałem są Skorumpowani, a potem, że nie ma sensu o to się kłócić, bo każdy ma swoje zdanie. :lol:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

mfdtv4 pisze:No może i Dom nad rozlewiskiem jest nie wypałem faktycznie :) ale 39 i pół w cale nie jest lepsze... :neutral: A tak a pro po 39 i pół to nie wiem czy ci symaptycy serialu zauważyli, że serial ma 3 serie po 13 odcinków co daje 39 i podobno ma być jeszcze jeden 20 minutowy odcinek, czyli "pół" :D
No, nie porównuj, "39 i pół" jest o niebo lepsze w kwestii obsady, która jest w 100% trafiona :brawa: z główną rolą Karolaka na czele, w przeciwieństwie do karkołomnego pomysłu obsadzenia Brodzik w głównej roli :shock: :x "Rozlewiska"
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

W kwestii obsady podobają mi się jeszcze gościnne epizody uznanych aktorów, pojawili się w serialu, z tego co pamiętam, Seweryn i Peszek (seniorzy), a w ostatnim odcinku w bardzo udanych epizodach Adamczyk , Grabowski i Majcher :brawa: , bardzo lubię tę formułę bo jest atrakcyjnym urozmaiceniem, zresztą w kilku odcinkach "Niani" było podobnie :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

I sam pan Miszczak w najbliższym odcinku, noooo :brawa: :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

Adrian ;P pisze:Najpierw piszesz, że niewypałem są Skorumpowani, a potem, że nie ma sensu o to się kłócić, bo każdy ma swoje zdanie. :lol:
W mojej ocenie Skorumpowani są niewypałem. I dlatego nie ma się sensu kłócić o to kto co woli, bo ... po prostu to jest jakiś abstrakt :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: 39 i pół

Post autor: mfdtv4 »

Skorupowani to hicior Polsatu. A 39 i pół dobrze, że się skończyło! I Telekamery nie dostaną! :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: kamilkomentuje »

Hicior? A masz wyniki? Daj z łaski swojej linka :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

"39 i pół" ciągle żyje :D , właśnie przeczytałam, że komiksowy zwiastun III serii serialu otrzymał nominację do Promax/BDA Europe Awards 2010 w kat " Najlepszy zwiastun nie zawierający fragmentów programu", do finału zakwalifikował się również bardzo udany spot "TVN Wiosna 2009" w którym zajawka serialu ma także swoje miejsce :D , ogłoszenie wyników 20 kwietnia, liczę na sukces :brawa:
http://www.tvn.pl/news/2963/view
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

39 i pół tygodnia

Post autor: Felippe »

39 i pół tygodnia to kontynuacja serialu 39 i pół.

Tytuł nawiązuje do poprzedniej serii oraz do nowego wątku fabularnego: właśnie tyle życia pozostało głównemu bohaterowi od momentu postawienia diagnozy, którą pozna w pierwszym odcinku. Śmiertelna choroba i walka o każdy kolejny dzień będą dla Darka Jankowskiego największym życiowym zakrętem oraz wpłyną na jego rodzinę i przyjaciół. Bohater ponownie postanowi rozliczyć się ze swoimi doczesnymi sprawami, ale też będzie chciał maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.
Oprócz Tomasza Karolaka w ważnych drugoplanowych rolach wystąpią: Daria Widawska, Alan Andersz, Marina Łuczenko-Szczęsna i Magdalena Lamparska. Do serialu powrócą: Wojciech Mecwaldowski, Antoni Królikowski, Cezary Kosiński, Krzysztof Stelmaszyk i Dorota Deląg. Pojawią się także całkiem nowe postacie, które zagrają: Monika Krzywkowska, Sandra Drzymalska, Łukasz Konopka, Maja Seklecka, Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/3 ... vn-zdjecia
Kacper3100
Początkujący
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 14:06

39 i pół tygodnia

Post autor: Kacper3100 »

Niech moderator połączy ten wątek z tamtym (http://tvnfakty.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=6594), bo dotyczą tego samego serialu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości