Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

to po co oglÂądasz?
Czasami mi siĂŞ zdarza Âżadnego dziennika nie obejrzeĂŚ i wcale nie czuje siĂŞ przez to gorzej poinformowany :!:
A fakty oglÂądam od czasu do czasu tzn. jak jest ryman :!:
Zreszt¹ kto by móg³ znieœÌ 3 automatów jednego wieczora :!:
W ten weekend trio:GugaÂła, Kajdanowicz i Wysocka :!: :twisted:
Dla mnie to jest juÂż dawka Âśmiertelna :lol: :lol: :lol:
Cooler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2005, 23:08

Post autor: Cooler »

Kurcze - dzis w magazynie 24godziny jednym z glownych tematow byl wlasni list Walesy w sprawie Rydzyka. Tymbardziej sie przekonuje ze dzisiejsze Fakty byly malo udane - chyba po weekendzie sie nie przylozyli. Inna sprawa ze jednak Ryman pracowal jakis czas w katolickim Radiu Plus - a to moglo wplynac na jego "swiatopoglad" ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

NapisaÂłem maila do Rymana. Ciekawe co jutro odpisze. A jeÂśli nie odpisze, to znaczy, Âże brak mu argumentĂłw.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A, co ze StysiÂą :?: Kurcze jedyna osoba ktĂłrÂą tolerowaÂłem w "Faktach" i pewnie teraz zniknie :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

DÂżastina ma chyba urlop, bo Ryman ma 3 tydzieĂą z rzĂŞdu.

PS. ArO- Ja tam toleruje w "F" tylko Bogusia ;-)
Cooler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2005, 23:08

Post autor: Cooler »

DÂżastin moze miec grype poprostu - teraz 60% moich znajomych jÂą ma - sam lezalem 10 dni w Âłozku :( - dopiero mnie w weekend puscilo.

A tak odbiegajac od tematu - udal sie wczorajszy text Marciniakowi na koniec 24godzin z nowymi oprawkami Miecugowa :D - nawet widzowie ciagneli pozniej temat w rozmowach w szkle kontaktowym :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŁukaszu, a co napisaÂłeÂś Rymanowi w mailu? ÂŻe jest kurduplowatym zarozumialym bufonem? :D :arrow:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zgadzam sie z Wami, co do tego, ze wczorajsze Fakty by³y kiepskie. Mo¿e to ju¿ przy¿ytek i w ogóle, ale ja liczyz³am na to, i¿ Siano bêdzie mia³ materia³ o Walentynkach. Na pewno by³by super :D , jak zwykle :lol: Có¿, trudno...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Co to tekst o oprawkach Miecugowa ??? ;)
2.ÂŁukaszu mam nadziejĂŞ ze podzielisz siĂŞ z nami treÂściÂą maila do i od Rymana przynajmniej w skrĂłcie ;) ale jak mu pojechaÂłeÂś to moze nie odpisaĂŚ choĂŚ np. DÂżastina nawet na obelgi odpisuje... btw. teÂż sÂądze Âże ma grypĂŞ...
3.Do niesympatyków Rymana, te¿ mam doœÌ 3 tydzieù Rymana ale i tak siê cieszê ze to nie a*tomat...
Ryman jest od niego o wiele lepszy nie jest sztucznym kabotynem który udaje Lisa i udaje ze nie dosta³ pracy po znajomosciach. Poza tym nie jest sztucznym mêskim szowinist¹ bez wyrazu... Kajdanowicz jest podobny do Lisa jak Anita do Smoktunowicz... Lis to osobowoœÌ a nie "prezenter" co nie umie siê pozbyÌ tego kija który go wypchn¹³ do Faktów ...
Poza tym Ryman jest przystojny , ciepÂły i nie boji siĂŞ kamery a Kajdanowicz za kaÂżdym razem prowadzi tak jakby 1 raz byÂł przed kamerÂą...

Co do faktów to by³y kiepskie ale rzecie¿ zawsze siê podkreœla jak to Fuckty sa jedn¹ rodzin¹ i zespo³em a to ten sam zespó³ co ma Justyœ i Ryman i Kajdanowicz... wiêc poprostu dali dupy i tyle... niestety ca³e Fuckty siêgaj¹ dna...

Tez liczyÂłam na Sianeckiego w jakimÂś materiale :cry:
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, Fakty z Rymanowskim sÂą nudne jak flaki z olejem. Jeszcze na dodatek 10 razy w ciÂągu wydania przypomina, Âże dziÂś jest wtorek! :evil: :evil: :evil: Kajdanowicz jest 10 razy lepszy - prowadzi duÂżo ciekawiej moim zdaniem. A Stysi to Ryman nawet do piĂŞty nie dorasta.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kamuii pisze: DÂżastina nawet na obelgi odpisuje...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: A co zmieszaÂłaÂś jÂą juÂż z bÂłotem :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kamuii no wiesz :? Stysie obelgami obrzucasz :shock:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja kiedys napisaÂłem maila do DÂżastiny, nie wrzucaÂłem jej ale napisaÂłem co myÂślĂŞ o pewnym jej tekscie ktĂłry powiedzialÂą w Faktach i - co mnie zaskoczyÂło - odpisaÂła bardzo kulturalnie, rzeczowo, inteligentnie, widaĂŚ Âże to mÂądra i fajna kobitka :wink: :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Aro faustus no wiecie co jak mogliÂście mnie o to podejrzewaĂŚ...ja obrzucajÂąca obelgami DÂżastinĂŞ ???? :lol: :lol:
A tak na powaq¿nie to nie ja do niej nigdy nie pisa³am i nie mam zamiaru ale inni pisali i to doœÌ nieprzyjemne maile i im odpisa³a :)
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michos pisze: Wszytkie programy tvn-u sÂą dla kur domowych :!:
Doprawdy ¿enuj¹ce tego typu stwierdzenia. Nawet w przypadku Polsatu nie zgodzi³bym siê z twierdzeniem, ¿e "wszystkie rpogramy s¹ denne, bez wyj¹tku", bo i tam tak nie jest. Wiêc pisz to jako w³asn¹ opiniê, a nie jako obra¿anie widzów TVN, którzy - co niejednokrotnie potwierdzi³y badania - do ma³o inteligentnych nie nale¿¹. :roll: :?
ja kiedys napisaÂłem maila do DÂżastiny, nie wrzucaÂłem jej ale napisaÂłem co myÂślĂŞ o pewnym jej tekscie ktĂłry powiedzialÂą w Faktach i - co mnie zaskoczyÂło - odpisaÂła bardzo kulturalnie, rzeczowo, inteligentnie, widaĂŚ Âże to mÂądra i fajna kobitka
A jaki jest mail Pochankowej? 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości