Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30689
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

25/11/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30689
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

25/11/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mastrokan
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 19:47
Kontakt:

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Mastrokan »

Meteor pisze: czwartek 25 lis 2021, 17:45
Lenka pisze: czwartek 25 lis 2021, 09:20 Najpewniej to forma reklamy sukienek sławnego projektanta(tki) albo sklepu.
Z tego co wiem prawo zabrania dziennikarzom informacyjnym reklamowania produktów, także nie insynuujmy tego typu rzeczy. Najpewniej to zwykły zbieg okoliczności. Po prostu obu paniom spodobały się podobne sukienki.
Nie jestem pewien jak jest w TVN24 czy ogólnie w polskich telewizjach, ale z tego wiem, np. w brytyjskich czy niemieckich telewizjach są zespoły stylistów, którzy przygotowują dla konkretnych prezenterek/ów. Potem co jakiś czas garderoba jest odświeżana. Co do źródeł z których pochodzą ubrania - nie mam tu informacji insiderskich, nie znam się też na modzie, ale z tego co można zaobserwować np. po oznaczeniach na Instagramie, to te ubrania pochodzą często z normalnych firm, sieciówek itd., raczej chyba strojów od projektantów nikt nie ubiera na takie typowe dyżury
Lenka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 sie 2021, 09:19

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Lenka »

https://m.facebook.com/BeletteFashion/p ... pl_PL&_rdr

Insynuacje? Zwyczajny komentarz :lol: Kiedyś znalazłam taką oto fotkę w internecie okraszoną ciekawym opisem. Pani Joasia w sukience firmy Belette.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30689
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

26/11/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: matik »

Lenka pisze: piątek 26 lis 2021, 09:21 https://m.facebook.com/BeletteFashion/p ... pl_PL&_rdr

Insynuacje? Zwyczajny komentarz :lol: Kiedyś znalazłam taką oto fotkę w internecie okraszoną ciekawym opisem. Pani Joasia w sukience firmy Belette.
3 lata temu nie obowiązywał dziennikarzy TVN24 kodeks zabraniający udziału w kampaniach reklamowych. Od około roku dziennikarze stacji nie mogą bez zgody szefów brać udziału w reklamach.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4508
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

Lenka pisze: piątek 26 lis 2021, 09:21 https://m.facebook.com/BeletteFashion/p ... pl_PL&_rdr

Insynuacje? Zwyczajny komentarz :lol: Kiedyś znalazłam taką oto fotkę w internecie okraszoną ciekawym opisem. Pani Joasia w sukience firmy Belette.
To zupełnie inna sytuacja. Pewnie ktoś z firmy zorientował się, że wystąpiła w ich sukience i się tym pochwalił na fanpage'u. Z tego nie wynika, że była to jakaś kampania reklamowa, lokowanie produktu itp. Nikt przecież nie oczekuje, że dziennikarze zaczną np. usuwać logo producenta ze swojego samochodu żeby uniknąć oskarżeń o kryptoreklamę.
W swoim poprzednim poście sugerowałaś, że podobne sukienki u dwóch prowadzących to nie przypadek, ale forma reklamy. Czyli że jakiś producent/sklep skontaktował się z kimś żeby dokonać (nieoznaczonego!) lokowania produktu w programie informacyjnym, a to już byłoby niedozwolone, a przynajmniej nieetyczne. Dlatego ten komentarz w zasadzie był nieuzasadnionym zarzutem pod adresem obu pań bądź TVNu. Przy czym nie twierdzę, że takie miałaś intencje. Zakładam że po prostu tak niefortunnie wyszło :)
Mastrokan pisze: czwartek 25 lis 2021, 22:44 Nie jestem pewien jak jest w TVN24 czy ogólnie w polskich telewizjach, ale z tego wiem, np. w brytyjskich czy niemieckich telewizjach są zespoły stylistów, którzy przygotowują dla konkretnych prezenterek/ów.
Widywałem informacje o pochodzeniu ubrań prezenterów/prezenterek pogody w polskich mediach, ale nie przypominam sobie czegoś takiego w programach informacyjnych. Dziennikarze informacyjni raczej unikają powiązań reklamowych. Wystarczy porównać ich posty w mediach społecznościowych z postami znanych osób z innych branż. Nie widać, żeby profile dziennikarzy były słupami ogłoszeniowymi.

26.11.2021 | Dzień na Żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lenka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 sie 2021, 09:19

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Lenka »

Przepraszam już nie będę więcej nic insynuować :lol: Może zajmę się komentowaniem strojów prezenterek jak kilku tutejszych stałych bywalców :lol:
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30689
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

27/11/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4508
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

27.11.2021 | Dzień na Żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: e900 »

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30689
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

2/12/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4508
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

02.12.2021 | Dzień na Żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
tom
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: piątek 09 mar 2018, 16:03

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: tom »

Pięknie dzisiaj wyglądała Pani Dagmara :)
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: e900 »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości