[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże kjak bĂŞdÂą jeszcze coÂś krĂŞci ĂŚ koÂło tego budynku to moÂże rozpoznam :!: :?: MaÂło co widac na tych zdjĂŞciach :wink:

A tutakj jest wywiad z Ziemcem :)
http://gala.onet.pl/0,1216416,1,wywiady.html
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PamiĂŞtam, Âże kiedyÂś w TV byÂła reklama Ideii z tÂą ulicÂą i takÂą toczÂącÂą siĂŞ monetÂą. (W innej majÂą wieÂżowiec Polsatu - Idea Biznes czy jakoÂś tak).
DziĂŞkujĂŞ za linka - zaraz przeczytam i przy okazji zwracam uwagĂŞ na fakt drogi Michosie, Âże przeszedÂłeÂś do historii tego tematu - napisaÂłeÂś 2100 post. :D GratulujĂŞ. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Âże kiedyÂś w TV byÂła reklama Ideii z tÂą ulicÂą i takÂą toczÂącÂą siĂŞ monetÂą. (W innej majÂą wieÂżowiec Polsatu - Idea Biznes czy jakoÂś tak).
NIe jestem pewien czy na pewno to teÂż budynek:!: :?: KojarzĂŞ sobie tÂą reklamĂŞ.
i przy okazji zwracam uwagĂŞ na fakt drogi Michosie, Âże przeszedÂłeÂś do historii tego tematu - napisaÂłeÂś 2100 post. GratulujĂŞ.
Fajnie :lol: :lol: :lol:

A teraz niech sobie kamuii popatrzy :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oj Kamuii teraz "kocha siĂŞ" w Darku Ociepie. Ziemiec chyba straciÂł pozycjĂŞ numer 1 w jej rankingu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Michos dziĂŞki za fotki i wywiad ;):P :akurat fotki nadadzÂą siĂŞ na wallpaper'a :P
Oj Kamuii teraz "kocha siĂŞ" w Darku Ociepie. Ziemiec chyba straciÂł pozycjĂŞ numer 1 w jej rankingu.
No utraciÂł z 2 powodĂłw bo po pierwsze ma ÂżonĂŞ :twisted: a po drugie ÂśmiaÂł zajÂąc miejsce Danki :twisted:
Ale 3 miejsce w moim rankingu nie zaszkodzi a poza tym zawsze miÂło na niego popatrzeĂŚ ;) Przystojniak z niego :)
1.Jason Behr
2.Darek Ociepa
3.Krzysiu Ziemiec :)

No Darek mozê spaœÌ w rankingu jeœli ma ¿onê w tedy obaj bêd¹ na 2 ;) ale z koleji Darek wygl¹da na m³odszego :) moze napiszê do niego maila ??? Faustus on bêdzie mia Darek.Ociepa.tvp.pl ???? czy D.Ociepa.tvp.pl ???? Moze fotke mu wyœlê ³ :twisted: i za pomoca koterii albo moze i nepotyzmu zasi¹de za stolem prezenterskim :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Na pewno siĂŞ ucieszy z mojego maila ;)
Obrazek
Obrazek
A tu kolejne jego fotki :)
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kamuii, powaÂżnie chciaÂłabyÂś mieĂŚ maÂłe Ociepki 8) :?: Dariusz, hmmm, caÂłkiem fajny, tylko maÂło medialne ma nazwisko :D
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Moje Âładniejsze zostanĂŞ przy swoim najwyÂżej :)
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

A jakieÂś szczegĂłliki co do Ociepy :?: :?: Skad on, ile lat, czy ma Âżone (moÂże chÂłopaka 8) ). MoÂże on wcale by nie chciaÂł mieĂŚ z TobÂą maÂłych OciepkĂłw ale ze mnÂą Âładny apartament w Wilanowie albo Âśliczne mieszkanie na Kabatach :D :D
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

W³asnie ¿adnych szczegó³ów i puki co siê z tego cieszê ;) Mo¿e nie ma ¿ony a co siê mam stresowac ;)
MoÂże on wcale by nie chciaÂł mieĂŚ z TobÂą maÂłych OciepkĂłw
O czym Ty wogĂłle do mnie rozmawiasz... :lol: Jak mĂłgÂł by nie chceĂŚ nie ma takiego ktĂłry by mnie poznaÂł i nie chciaÂł :P ;)
A na geja to on mi nie wyglÂąda a apartament na Kabatach czy w wilanowie to kaÂżdy by chciaÂł :)
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

kamuii pisze:W³asnie ¿adnych szczegó³ów i puki co siê z tego cieszê ;) Mo¿e nie ma ¿ony a co siê mam stresowac ;)


Szkodaaaa. Sam znajde, a jak znajde to siĂŞ podziele :D
O czym Ty wogĂłle do mnie rozmawiasz... :lol:


O maÂłych Ociepkach :D :D :D
Jak mĂłgÂł by nie chceĂŚ nie ma takiego ktĂłry by mnie poznaÂł i nie chciaÂł :P ;)
A na geja to on mi nie wyglÂąda a apartament na Kabatach czy w wilanowie to kaÂżdy by chciaÂł :)
A jak wyglÂąda gej?? BTW... koleÂś ma niezÂłe newsy, dobrego nauczyciela potrzebuje i bĂŞdzie drugi Sobieniowski.
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Szkodaaaa. Sam znajde, a jak znajde to siĂŞ podziele Very Happy
No mam nadziejĂŞ ze nie bedziemy musieli o niego rywalizowac ;)
A jak wyglÂąda gej?? BTW... koleÂś ma niezÂłe newsy, dobrego nauczyciela potrzebuje i bĂŞdzie drugi Sobieniowski.
Jak mĂŞÂżczyzna metrosexulany zazwyczaj :)
A Sobieniowski to siê akurat zepsó³ trochê w Polszmacie ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs pisze:Kamuii, powaÂżnie chciaÂłabyÂś mieĂŚ maÂłe Ociepki 8) :?: Dariusz, hmmm, caÂłkiem fajny, tylko maÂło medialne ma nazwisko :D
Jecze inni nazywali siĂŞ "Ocipka" i jakoÂś nie widzieli powodĂłw do zmiany nazwiska. Trudno mi uwierzyĂŚ, Âże dzieci siĂŞ z nich w szkole nie ÂśmiaÂły :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wiesz ja miaÂłam KatechĂŞtĂŞ ktĂłry siĂŞ nazywaÂł Ciupka ;) i jakoÂś wszyscy z niego lali :)
Ma³ tego jak by³am ma³a obczajiliœmy z kumplem w ksi¹¿ce tel. kolesia który siê nazywa³ Cipko i robiliœmy sobie z niego jaja ;)

Dzisiejszy tekst Kamila o KozioÂłku MatoÂłku i liÂście Wildsteina byÂł nie do rozwalenia :!: :!: :!: :lol: zajebisty :)
Chocia¿ z Doleckim na koùcu trochê przegi¹³ :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości