[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Te¿ mi sie podoba³ materia³ o Kozio³ku Mato³ku i póŸniejszy komentarz.
W sprawie pana Cipko - czy moge prosiÌ o numer? Mam ma³e rachunki i g³owê pe³n¹ pomys³ów...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

szkoda tylko, Âże o sprawie KozioÂłka czytaÂłem wczeÂśniej w prasie. taka moda siĂŞ zrobiÂła. Najpierw Fakty rÂżnĂŞÂły po wyborczej. Teraz po gazetach
jadÂą WiadomoÂści. Niech Âżyje reportaÂż Âśledczy!!!! Czyli ÂŚLEDZENIE co napiszÂą gazety!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Hmm Jestem ciekawy jak by wyglÂądaÂły teraz WiadomoÂści z JolÂą, DankÂą, GosiÂą...





OSTATNI POST

ÂŚroda 23 lutego 2005r. godzina 14:01

To juÂż jest koniec...

Mam nadziejê ¿e wybaczycie mi wszytskie b³êdy ortograficzne, literówki. Przez te ponad 8 miesiêcy niektórych z Was pozna³em, a nawet z niektórymi zaprzyjaŸni³em siê... Wp³yw na moje odejœcie mia³o zachowanie (wulgarne i nie w porz¹dku w stosunklu do DR.Faustusa) marcina_pabianice i £ukasza (Wyadje mu siê ¿e pozjada³ wszystkie rozumy i mo¿e innych ponirzaÌ, m.in. mnie przez za³o¿enie w dziale zamkniêtym tematu o mnie i moim gg). Na forum posiedzê jeszcze dziœ, jednak to mój ostatni post, chcê przeœledziÌ jeszcze ca³y w¹tek o "Wiadomoœciach", zapisaÌ wa¿ne linki itp. ¯yczê wam z ca³ego serca tego co najlepsze, jeszcze bardziej owocnych dyskusjii, ma³o banów i Admina który doceni, ¿e userzy na forum to nie tylko ma³e ludziki nad którymi ma kontrolê, ale tak¿e ludzie których mo¿na zraniÌ...


Zostawaim mĂłj nowy numer gadu-gadu 8539571
PS. ÂŁukasz proszĂŞ nie kasuj tego posta!!
Ostatnio zmieniony środa 23 lut 2005, 14:36 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No có¿ moge siê tylko cieszyÌ ze z Kwiatkiem i Faustusem mam kontakt na gg ;) wiêc nie trace ... ale niestety obawiam siê ze forum straci sporo ciekawych postów i w¹tek o Waramoœciach nied³ugo pójdzie siê pasaÌ :?
No i czas pokaÂże jak to bedzie... czekamy na rozwĂłj wydarzeĂą ;)

TeÂż jestem ciekawa jak wyglÂądaÂły by Wiadomosci z JolÂą DankÂą i GosiÂą niestety tego siĂŞ nie dowiemy....
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kwiatek pisze: WpÂływ na moje odejÂście miaÂło zachowanie (wulgarne i nie w porzÂądku w stosunklu do DR.Faustusa) marcina_pabianice i ÂŁukasza (Wyadje mu siĂŞ Âże pozjadaÂł wszystkie rozumy i moÂże innych ponirzaĂŚ, m.in. mnie przez zaÂłoÂżenie w dziale zamkniĂŞtym tematu o mnie i moim gg).
Mam te same odczucia. To widze Âże numer z GG nie tylko na mnie zostaÂł dokonany przez Wszechmogacego ÂŁukasza. Tak samo ja zostaÂłem potraktowany bez dostĂŞpu do dziaÂłu w ktĂłrym moje dane byÂły podawane.

Popieram Cie Kwiatku i teÂż jestem rzadkim goÂściem tego forum i przywiÂązanie i sympatia jakie miaÂły miejsce do tego forum dawno juÂż mnie opuÂściÂły. ÂŁukasz, marcin pabianice potrafiÂą zniechĂŞciĂŚ kaÂżdego zniechĂŞciĂŚ i moge siĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ Âże sÂłowa krytyki do nich nie docierajÂą i ten post zostanie ocenzurowany.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kwiatek pisze:Hmm Jestem ciekawy jak by wyglÂądaÂły teraz WiadomoÂści z JolÂą, DankÂą, GosiÂą...





OSTATNI POST

ÂŚroda 23 lutego 2005r. godzina 14:01

To juÂż jest koniec...

Mam nadziejê ¿e wybaczycie mi wszytskie b³êdy ortograficzne, literówki. Przez te ponad 8 miesiêcy niektórych z Was pozna³em, a nawet z niektórymi zaprzyjaŸni³em siê... Wp³yw na moje odejœcie mia³o zachowanie (wulgarne i nie w porz¹dku w stosunklu do DR.Faustusa) marcina_pabianice i £ukasza (Wyadje mu siê ¿e pozjada³ wszystkie rozumy i mo¿e innych ponirzaÌ, m.in. mnie przez za³o¿enie w dziale zamkniêtym tematu o mnie i moim gg). Na forum posiedzê jeszcze dziœ, jednak to mój ostatni post, chcê przeœledziÌ jeszcze ca³y w¹tek o "Wiadomoœciach", zapisaÌ wa¿ne linki itp. ¯yczê wam z ca³ego serca tego co najlepsze, jeszcze bardziej owocnych dyskusjii, ma³o banów i Admina który doceni, ¿e userzy na forum to nie tylko ma³e ludziki nad którymi ma kontrolê, ale tak¿e ludzie których mo¿na zraniÌ...


Zostawaim mĂłj nowy numer gadu-gadu 8539571
PS. ÂŁukasz proszĂŞ nie kasuj tego posta!!
Absurd, paranoja :!: Kilka osĂłb nie zgadza siĂŞ z Faustusem i forumowicze odchodzÂą! Ludzie, to jest forum dyskusyjne, a nie KoÂło Adoracyjne Faustusa. :!: :evil: OpamiĂŞtajcie siĂŞ! GratulujĂŞ dziecinnego zachowania. Pa!
WpÂływ na moje odejÂście miaÂło zachowanie (wulgarne i nie w porzÂądku w stosunklu do DR.Faustusa)
Ty chyba dziecko kpisz! Kto zachowywaÂł siĂŞ wulgarnie w stosunku do Faustusa? Kto zachowywaÂł siĂŞ nie w porzÂądku? Ja i ÂŁukasz? Ha, dobre! :evil: To zwykÂła wymiana zdaĂą, jak zwykle na forum! Widzocznie ja i ÂŁukasz nie adorujemy ÂświĂŞtego Faustusa i mamy inne zdanie, niÂż on i nie popadamy w paranojĂŞ wynoszÂąc go pod niebiosa. KtoÂś musiaÂł powiedzieĂŚ, Âże nie ma racji. To jakaÂś paranoja i dziecinada.
tobi pisze:ÂŁukasz, marcin pabianice potrafiÂą zniechĂŞciĂŚ kaÂżdego zniechĂŞciĂŚ i moge siĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ Âże sÂłowa krytyki do nich nie docierajÂą i ten post zostanie ocenzurowany. [/color]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D
KaÂżdego? MoÂże siĂŞ zdziwisz, ale mam na tym forum osoby, ktĂłre mnie lubiÂą i na odwrĂłt. I jakoÂś kazego nie zniechĂŞcam! ZniechĂŞcenie siejesz moÂże Ty! :evil:
kwiatek na GG pisze: JESTEÂŚ BEZCZELNYM SUKINSYNEM!!
BEZCZELNY TO TY JESTEÂŚ GNOJU!!
JESTEÂŚ LIZODUPEM ÂŁUKASZA
JesteÂś dziecko ÂżenujÂący. PomyliÂłeÂś adresy. Powtarzam po raz kolejny - to nie jest KoÂło Adoracyjne Faustusa! Faktycznie lepiej bĂŞdzie dla wszystkich, jeÂśli jak najszybciej poÂżegnasz siĂŞ z tym forum! Chyba dobrze Ci zrobi.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To niby powinno byĂŚ w oglÂądalnoÂści, ale dam jednak tu do dziaÂłu "WiadomoÂści":
Jaka jest ogl¹dalnoœÌ "Wiadomoœci" po zmianie scenografii?

G³ówne wydanie "Wiadomoœci" (TVP1) w nowej scenografii (od 14 X 2004 do 15 II 2005) ogl¹da œrednio prawie 5,1 mln widzów (dane Biura Programowego TVP na podstawie telemetrii TNS OBOP). Poprzednio, od 1 stycznia do 13 X 2004 r., ten program gromadzi³ przed telewizorami przeciêtnie nieco ponad 4,4 mln osób. Zmiany w "Wiadomoœciach" (sonda¿ OBOP w dniach 23-25 X 2004) dostrzeg³o 40 proc. respondentów.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Prawicowy rzecznik TVP jak zwykle mija siê z prawd¹ - dopiero w ostatni¹ niedzielê g³ówne wydanie Wiadomoœci mia³o ponad 40% udzia³ w rynku. Od 14 X 2004r czyli debiutu Wysockiej nie by³o takich sukcesów. Przed 14 X taka widownia zasiada³a przez Wiadomoœciami co najmniej kilka razy w miesi¹cu.
"Sport" oglÂądaÂło ok. 7,3 mln widzĂłw (20 proc. - udziaÂł 44 proc.), a "WiadomoÂści" - prawie 7 mln (19 proc. - udziaÂł 42 proc.). "WiadomoÂści" zdecydowanie wyprzedziÂły programy informacyjne nadawane w stacjach komercyjnych. "Fakty" (TVN) oglÂądaÂło ponad 3,6 mln osĂłb (10 proc.), a "Wydarzenia" (Polsat) - ok. 2,9 mln widzĂłw.
Dane OBOP, ÂźrĂłdÂło http://www.tvp.pl
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

KiedyÂś pytaliÂście siĂŞ o AnnĂŞ PuÂśleckÂą. Tak teraz wyglÂąda:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

A czemu¿ to rzecznik nie poda³ udzia³ów Faktów i Wydarzeù. Odbêbni³ tylko, zê Wiadomoœci 44 proc. a Fakty 10proc :!: :!: :!: Oczywiscie 10 punktów ratingowych, a udzia³ by³ na poziomie 30%. Co za gnój :mad: :mad: :mad:
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Porównaj 7 milionów widzów oraz 3,9. Czy trzeba dodawaÌ coœ jeszcze? widaÌ widzowie woleli ma³¹ Pszczó³kê Majê.
Owszem TVP poda³a informacjê o ponad 40% udziale w rynku, ale zrobi³a tak tylko dlatego, ¿e po 14 X 2004r takiego wyniku do ostatniej niedzieli nie uda³o im siê osi¹gn¹Ì. To by³a jedna z pora¿ek Warakomskiej i nie dziw siê, ¿e teraz chwali sie takim wynikiem.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie 7, a 6, i nie 3,8, a ponad 4. Zobacz sobie na aktualne wyniki ogladalnoÂści. CzoÂłowe pozycje to "Jaka to melodia", "ÂŚmiechu warte", "Klan" i inne bzdety dla bezrobotnych gospodyĂą i rolnikĂłw. Tymczasem dzisiaj TVN opublikowaÂła swoje wyniki finansowe, z ktĂłrych wynika, Âże w swojej grupie docelowej zajmuje pierwsze miejsce. A grupa docelowa TVN to mieszkaĂący duÂżych miast, o dochodach powyÂżej Âśredniej krajowej. Tymczasem przypominam badania OBOPu z ktĂłrych wynika, Âże te wasze WiadomoÂści oglÂąda wieÂś, postkomuniÂści i jacyÂś tam niewyksztaÂłceni.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak - na swojej liÂście widzĂłw Wiadomosci zapomniaÂłeÂś wspomnieĂŚ o ufoludkach i fanach TV TRWAM.
ÂŁukaszu Ty siĂŞ powoÂłujesz na dane AGB, ja mĂłwiĂŞ w tym przypadku o OBOPie - i zdaje sie wyraÂźnie o tym napisaÂłem. Zwracam rĂłwnieÂż uwagĂŞ na fakt, Âże owe dane OBPu na ktĂłre tak czĂŞsto siĂŞ powoÂłujesz mĂłwiÂą iÂż okoÂło 40% widzĂłw WiadomoÂści ma wyÂższe wyksztaÂłcenie. ProponujĂŞ rĂłwniez abyÂś wÂłaczyÂł TVP1 o 19.30 a zobaczysz ktĂłra opcja jest tam obecnie chwalona i jak czĂŞsto Janek Rokita przedstawia swoje recepty dla Polski.

PS Wirtualnemedia podajÂąc wyniki oglÂądalnoÂści zamieszczajÂą TOP10 programĂłw najchĂŞtniej oglÂądanych przez ludzi w wieku 16-49. OczywiÂście dominujÂą gÂłupie seriale, teleturnieje i inne Bary. Jednka od czasu do czasu pojawiajÂą siĂŞ tez WiadomoÂści. FaktĂłw niebyÂło tam nigdy - a przecieÂż to ich grupa docelowa.

PPS AGB mĂłwi o 6,62 a nie 6 - widzĂŞ, Âże lubisz naginaĂŚ dane.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Witam teÂż tu wszystkich serdecznie- posiadam tuner tv-czy chce ktoÂś capsy z WiadomoÂści? Postaram siĂŞ zrobiĂŚ...:)Bardzo lubiĂŞ je oglÂądaĂŚ!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

aleÂż oczywiÂście prosimy!! :D :D :D
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości