TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Olkosteeer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 15 cze 2020, 22:56

Re: TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Post autor: Olkosteeer »

Frazes pisze: środa 01 kwie 2020, 11:10 Pomyślałem, że trochę odświeżę temat, bo jak wszyscy wiedzą w obecnej sytuacji TVN24 BiS nadaje sygnał TVN24 i jest to zrozumiałe, ale uważam, że pasek z informacjami na TVN24 BiS powinien być dalej osobny, bo przydałoby się jednak więcej i dokładniejsze informacje ze świata, niż to co jest na pasku w TVN24.
Kiedy wznowią normalne nadawanie?
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Post autor: abc70620 »

Już dzisiaj wznowili normalne nadawanie kanału TVN24 BiS.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Post autor: tracer2013 »

Co to ,za powtórka Szkła dzisiaj była na TVN24 BIS o północy ? Pierwszy raz się natknąłem na powtórkę Szkła o tej godzinie. Wiem ,że powtórki są codziennie o 7:30 . Ktoś już się kiedyś natknął na powtórkę Szkła o północy, czy to jakiś jednorazowy przypadek ? Jak patrzyłem ,to w EPG było wpisane Tak Jest ,a była ta powtórka Szkła.
HateNaPropagande
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 11 mar 2022, 20:54

Re: TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Post autor: HateNaPropagande »

Moze ktos mi wyjasnic dlaczego TVN manipuluje spoleczenstwem i mydli oczy, przeplatajac bierzace wydarzenia ze starymi video? Material z 2014 roku z wypadku w fabryce broni i amunicji...
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Post autor: Meteor »

A masz jakieś konkrety - który materiał, o czym, kiedy wyemitowany, jakieś screeny potwierdzające zarzuty czy tak tylko rozpowszechniasz propagandę nakierowaną na podważanie wiarygodności mediów w Polsce?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Dziś ciekawostka - gośćmi Cezarego Królaka w "Dniu na świecie" byli Łukasz Kijek i Marek Tejchman, czyli dawni koledzy redakcyjni. Dobrze, że chociaż nie mówili sobie na Pan jak to bywa w "Szkle Kontaktowym" :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości