Zmiana formy funkcjonowania forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: Łukasz »

Szanowni użytkownicy,

Usunąłem dzisiaj pięciu użytkowników oraz kilkanaście postów, których treść nie nadaje się do zacytowania.

Nie jestem w stanie zapanować nad powracającymi spamerami, którzy mają zmienne IP, dlatego podjąłem decyzję o wyłączeniu możliwości zakładania nowych kont. Na forum pozostaną użytkownicy, którzy zarejestrowali się do tej pory.

Nie będzie nowych kont. Jak ktoś zostanie usunięty z forum, to już bez możliwości powrotu.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Re: Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: Felix11 »

Łukaszu,
Zwróć uwagę na użytkownika @melona. Ciągle wrzucanie niewartościowych postów, samych linków, często sprzed kilku lat. To nie jest wartość dodana. To jest zwyczajny ŚMIETNIK co ten użytkownik robi. Aż wstyd jeśli ktoś z TVN przeglada swój wątek.
To forum już dawno temu umarło. Dziwię się, że ono cały czas funkcjonuje w obecnej formie. Na forum powinno prowadzić się dyskusje. A mamy tu tylko wrzucanie screenów, niewartościowych linków lub ludzi dyskutujących samemu ze sobą.
Kończ waść, wstydu oszczędź.
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
uploader
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 15 kwie 2021, 09:26

Re: Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: uploader »

Gdyby nie melona to forum byłoby praktycznie martwe, od tego zacznijmy. A to że chłopaczyna nabija sobie licznik postów to już inna sprawa, regulamin raczej tego nie zabrania. Lepsze to niż komentarze niewyżytych, internetowych 'spermiarzy'...
Felix11 pisze: niedziela 30 paź 2022, 16:33 Kończ waść, wstydu oszczędź.
Ty w ogóle wiesz jaki był sens tego filmowego zwrotu? Mądrzysz się w każdym poście a walisz takie banalne pomyłki, Panie mądraliński.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: matik »

Oczywiście, że regulamin zabrania nabijania postów, dopóki byłem moderatorem to tego pilnowałem.
uploader pisze: sobota 12 lis 2022, 04:53 Gdyby nie melona to forum byłoby praktycznie martwe
I tak i nie, bo gdyby spojrzeć na definicję forum to to miejsce od dawna jej nie spełnia.
uploader pisze: sobota 12 lis 2022, 04:53
Felix11 pisze: niedziela 30 paź 2022, 16:33 Kończ waść, wstydu oszczędź.
Ty w ogóle wiesz jaki był sens tego filmowego zwrotu? Mądrzysz się w każdym poście a walisz takie banalne pomyłki, Panie mądraliński.
Hehehe, chciałeś zabsłysnąć i dowalić koledze a sam popełniłeś faux pas :lol: Owszem, ten zwrot był wykorzystany w filmie, ale pochodzenie swoje zawdzięcza z literatury.
uploader
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 15 kwie 2021, 09:26

Re: Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: uploader »

matik pisze: sobota 12 lis 2022, 10:08 Oczywiście, że regulamin zabrania nabijania postów, dopóki byłem moderatorem to tego pilnowałem.
Dopóki byłeś moderatorem to forum przypominało śmietnik. Byłeś beznadziejnym moderatorem . Wstydu nie masz że jeszcze się tym chełpisz. W mojej historii uczestniczenia w forach wszelakich nigdy nie spotkałem się z tak beznadziejnym moderowaniem forum jak twoje.
matik pisze: sobota 12 lis 2022, 10:08 Hehehe, chciałeś zabsłysnąć i dowalić koledze a sam popełniłeś faux pas :lol: Owszem, ten zwrot był wykorzystany w filmie, ale pochodzenie swoje zawdzięcza z literatury.

Czy ty naprawdę myślisz że ja nie wiem że ten cytat jest z Sienkiewicza? Za kogo ty mnie masz? Nie mierz mnie swoją miarą. Bez najmniejszej wątpliwości kolega Feliks odniósł się do ekranizacji Hoffmana i do legendarnej już dla kinematografii sceny.
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Re: Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: Felix11 »

Nie kolego, nie odnosiłem się do ekranizacji Potopu. Cytaty mają swoje oryginalne źródła. Nie mierz wszystkich swoją miarą. I nie próbuj czarować rzeczywistości - to że TY nie znasz literatury i teraz w prymitywny sposób próbujesz wmówić że inni odnoszą się do ekranizacji pokazuje tylko TWOJĄ małostkowość. Twoje musi być ba wierzchu, twoja racja jest najwłaściwszą. Brak tu tylko Tadeusza Drozda i jego programu Śmiechu Warte. O ile warte.
Inna kwestia - to jest tylko pusty cytat bez żadnego kontekstu, nie użyty w żadnym zdaniu więc nie możesz wiedzieć w jakim celu go użyłem i czy zostal uzyty poprawnie. To jakie jest jego przeznaczenie w tamtym wpisie wiem ja. Ty możesz co najwyżej się domyślać, interpretować na swój sposób ale żeby wiedzieć to godzien waćpan nie jest.
I jeśli niektórzy niezauważyli - moje wypowiedzi są szyderą na wypowiedzi innych. Taki lekko inny świat więc świadom jestem że nie każdy jest w stanie w swym majestacie to pojąć.
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
uploader
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 15 kwie 2021, 09:26

Re: Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: uploader »

Przestań opowiadać głupoty. :D

Jakie to ma znaczenie czy użyłeś cytatu z książki czy z filmu skoro sens powiedzenia "Kończ waść, wstydu oszczędz" jest zawsze taki sam? Walnąłeś ekstremalnego babola i nawet ci nie wstyd. Wijesz się jak węgorz i próbujesz wybrnąć z wstydliwej sytuacji.

Nie ma tu pola do innej interpretacji cytatu z Potopu. A mojej znajomości literatury nie oceniaj bo nie masz o niej zielonego pojęcia. Znam całą klasykę polskiej literatury a do tego czytuję także książki zagranicznych autorów w oryginalnym języku/wydaniu. I tak - CHWALĘ SIĘ. Ponieważ poziom intelektualny polaków jest zatrważająco niski co też udowodniłeś swoim wpisem. I nie mają tu znaczenia poglądy polityczne czy też jak widać orientacja seksualna. :)

I nie naburmuszaj się ponieważ inteligentna osoba której wytknie się błąd uderzy się w pierś i postara się więcej tego błędu nie powielać. Człowiek na poziomie nie będzie się wić i próbować stawać okoniem, usprawiedliwiając pokrętnie swoją wstydliwą pomyłkę.

Odsyłam do Schopenhauera :)

Pozdrawiam cieplutko
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Re: Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: Felix11 »

Jakie to ma znaczenie skąd cytat? No dla Ciebie to wcześniej miało znaczenie że na pewno nie z literatury. Skąd wiesz, że jestem Polakiem? Nigdzie o tym nie pisałem. Skąd znasz moją orientację? Nie zrozumiałeś, że to co tu robię jest dla szydery bo wszyscy sobie obciążają flety na widok pań? Nie zauważyłeś, że specjalnie tu prowokuje? No nic, nie każdy musi być inteligentny, rozumiem, że wiesz to z autopsji. Póki co bije od Ciebie hipokryzja i takie "głupiomądrzenie" które objawia się u zakompleksionych ludzi.
Z Panem Bogiem.
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
uploader
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 15 kwie 2021, 09:26

Re: Zmiana formy funkcjonowania forum

Post autor: uploader »

Nie powinieneś oceniać inteligencji innych, jesteś ostatnią osobą która powinna to robić po swoich "popisach" :D

A podszywanie się pod osoby o innej orientacji seksualnej jest co najmniej nie eleganckie. Tym bardziej na fanowskim forum TVNu...

Z bogiem, któregokolwiek z całego panteonu sobie wybierzesz :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości