Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

kamuii pisze:No wiesz co a mĂłj post bez odpowiedzi :D a tak siĂŞ namĂŞczyÂłam :D
Eh, te kobiety :D

A wiĂŞc dobrze.
Ale widze Âże fanĂłw StyÂśki draÂżni wszystko co jest z AntkÂą zwiÂązane...
Ja tam akurat jej fanem nie jestem, bo Faktow ona wcale jakos rewelacyjnie nie prowadzi, lepiej wypadal w 24 godzinach, no ale te znajopmosci....
a zastÂąpienie jej palantem Kajdanowiczem byÂło ciosem ponizej pasa...
JeÂśli siĂŞ nie mylĂŞ, to jÂą tam zastÂąpiÂła wÂłaÂśnie Pochankowa, a Kajdanowicz pojawiÂł siĂŞ chyba wczeÂśniej, ale sprzeczac sie nie bede, bo to juz dawno bylo.
proponuje sobie przypomnieĂŚ BiesÂłan czy z resztÂą jakie kolwiek inne wydanie z AnitkÂą...
Jakos nie zauwazyle, zeby w czasie relacji z Bieslanu zrobila cos szczegolnego, jak narazie to ze wszystkich nietypowych programow tvn24 najbardzj zachwyciÂło mnie powitanie roku 2004 w wykonaniu Anny KalczyĂąskiej, ktĂłra byla wtedy poprstu urocza :D
Co do wyglÂądu Anity to kaÂżdy lubi coÂś innego tez kiedyÂś za niÂą nie przepadaÂłam i bynajmniej raczej nie zanosiÂło siĂŞ na to ze bede jej fankÂą.Jej uroda byÂła dla mnie dyskusyjna... teraz juÂż tak nie jest poprostu trzeba jÂą pozanaĂŚ i pooglÂądaĂŚ w poranku gdzie prezentuje siĂŞ bardziej na loozie a to pare fotek z nasza AntkÂą
Ja przeciwnie, kiedys ja lubilem, a teraz mam na nia alergie i poprosstu patrzec na nia nie moge, chociaz kiedys, kiedy nie uwazala sie za gwiazde i byla jedna z wielu prezenterek, byla bardzo fajna.
Spokojnie Kamuii nad wszystkim czĂłwa i konsultuje sie z Michosem takÂże on zbiera siÂły nie przeszedÂł do konkurencji.... ZresztÂą ja i Black sami teÂż sobie damy radĂŞ
Czyli Michos sie pojawi znowu? Bo nie ma go juz od 25.02.2005 ;( Fajnie, znow zacznie macic :lol:
A jesli chodzi o te zdjecia, to tez wcale jakos rewelacyjnie na nich nie wysza, tylko na tym pierwszym udaje troche, ze sie usmiecha, na drugim to juz nie. Jedynym zdjeciem na ktory wyszla ladnie, jest to (akurat ze strony kolegi michosa):
ObrazekAle jaja, nie? Nigdy nie wstawiam zdjĂŞĂŚ, ktĂłrych sobie wczeÂśniej nie zapiszĂŞ
Szkoda, ze juz teraz nie ma takiej fryzury ;(
Ostatnio zmieniony środa 30 mar 2005, 20:39 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hmmmm Artur jak dla mnie ona na tej Twojej fotce wyszla wÂłasnie okropnie... :D
Nie wiem czy Michos wrĂłci ale raczej nie sÂądze nie mniej jednak nie znaczy to ze Anitka bez opieki jest zostawiona :D
JeÂśli siĂŞ nie mylĂŞ, to jÂą tam zastÂąpiÂła wÂłaÂśnie Pochankowa, a Kajdanowicz pojawiÂł siĂŞ chyba wczeÂśniej, ale sprzeczac sie nie bede, bo to juz dawno bylo.
Nie nie Pochankowa co prawda Styœka przysz³a fucktycznie póŸniej alr to pajac zast¹pi³ Anitkê w wydaniach weekendowych Styœka wsoczy³a jakby na miejsce Marcina :(
Co prawda oczywisci pazurki w wywaleniu Anity tez pewnie maczaÂła bo przecieÂżnikt gwiazdy przyĂŚmiĂŚ nie moze...
Jakos nie zauwazyle, zeby w czasie relacji z Bieslanu zrobila cos szczegolnego,
ooooo to chyba niedok³adnie ogl¹da³eœ... ona nie mia³a robic niczego szczególnego mia³a przekazywaÌ w spokojny sposób t¹tragediê a nie epatowaÌ ni¹. I to robi³a pomimo ze jej dy¿ur znacznie siê przed³ó¿y³... By³a opanowana bardzo spokojna a Fakty tego dnia w jej wykonaniu to jedne z najlepszych jakie widzia³am... Black potwierdzi na pewno ;)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Artur pisze:P.S. Ciekawe co bedzie, jak Black przeczyta to wyÂżej
Co bĂŞdzie? Nic :!: :smile:
Po prostu nasze zdanie ró¿ni siê bardziej ni¿ kolor skóry Michaela Jacksona przed i po operacji :lol: A na dyskusje z Anitosceptykami nie mam na razie najmniejszej ochoty - sorry!

A moÂże jednak, jedno wyjaÂśniĂŞ. Mianowicie kwestiĂŞ zwracania siĂŞ, czy okreÂślania zwÂłaszcza p. Pochanke per pani - mimo iÂż jej, a wÂłaÂściwie to jej zachowaĂą, nie tolerujĂŞ, to dodawanie przeze mnie przed jej nazwiskiem skrĂłtu p. jest bÂądÂź co bÂądÂź wyrazem szacunku. A Anita (choĂŚ znam jÂą tylko z tv) staÂła siĂŞ mi bliska i dziwnym zjawiskiem byÂłoby, gdybym pisaÂł o niej p. Werner.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze: A moÂże jednak, jedno wyjaÂśniĂŞ. Mianowicie kwestiĂŞ zwracania siĂŞ, czy okreÂślania zwÂłaszcza p. Pochanke per pani - mimo iÂż jej, a wÂłaÂściwie to jej zachowaĂą, nie tolerujĂŞ, to dodawanie przeze mnie przed jej nazwiskiem skrĂłtu p. jest bÂądÂź co bÂądÂź wyrazem szacunku. A Anita (choĂŚ znam jÂą tylko z tv) staÂła siĂŞ mi bliska i dziwnym zjawiskiem byÂłoby, gdybym pisaÂł o niej p. Werner.
Chyba sie nie zrozumieliÂśmy...nie p.Pochanke czy p. Werner. Mi chodziÂło o to, Âże piszesz o Anicie Werner Anita a jak wymieniasz innych prezenterĂłw to nie piszesz Justyna czy Jakub tylko Pochanke czy Porada... To tylko wybrane przykÂłady.

WiĂŞc sam piszesz, Âże nie tolerujesz zachowaĂą Pochanke czy moÂże kogoÂś innego. Dobra, Twoja wola...

Ale pozwĂłl na to samo innym - tym co majÂą inne zdanie od Twojego.
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TVN_FAN pisze:nie piszesz Justyna czy Jakub
To Âłatwo wytÂłumaczyĂŚ, kiedy napiszĂŞ w caÂłoÂści imiona: Ju....., Jak.., itd., komputer mi siĂŞ zawiesza :lol: :lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Black nie tylko tobie :D np... Grzego.....Kaj....
A*tomat :D o od razu weszÂło
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze: To Âłatwo wytÂłumaczyĂŚ, kiedy napiszĂŞ w caÂłoÂści imiona: Ju....., Jak.., itd., komputer mi siĂŞ zawiesza :lol: :lol: :lol:
normalnie tak siĂŞ uÂśmiaÂłem, Âże aÂż siĂŞ posikaÂłem z wraÂżenia...ÂŚwietny masz dowcip....
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

specjalnie dla naszego nowego kolegi fotka Anitki :D
Obrazek
Android <3
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No, na tym zdjĂŞciu teÂż bardzo Âładnie wyglÂąda i nawet siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła. I wÂłaÂśnie takÂą jÂą lubiÂłem, ale to byÂło dawno, zresztÂą widaĂŚ - jeszcze stare fakty. NaprawdĂŞ szkoda, Âże teraz juÂż nie nosi takich spiĂŞtych wÂłosĂłw, bo dla mnioe w takich wglÂądaÂła duÂżo lepiej niÂż teraz. Ale trudno...
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

:-/

Post autor: michal641 »

To mĂłj pierwszy post w tym temacie i chyba ostatni. Nie chcĂŞ Wam tu psuĂŚ dobrej atmosfery, ale powiedzcie mi za co Wy jÂą tak lubicie? Za ten dobry uÂśmieszek czy za co?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie tylko za to, przejrzyj te 150 stron :smile:

MoÂże jeszcze kiedyÂś wrĂłci do takiej fryzury...
ZaÂś zarzut ''nie uÂśmiechania siĂŞ'' Anita odpieraÂła w wywiadach niejednokrotnie. Np. W ''Press''
RzeczywiÂście. MinĂŞ ma Pani zawsze grobowÂą, zero uÂśmiechu na twarzy...
Prywatnie nie jestem zimna. LubiĂŞ siĂŞ ÂśmiaĂŚ.

SÂłuÂżbowo szefowie zakazujÂą uÂśmiechu?
Nikt mi niczego nie narzuca. Ale najwaÂżniejsze jest to, co mĂłwiĂŞ. JeÂśli zaczĂŞÂłabym siĂŞ mizdrzyĂŚ, robiĂŚ miny, uÂśmiechaĂŚ, odwrĂłciÂłabym uwagĂŞ widzĂłw od informacji, ktĂłre przekazujĂŞ.
A poz tym, czy w obecnej sytuacji nie przysz³o Ci do g³owy, ¿e teraz Anita ma ma³o powodów do zadowolenia, a co za tym idzie do uœmiechania siê :?: Chocia¿ chyba ten najwiêkszy kryzys spowodowany degradacj¹ ma ju¿ za sob¹, bo ostatnio jest w œwietnej formie i NAWET siê uœmiecha. Proponujê Ci jednak abyœ (jeœli masz na to ochotê) zapozna³ siê z tym, co dzia³o siê z Anit¹ i jej karier¹ przez ostatnie miesi¹ce. Postaw siê w jej sytuacji i przeanalizuj, czy Tobie by³oby dobrze, gdyby zwierzchnicy potraktowali Ciê tak jak Anitê :?: Poza tym nie wiem ile wiêcej od nas (s¹dzê, ¿e nie wiele wiêcej) Anita wie o tym nowym programie, o jego formule, ale na razie to wygl¹da tak, ¿e bêdzie lata³a, b¹dŸ jeŸdzi³a po œwiecie i rozmawia³a z mniej lub bardziej znanymi kobietami œwiata, a program bêdzie emitowany w fazie koùcowej kampanii i samych wyborów prezydenckich w Polsce. Anita z pewnoœci¹ zostanie odsuniêta od newsów, bo nie bêdzie na bie¿¹co ze sprawami krajowymi. I kogo bêd¹ interesowa³y nawet najlepiej i w najciekawszy sposób przedstawione i wypromowane rozmowy z kobietami z Polsk¹ bezpoœrednio nie zwi¹zanymi :?:
OczywiÂście ÂżyczĂŞ Anicie, aby osiÂągnĂŞÂła wielki sukces, ale pĂłki co, jednak wiĂŞcej we mnie sceptycyzmu :sad:

Zaœ wracaj¹c, do zwracania siê do ludzi pracuj¹cych w tvn po nazwisku, czy imieniu, to to naprawdê nie jest przejaw mojej pogardy, ja po prostu nie mam w zwyczaju zwracaÌ siê do ludzi, których nie znam, a w tym przypadku ludzi, których znam tylko z szklanego ekranu i nic o nich nie wiem (bo mnie to nie interesuje), po imieniu. A (jak ju¿ wy¿ej pisa³em) Anita sta³a siê mi bliska, a dok³adniej rok temu zaaferowa³a mnie do tego stopnia, ¿e nie mogê przestaÌ o niej myœleÌ ani na sekundê, znam bardzo wiele szczegó³ów z jej ¿ycia (tak¿e prywatnego), chcia³bym aby by³a szczêœliwa, aby by³a traktowana tak jak na to zas³uguje, czyli z szacunkiem i ci¹gle z utêsknieniem czekam na jej pojawienie siê w tv, bo jest jedyn¹ osob¹, o której mogê powiedzieÌ, ¿e jest moim ''telewizyjnym idea³em''.

PS
TVN_FAN pisze:(...)aÂż siĂŞ posikaÂłem z wraÂżenia...
Nie chcĂŞ byĂŚ nietaktowny, ale czy nie naleÂżaÂłoby w tej sprawie zwrĂłciĂŚ siĂŞ do jakiegoÂś specjalisty :?: :wink: :lol:
Ta dolegliwoœÌ, bo chyba tak to mo¿na nazwaÌ, jest zapewne uci¹¿liwa :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:¿e nie mogê przestaÌ o niej myœleÌ ani na sekundê, znam bardzo wiele szczegó³ów z jej ¿ycia (tak¿e prywatnego), chcia³bym aby by³a szczêœliwa, aby by³a traktowana tak jak na to zas³uguje, czyli z szacunkiem i ci¹gle z utêsknieniem czekam na jej pojawienie siê w tv, bo jest jedyn¹ osob¹, o której mogê powiedzieÌ, ¿e jest moim ''telewizyjnym idea³em''.
a to aby nie jest uci¹¿liwoœÌ...toÌ od takich spraw jest chyba nawet te¿ specjalny lekarz...
Black Jack '62 pisze:
TVN_FAN pisze:(...)aÂż siĂŞ posikaÂłem z wraÂżenia...
Nie chcĂŞ byĂŚ nietaktowny, ale czy nie naleÂżaÂłoby w tej sprawie zwrĂłciĂŚ siĂŞ do jakiegoÂś specjalisty :?: :wink: :lol:
Ta dolegliwoœÌ, bo chyba tak to mo¿na nazwaÌ, jest zapewne uci¹¿liwa :?:
uciÂązliwa i to bardzo, szczegĂłlnie jak czytam takie posty.
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TVN_FAN pisze:
Black Jack '62 pisze:¿e nie mogê przestaÌ o niej myœleÌ ani na sekundê, znam bardzo wiele szczegó³ów z jej ¿ycia (tak¿e prywatnego), chcia³bym aby by³a szczêœliwa, aby by³a traktowana tak jak na to zas³uguje, czyli z szacunkiem i ci¹gle z utêsknieniem czekam na jej pojawienie siê w tv, bo jest jedyn¹ osob¹, o której mogê powiedzieÌ, ¿e jest moim ''telewizyjnym idea³em''.
a to aby nie jest uci¹¿liwoœÌ...toÌ od takich spraw jest chyba nawet te¿ specjalny lekarz...
Nie. To jest normalne, bo czÂłowiek i telewizja ÂżyjÂą w symbiozie :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze: Nie. To jest normalne, bo czÂłowiek i telewizja ÂżyjÂą w symbiozie :lol:
czÂłowiek z telewizjÂą tak ale nie w taki sposĂłb jak ty to opisujesz...
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Black...!!! szkoda klawiatury... nie zrozumie... :D
Fakt Anitce jest bardzo Âładnie w spiĂŞtych wÂłosach ale nie tylko waÂżne Âżeby nie miaÂła za duÂżo Âżelu i nie byÂła wylokowana...
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości