Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A o ktĂłrej godzinie siĂŞ niby popÂłakaÂł? Bo ja oglÂądaÂłem i nagrywaÂłem Wydarzenia od 22:00 i nie widziaÂłem, Âżeby pÂłakaÂł. PrĂŞdzej Smoktunowicz. Lisowi to by siĂŞ nie zdarzyÂło...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

wlasnie, Lis byl taki, ze odnosilem wrazenie, ze prowadzi zwykly program i "nic sie nie stalo". szkoda :cry:
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

Dlaczego KraÂśkĂŞ zastÂąpiÂł wczoraj w TVP Durczok? Kiedy przybyÂł do Watykanu?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Durczok nadawa³ ju¿ z Watykanu w pi¹tkowym g³ównym wydaniu. W sobotê wprowadzono kolejne zmiany - nikt ju¿ nie robi³ za statyw do mikrofonu - Kamil sta³ bli¿ej Placu Œw. Piotra, Piotrek trochê dalej.
Wczoraj przed 22.00 moi rodzice s³uchali I Programu Polskiego Radia - emitowano wówczas I czêœÌ "Requiem" W.A. Mozarta. W Panoramie po 00.25 Agnieskza Gawerska t³umi³a p³acz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Powiem tak po wczorajszym dniu straciÂłam wszelki szacunek do Lisa... :? tyle mojego komentarza na ten temat...
Bardzo dobrze spisa³y siê Fakty w ogóle tvn.Po og³oszeniu œmierci papie¿a tylko transmisja z placu œw Piotra i czarna belka zero komentarzy,TVP o wiele lepiej i ciekawiej ni¿ w pi¹tek dobre ³¹cznie Durczoka i ciekawy materia³ o mediach. Po œmierci papie¿a wspomnienia... zpokojnie z nale¿yt¹ powag¹ i smutkiem... :(
Android <3
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

baryla pisze:wlasnie, Lis byl taki, ze odnosilem wrazenie, ze prowadzi zwykly program i "nic sie nie stalo". szkoda :cry:

DokÂładnie odniosÂłem takie samo wraÂżenie.Mam wielki Âżal do Hanny Smoktunowicz, za to w jaki sposĂłb poprowadzila wydanie specjalne "wydarzeĂą", dotyczÂących papieÂża. Jestem peÂłen podziwu.. ale dla prezenterki TVN-u Justyny Pochanke. WidaĂŚ, jak z trudem powstrzymywaÂła Âłzy, podajÂąc informacje o zdrowiu Naszego Ojca ÂŚwiĂŞtego. Podczas gdy prezenterka polsatu wraz z Tomaszem Lisem urzÂądziÂła sobie kabaret z caÂłej tej sytuacji. Jestem w wielkim szoku! AÂż rĂŞce same sie skÂładajÂą, ale nie do oklaskĂłw...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nic dodaÌ nic uj¹Ì podziw dla Justyny... i niestety brak s³ó wobec Lisa.Do Hanki nic nie mam uwa¿am ze by³o widaÌ ze bardzo to prze¿ywa podczas gdy Lis... no có¿ pewnie te¿ szkoda tylko ze w taki sposób
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, w³aœnie Wydarzenia by³y w porz¹dku. Na TVNach przez prawie ca³¹ pierwsz¹ godzinê pokazywali Plac Œwiêtego Piotra. A tymczasem na Polsacie ³¹czyli siê z poszczególnymi miastami i pokazywali na przemian Rzym, Wadowicê, Kraków, Warszawê, Czêstochowê... Lis m¹drze mówi³, mieli dobrych goœci, a w TVNie tylko ten plac. Nie wiem jak Wy, ale ja w takiej chwili wola³em, ¿eby ktoœ coœ do mnie mówi³, a nie ogl¹daÌ rozp³akane twarze wiernych w Rzymie. Dlatego wybra³em Polsat...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Polsat w ogóle siê w pi¹tek póŸno obudzi³.Od rana tv mówi³a i przerywa³a programy a polsat musial jeszcze wyemitowac Samo Zycie i Zbuntowanego Aniola-tvn o niebo lepiej sie zachowal przez caly ten czas-i nadal lepiej...
Bo Lis z HankÂą to...szkoda gadaĂŚ!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Zgadzam siĂŞ z Wami ogdy "migaÂłem" programy to w szanownym polszmacie maÂło brakowaÂło a zaczeli by se Âżaciki opowiadaĂŚ ogromny minus !! za to plus Justynie Bogdnowi Jackowi i wszystkim ktĂłrzy pracowali na Faktami wszoraj i w piÂątek
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

£ukasz, zastanów siê czy w obliczu informacji o œmierci Papie¿a lepiej by³o zacz¹Ì gadaÌ, szlochaÌ na antenie, czy daÌ chwilê na refleksje. Polsat i Lisek zagadali œmierÌ papie¿a, zrobili show. Na tvn24 najpierw nie mówili nic, potem pojawia³ siê tylko MIecugow, a gdy ³¹czy³ siê z reporterami, ich nie byo widaÌ, by³ jedynie obrazek z miasta. Moim zdaniem najbardziej stonowany program mia³ tvn24, potem bardzo dobry na TVP i pora¿ka POlsat...
Ostatnio zmieniony niedziela 03 kwie 2005, 13:25 przez Kubs, łącznie zmieniany 1 raz.
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ÂŁukasz pisze:A o ktĂłrej godzinie siĂŞ niby popÂłakaÂł? Bo ja oglÂądaÂłem i nagrywaÂłem Wydarzenia od 22:00 i nie widziaÂłem, Âżeby pÂłakaÂł. PrĂŞdzej Smoktunowicz. Lisowi to by siĂŞ nie zdarzyÂło...
by³ taki moment...i omentalnie pokazano Kraków i okno bo Lis nie móg³ nic wydusiÌ i nagle zmieni³a siê mu barwa g³osu. I Hanka patrzy³a i te¿ zaniemówi³a na chwile....Za to Anita by³a œwietna. W ³¹czeniu o 4 z Brygid¹ Grysiak te¿ piêknie mówi³a i komentowa³a z wyra¿nym przejêciem. A Brydzi ju¿ oczka mruga³y jakby zasypia³a ale to co mówi³a by³o na wage z³ota. Œwietna repoerterka. Czemu nie dali jej w dzieù (Anity) tylko Jêdrzejowsk¹.
Kubs pisze: Polsat i Lisek zagadali ÂśmierĂŚ papieÂża
owszem. troche duÂżo tych komentarzy i analiz jak na godzine PO.
Ale program siĂŞ mi podobaÂł choĂŚ byÂł mniej odpowiedni.....ale jak na POLshit to i tak sukces dla ich marki.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Hanka caÂła rozbawiona wciskaÂła ludziom kit,Âże papieÂż bĂŞdzie ÂżyÂł. ZagadywaÂła swojÂą gadka i opowieÂściami jak byÂła maÂła :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kubs pisze:£ukasz, zastanów siê czy w obliczu informacji o œmierci Papie¿a lepiej by³o zacz¹Ì gadaÌ, szlochaÌ na antenie, czy daÌ chwilê na refleksje.
Wiesz co, ja myœlê, ¿e dobrze siê sta³o, ¿e ka¿dy móg³ wybraÌ pomiêdzy dwoma ca³kiem innymi relacjami. Jeœli niektórzy woleli mieÌ czas na refleksjê ogl¹daj¹c zdjêcia z Watykanu, to ogl¹dali TVN. Nie wiem jak inni, ale wydaje mi siê, ¿e od czwartkowego wieczoru wszyscy mieli doœÌ refleksji. I ta godzinna transmisja z Rzymu by³a przygnêbiaj¹ca. Natomiast w Polsacie reporterzy na ¿ywo pokazywali odczucia ludzi w Watykanie i w ca³ej Polsce. Lis w m¹dry sposób rozmawia³ z duchownymi, którzy na gor¹co starali siê t³umaczyÌ to, co siê sta³o. Wg mnie Lis jest najlepszym w kraju prowadz¹cym i ma doskona³e wyczucie...

Jak ktoÂś bliski w rodzinie Ci umiera, to zostajesz sam Âżeby mieĂŚ czas na refleksjĂŞ? Nie, bo na to zawsze przyjdzie czas. W takich chwilach zawsze zbiera siĂŞ caÂła rodzina, pomagajÂą sÂąsiedzi itd. Rozumiesz porĂłwnanie?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

MĂłgÂłby ktoÂś opisaĂŚ, o co chodzi z tym "kabaretem" na Polsacie? Nie oglÂądaÂłem "WydarzeĂą", wiĂŞc nie wiem jak Lis to relacjonowaÂł.

Za to Pochanke pokazaÂła najwyÂższÂą klasĂŞ. UrosÂła w moich oczach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości