Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aniaxi1@vp.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 27 mar 2005, 00:19
Lokalizacja: Barczewo

Re: szczuka

Post autor: aniaxi1@vp.pl »

zadra pisze:szalenie mnie ciekawi co stanie sie z Kazi¹ po zakoùczeniu "Ogniwa". Czy TVN pozwoli jej odejœÌ czy tez wykorzysta jej niesamowita medialnoœÌ po³aczon¹ z posiadaniem wiedzy i pogl¹dów i np. stworzy dla niej talk-show :?: :?: . W³asnie w czymœ takim chyba jeszcze lepiej by sie odnalaz³a :D
:D :D :D
To,Âże jest niesamowicie medialna i ma ogromnÂą wiedzĂŞ to wszystkimnam wiadomo.Prowadzi juÂż,,Wydanie drugie poprawione",ale moÂże jakiÂś autorski programik czemu nie!Jest we wszystkim Âświetna :D :D :D
aniaxi
Ostatnio zmieniony piątek 01 kwie 2005, 22:17 przez aniaxi1@vp.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciekawe czy w Lany Poniedziałek,będzie WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE,albo BRAKUJĄCE OGNIWO?Ja to tylko czekam na te programy,zresztą nic innego nie oglądam.Kazia jes odjazdowa
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

MakAleks pisze:JakiÂś czas temu oglÂądaÂłem Ogniwo byÂło jakieÂś pytanie dotyczÂące breakdance uczestnik odpowiedziaÂł Âźle, potem pod koniec etapu Szczuka (jak twierdzÂą niekĂłtrzy niesamowicie inteligĂŞtna z zabĂłjczym [ 8) ]poczuciem chumoru) powiedziaÂła do tego faceta :

No i co twĂłj wnuk nie sÂłucha breakdance-u ?

Mam nadziejĂŞ Âże dalej nie trzeba tÂłumaczyĂŚ. :twisted:
MakAleks - gratulujê Ci niesamowicie inteligêtnego sposobu wytykania forumowiczom b³êdów. Niekótrzy to maj¹ dopiero poczucie chumoru :roll:

BTW, chciaÂłabym wszystkich serdecznie uÂściskaĂŚ i powitaĂŚ na tym forum.
Nowa jestem, miÂło mi *cmok w rÂączki*
8)
...and a Happy New Year!
aniaxi1@vp.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 27 mar 2005, 00:19
Lokalizacja: Barczewo

Post autor: aniaxi1@vp.pl »

Say_No_To_Compromise pisze:
MakAleks pisze:JakiÂś czas temu oglÂądaÂłem Ogniwo byÂło jakieÂś pytanie dotyczÂące breakdance uczestnik odpowiedziaÂł Âźle, potem pod koniec etapu Szczuka (jak twierdzÂą niekĂłtrzy niesamowicie inteligĂŞtna z zabĂłjczym [ 8) ]poczuciem chumoru) powiedziaÂła do tego faceta :

No i co twĂłj wnuk nie sÂłucha breakdance-u ?

Mam nadziejĂŞ Âże dalej nie trzeba tÂłumaczyĂŚ. :twisted:
MakAleks - gratulujê Ci niesamowicie inteligêtnego sposobu wytykania forumowiczom b³êdów. Niekótrzy to maj¹ dopiero poczucie chumoru :roll:

BTW, chciaÂłabym wszystkich serdecznie uÂściskaĂŚ i powitaĂŚ na tym forum.
Nowa jestem, miÂło mi *cmok w rÂączki*
To witam serdecznie teÂż od niedawna tu pisujĂŞ(postujĂŞ),a fankÂą Kazi jestem wieeeelkÂą :!: :!: :!: TeÂż cmok w roczki :lol: :lol: aniaxi
8)
Ciekawe czy w Lany Poniedziałek,będzie WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE,albo BRAKUJĄCE OGNIWO?Ja to tylko czekam na te programy,zresztą nic innego nie oglądam.Kazia jes odjazdowa
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ok, zamieszaÂłam z lekka, mea culpa :roll:
chyba nie powinnam byÂła...
poniosÂło mnie wczoraj po prostu bĂŞdÂąc pod wpÂływem wydarzeĂą nadal siĂŞ rozgrywajÂących. Te lampeczki to znicze, jeÂśli nikt nie zauwaÂżyÂł cytatu J.P.II - Jana PawÂła II - sprostowujĂŞ, iÂż impulsywnie chciaÂłam siĂŞ podzieliĂŚ moim smutkiem z innymi. WÂątek dedykowany Kazi chyba rzeczywiÂście siĂŞ Âśrednio do tego nadaje. WycofujĂŞ siĂŞ zatem i przepraszam raz jeszcze moderatorĂłw.
Wiem co to znaczy, kiedy trzeba sprzÂątaĂŚ po niezdyscyplinowanych forumowiczach.
Ostatnio zmieniony sobota 02 kwie 2005, 10:13 przez WeeBastard, łącznie zmieniany 1 raz.
...and a Happy New Year!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

z jakiej okazji te lampeczki?:arrow:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

??

Post autor: zadra »

Say_No_To_Compromise pisze:[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]


"Nie lĂŞkajcie siĂŞ!"

J.P.II
czy to przesÂłanie dla Kazi? :shock:
aniaxi1@vp.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 27 mar 2005, 00:19
Lokalizacja: Barczewo

Re: ??

Post autor: aniaxi1@vp.pl »

zadra pisze:
Say_No_To_Compromise pisze:[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]


"Nie lĂŞkajcie siĂŞ!"

J.P.II
czy to przesÂłanie dla Kazi? :shock:

aniaxi teÂż siĂŞ nie lĂŞkam i kazia chyba teÂż :? :? co z tÂą piosenka dla Kazi,zajrzyjcie na poprzednia stronkĂŞ na mojego posta,a wiĂŞcej siĂŞ dowiecie.chyba by taki utworek KaziĂŞ ucieszyÂł i rozÂśmieszyÂł :?: :?: :?: jak myÂślicie :?: i piszcie szybko :!: :!:
Ciekawe czy w Lany Poniedziałek,będzie WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE,albo BRAKUJĄCE OGNIWO?Ja to tylko czekam na te programy,zresztą nic innego nie oglądam.Kazia jes odjazdowa
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kazia

Post autor: zadra »

czy w piatek byÂło "Wydanie II poprawione", czy ktoÂś wie?
ale chyba na powtĂłrkĂŞ dzis na TVn nie ma co liczyĂŚ, nie?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie nie byÂło. Do 19 specjalny program prowadzili Danuta Kondratowicz i Piotr Marciniak.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

:( :( program tvn,nieczynny do odwoÂłania z powodu Âśmierci Ojca ÂŚwiĂŞtego(*),caly czas tylko leci tvn24.czyli kazi dzisiaj nie zobaczymy na tv.mam z tego powodu deprechĂŞ :x :cry: :evil:
a wogule konto mi wysiadÂło i musialam zaÂłoÂżyĂŚ nowe,anialek to ta sama osoba co aniaxi.znĂłw tu jestem.bo dla kazi wszystko.ubuuuuuuustwiam jÂą jest niesamowicie odlotowo-odjazdowa :D :D :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

anialek pisze:ubuuuuuuustwiam jÂą jest niesamowicie odlotowo-odjazdowa :D :D :!:
tzn., dlaczego konkretnie? co jest takiego odlotowo-odjazdowego?
oœwieÌ mnie proszê, z jakiego powodu mo¿na Szczukê tak ubóóóóóóóóóstwiaÌ?
:?
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

dlaczego?

Post autor: anialek »

Say_No_To_Compromise pisze:
anialek pisze:ubuuuuuuustwiam jÂą jest niesamowicie odlotowo-odjazdowa :D :D :!:
tzn., dlaczego konkretnie? co jest takiego odlotowo-odjazdowego?
oœwieÌ mnie proszê, z jakiego powodu mo¿na Szczukê tak ubóóóóóóóóóstwiaÌ?
:?
bo to Âświetna babka,o ogromnej inteligencji i niesamowitym poczuciu humoru :D :D :D a wogĂłle ma ciĂŞty jĂŞzyk,nie owija w baweÂłnĂŞ,tylko wali prosto z mostu,poczytaj wywiady z kaziÂą, feljetony,pooglÂądaj programy.gdyby nie ona to by najsÂłabsze ogniwo zdjeli z anteny,bo ona ten program ubarwia swojÂą osobÂą :!: :D a moÂże masz inne zdanie :?: :?:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

wydanie II

Post autor: zadra »

tobi pisze:Nie nie byÂło. Do 19 specjalny program prowadzili Danuta Kondratowicz i Piotr Marciniak.
wielkie dziĂŞki za info! :D
mimo wszystko nie trace nadziei, Âże moze dzis na TVN "Wydanie II poprawione bĂŞdzie". :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: wydanie II

Post autor: anialek »

chyba jednak nie,czyli handra na caÂłego :evil: :roll: zresztÂą trzeba sprawdziĂŚ anialek
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
mała
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 12 kwie 2005, 23:19

Re: wydanie II

Post autor: mała »

Hej witam wszystkich :D Dzisiaj Kazia byÂła rewela w BrakujÂącym ogniwie",a wczoraj teÂż,a i fajne byÂło,,Wydanie drugie poprawione"
Ulubiony dzień tygodnia-poniedziałek,
a potem-wtorek,środa i czwartek!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości