[TVN] Gorący patrol

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

[TVN] Gorący patrol

Post autor: Filip »

Od wczoraj w TVN moÂżna oglÂądaĂŚ nowy wakacyjny program "GorÂący Patrol" w ktĂłrym przedstawiane sÂą m.in. najciekawsze wakacyjne miejsce i najbardziej interesujÂący ludzi. Program prowadzi Beta Lenska i Kuba WesoÂłowski.

Beta to modelka, uczestniczka programu "Agent", w jednej trzeciej Polka, w jednej trzeciej Wêgierka, w jednej trzeciej Czeszka. Po studiach pracowa³a we W³oszech, gdzie pozowa³a do zdjêÌ i prezentowa³a kreacje wielkich projektantów. Natomiast Kuba Weso³owski to Igor z serialu "Na Wspólnej" - m³ody aktor, który jak mówi swoj¹ przysz³oœÌ wi¹¿e z dziennikarstwem.

W czasie oÂśmiu spotkaĂą program zagoÂści w Mielnie, Jastarni, JastrzĂŞbiej GĂłrze, DĂŞbkach, ÂŁebie, Ustce i ÂŁazych.

"GorÂący Patrol" na antenie tvn moÂżna oglÂądaĂŚ w kaÂżdy wtorek okoÂło godz. 22.50 oraz powtĂłrki w soboty o godz. 14.10 w TVN Siedem.
ÂźrĂłdÂło i tekst: Wirtualne Media. 7.07.2004

Komentarze, nie sÂą zbyt pozytywne. Wszyscy raczej krytykujÂą ten program, ja osobiÂście, jeszcze go nie widziaÂłem (caÂły dzieĂą tv miaÂłem na TVN Meteo :D ) .
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

OgladaÂłem, a tylko dla tego, Âże wystĂŞpuje tam moja ulubiona uczestniczka "Agenta" - ona fajnie prowadzi. :) JakoÂś nie przypadÂło mi do gustu prowadzenie programu przez tego aktora, no ale to tylko pierwsze wraÂżenie 8)

oraz powtĂłrki w soboty o godz. 14.10 w TVN Siedem


... :|
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Hmm... OglÂądaÂłem wczoraj ten program. I co myÂślĂŞ: nawet fajny: taki wakacyjny. w stylu przypomina mi trochĂŞ "Co za noc", ktĂłrÂą prowadziÂł Olivier Janiak. SpodobaÂła mi siĂŞ i myÂślĂŞ, Âże obejrze kolejne odcinki 8)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Nawet jezeli sie ten program komus nie podoba to niech spojrzy na to z takiej strony: ze lepsze to niz coroczne powtorki (np: programow takich jak dzieciaki z klasa!!!!)

PZDR: SMT
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości