[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

oczywiscie ze masz prawo. moze troche przesadzilem i wysunalem zbyt daleko idace wnioski, ale na twa wypowiedz patrze nie przez pryzmat jednej wypowiedzi, a calego twego swiatopogladu jaki przedstawiasz nam na forum. I wtedy wychodzi ze piszac taka wypowiedz skreslasz ten program. A jak nie skreslasz, to bedzie mi jakos... dziwnie :lol: 8)
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

WeÂź se spĂłjrz na topic o TVP Kultura jeszcze kanaÂł nie leci, a ludzie juÂż mĂłwiÂą Âże kicz totalny
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Program ogĂłlnie byÂł dobry tylko jak juÂż wczeÂśniej wspominano, znaczÂąco upodabniaÂł siĂŞ do "Drogi do gwiazd"..
i taki wniosek mi siê nasun¹³ ¿e lepiej siê sprawdzamy w taùcach szybszych - co by³o widaÌ podczas programu.. A. Korcz zataùczy³a Walca Angielskiego i zajê³a ostatnie miejsce z 18 punktami.. (chcia¿ WA jest po³¹czeniem taùca szybkiego i powolnego)..
no i to lizustwo H. UbraĂąskiego byÂło naprawdĂŞ ochydne i takie "sztuczne" w jego wykonaniu..
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

taniec z pseudo-gwiazdami

Post autor: zadra »

Program oczywiÂście idiotyczny, ale zarazem bardoz ciekawy! :!: I do tego typowy, bardzo typowy!

Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego sÂą tam tylko pary damsko-mĂŞskie? :?: przydaÂłoby sie wiĂŞksze zrĂłznicowanie, przecieÂż nie jest Âżadna tajemica, ze wiĂŞkszoÂśc tancerzy to geje, a nie brakuje ich tez wÂśrĂłd aktorĂłw i prezenterĂłw :D

Prowadzenie bardzo sÂłabe, ale mniejsza z tym. Bardziej mnie ciekawi to jury, brakuje tylko Ewki Bem i niemal "Droga do gwiazd" :P

No i jeszcze dlaczego tak male zrĂłznicowanie wiekowe? :?: Sami mlodzi, najstarszy facet (Paszt, a wÂłasciwie pasztet 8) ) ma 55 lat, a najstarsza kobieta (Korcz) - 37! WidaĂŚ przygotowujÂący program sa przekonani, Âże kobiety powyÂżej 37 lat nie istniejÂą!!!! :?: :!:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zadra, lecz siĂŞ. Twoje opinie sÂą ÂżenujÂące. A takie Âżarciki o homoseksualiÂźmie to sobie rozprowadzaj w przeznaczonym do tego forum.
NaprawdĂŞ nie wiem, gdzie widzieliÂście to "lizusostwo" Huberta UrbaĂąskiego. Niby coÂś piszecie, ale w ogĂłle nie potraficie tego udowodniĂŚ. Pewnie dlatego, Âże sami nie wiecie skÂąd takie opinie.
A wypowiedzi Urbaùskiego wcale bezkrytyczne nie by³y, tylko trzeba by³o siê dobrze ws³uchaÌ i zrozumieÌ ich przewrotnoœÌ.
Jeœli zaœ chodzi o sam pomys³ programu, to nie uwa¿am by by³, jak to niektórzy okreœlili, "typowy". Wrêcz przeciwnie - by³ ciekawie i oryginalnie zrealizowany, wyró¿nia³ siê dobr¹ muzyk¹, duetem prowadz¹cych, narratorem itp. Jakieœ podobieùstwo jest - ale jest to tak, jak i ze wszystkimi programami w danym gatunku. Dlatego, na przyk³ad, "Wydarzenia" s¹ podobne do "Faktów", a "Oficer" do "Kryminalnych"; Ameryki wiêc nie odkryliœcie. Ma³o tego - na tle "Drogi do gwiazd", "Szansy na sukces" i "Idola" program wypada bardzo oryginalnie, ró¿ni siê od tych trzech wymienionych znacznie. Uwa¿am, ¿e TVN bardzo rozs¹dnie wyemitowa³a te¿ reklamy. Wiadomo, by³o ich trochê, ale zarazem tylko tyle, by nie straciÌ "w¹tku".
A tak na marginesie, to rolĂŞ Huberta uwaÂżam za znacznie wdziĂŞczniejszÂą niÂż ta Magdy MoÂłek.
Oto oficjalna strona programu. Czy nagraÂł ktoÂś z Was choĂŚby fragment widowiska?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

taniec z pseudo-gwiazdami

Post autor: zadra »

Maciek pisze:Zadra, lecz siĂŞ. Twoje opinie sÂą ÂżenujÂące. A takie Âżarciki o homoseksualiÂźmie to sobie rozprowadzaj w przeznaczonym do tego forum.
NaprawdĂŞ nie wiem, gdzie widzieliÂście to "lizusostwo" Huberta UrbaĂąskiego. Niby coÂś piszecie, ale w ogĂłle nie potraficie tego udowodniĂŚ. Pewnie dlatego, Âże sami nie wiecie skÂąd takie opinie.
A wypowiedzi Urbaùskiego wcale bezkrytyczne nie by³y, tylko trzeba by³o siê dobrze ws³uchaÌ i zrozumieÌ ich przewrotnoœÌ.
MuszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże nie mam zwyczaju rozmawiaĂŚ na takim poziomie :!: Wszystkie podobne wypowiedzi z tekstami w rodzaju "lecz siĂŞ" powinny zostaĂŚ usuwane!!!

moje wypowiedzi nie byÂły Âżartem, uwazam wystawianie jedynie par mĂŞsko-damskich za ograniczajace, Âżeby nie powiedzieĂŚ homofobiczne.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie wiedziaÂłem, Âże Oficer wzorowany jest na Kryminalnych.... W ktĂłrym miesjcu? A Glina????
ObejrzaÂłem ostatnie 30 minut powtĂłrki programu i prawdĂŞ mĂłwiÂąc to byÂł stracony czas. UrbaĂąski i MoÂłek nie powalili mnie na kolana... MaĂŚku czy Ty czasem nie podchodzisz bezkrytycznie do Huberta? Tym bardziej, Âże jego gÂłupie gatki w pewnym momencie wyraÂźnie zirytowaÂły BeatĂŞ Tyszkiewcz...
Z ostatecznÂą ocenÂą poczekam jeszcze tydzieĂą lub dwa. Ale juÂż teraz bawiÂą mnie te schody do nikÂąd w scenografii.

Przy okazji czemu tak szybko przesuneli te napisy koĂącowe - chciaÂłem to przeczytaĂŚ....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:Nie wiedziaÂłem, Âże Oficer wzorowany jest na Kryminalnych.... W ktĂłrym miesjcu? A Glina????
ObejrzaÂłem ostatnie 30 minut powtĂłrki programu i prawdĂŞ mĂłwiÂąc to byÂł stracony czas. UrbaĂąski i MoÂłek nie powalili mnie na kolana... MaĂŚku czy Ty czasem nie podchodzisz bezkrytycznie do Huberta? Tym bardziej, Âże jego gÂłupie gatki w pewnym momencie wyraÂźnie zirytowaÂły BeatĂŞ Tyszkiewcz...
Z ostatecznÂą ocenÂą poczekam jeszcze tydzieĂą lub dwa. Ale juÂż teraz bawiÂą mnie te schody do nikÂąd w scenografii.

Przy okazji czemu tak szybko przesuneli te napisy koĂącowe - chciaÂłem to przeczytaĂŚ....
i co ? nie miaÂłem racji? A schody - no coz :
te po lewej prowadza do "green roomu" w ktorym byla magda molek, a te po prawej nie wiem, ale jest to chyba jakies pomieszczenie "gospodarcze", bo korzystali z nich tylko na poczatku - bylo wyraznie widac ze z drzwi wychodza pary.

A to z irytacja pania Tyszkiewicz - dama damÂą, ale akurat ten dowcip byl bardzo ciekawy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

zadra pisze:MuszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże nie mam zwyczaju rozmawiaĂŚ na takim poziomie :!: Wszystkie podobne wypowiedzi z tekstami w rodzaju "lecz siĂŞ" powinny zostaĂŚ usuwane!!! moje wypowiedzi nie byÂły Âżartem, uwazam wystawianie jedynie par mĂŞsko-damskich za ograniczajace, Âżeby nie powiedzieĂŚ homofobiczne.
Na szczĂŞÂście, Kolego, nie decydujesz ani o ksztaÂłcie tego Forum, ani o doborze uczestnikĂłw programĂłw TVN. :] I nic nie wskazuje na to, by to miaÂło siĂŞ zmieniĂŚ - bo na pewno nie poziom Twoich postĂłw ani ich intencje...
Tym bardziej, Âże jego gÂłupie gatki w pewnym momencie wyraÂźnie zirytowaÂły BeatĂŞ Tyszkiewcz...
Z ostatecznÂą ocenÂą poczekam jeszcze tydzieĂą lub dwa. Ale juÂż teraz bawiÂą mnie te schody do nikÂąd w scenografii.
Gatki? Co jak co, ale ja widziaÂłem UrbaĂąskiego tylko w smokingu. MoÂże miaÂłeÂś na myÂśli gadki? JeÂżeli o nie chodzi, to jeÂżeli dla Ciebie wyznacznikiem ich jakoÂści byÂły odpowiedzi pani Tyszkiewicz, to jestem nieco zdziwiony. Ja tÂą paniÂą, owszem, takÂże lubiĂŞ, ale w tym, wczorajszym momencie mocno mnie zaskoczyÂła. Negatywnie, bo przecieÂż pokazaÂła tym samym swĂłj, niepokojÂąco chyba zawyÂżony, poziom samouwielbienia.
I zapewniam CiĂŞ, Âże w tej opinii nie jestem odosobniony.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

Mi i tak najbardziej podobala sie pani Iwona jak trzeba to krytykowala jak bylo dobrze to mowila ocen nie zawyzala mowila na temat i dawalal porady . Wielkie uszanowanko :lol:
Co do pani Beaty to pozostawiam bez komentarza - lepsz abyla w przedwiosniu i chyba wolalbym Mandaryne tu widziec chcoaz posmiac sie z ejj tekstow :D
Hubert naprawde spoko ale za duzo mowi lepiej glos oddac Jury.
Brakowalo tez wytlumaczneia zasad progrmau o systemie not dowiadujemy sie w czaise glosowania o tym ze pary beda odpoadac dowiadujemy sie na koniec rpogramu i tka z wiekszoscia ....
Magda Molek jak zawsze piekna ale troche niepotrzebny etat w tym programie moglby to robic Hubert
Muzyka superrr ......
No i co jeszcze czekac tylko do nastpenego porgramu :D :D :D :D
:D :D :D
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

Popieram slaffka1 :D :D :D no ale hubert teÂż byÂł dobry;););)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Moderator, ktĂłry potrzebuje moderatora

Post autor: zadra »

Maciek pisze:
zadra pisze:MuszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże nie mam zwyczaju rozmawiaĂŚ na takim poziomie :!: Wszystkie podobne wypowiedzi z tekstami w rodzaju "lecz siĂŞ" powinny zostaĂŚ usuwane!!! moje wypowiedzi nie byÂły Âżartem, uwazam wystawianie jedynie par mĂŞsko-damskich za ograniczajace, Âżeby nie powiedzieĂŚ homofobiczne.
Na szczĂŞÂście, Kolego, nie decydujesz ani o ksztaÂłcie tego Forum, ani o doborze uczestnikĂłw programĂłw TVN. :] I nic nie wskazuje na to, by to miaÂło siĂŞ zmieniĂŚ
zaiste poraÂżajÂące argumenty! :!: a jakie merytoryczne! 8)

ciekawe czy w zwiazku z tym oceniaĂŚ program mogÂą tylko ci co majÂą wpÂływ na dobĂłr (czyli organizatorzy) :?: A inni majÂą siĂŞ leczyĂŚ :?: :!:

Ciekawa mysl - oceniaĂŚ majÂą ci co przygotowujÂą program, dosc Âłatwo przewidzieĂŚ co by powiedzieli! :D Pffffff 8)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

PozwĂłl, Âże nie odpowiem. NaprawdĂŞ, nie warto - tym bardziej, jeÂżeli poÂłowy spraw nie rozumiesz, intencje odczytujesz wedÂług wÂłasnego uznania. W taki sposĂłb sobie nie porozmawiamy. :neutral:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

Przepraszam ze sie wtrace do tej wojny miedzy Mackiem a Zadra ale mozecie sobie zalozyc oddizleny temat na forum albo wymienic sie numermai gg bo caly temat psujecie i tka mozna bez konca kazdy ma swoje racje i niech tka zostnaie :D
Pozdrawiam
:D :D :D
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

wedÂług mnie ten program jest beznadziejny ale jakiÂś taki dziwnie wciagajacy :? dlatego jak wczoraj ogladaÂłam powtĂłrke to wyÂłaczyÂłam przy pierwszych reklamach zeby sie niepotrzebnie nie wciagaĂŚ :) moze to byÂła rĂłwniez wina urbaĂąskiego i jego komentarzy :?: :?: chyba za dÂługo przebywaÂł na wyspie w goracym sÂłoĂącu mĂłzg mu sie zlasowaÂł i zdziczaÂł co on sobie qrwa mysli ze jest taki cool?cos powiedziaÂł i sam sie z tego smiaÂł:?: na pewno juz nie strace mojego cennego czasu na takie gÂłupoty :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości