Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

W kwestii formalnej: Say_No_To_Compromise podsuwasz ciekawe tematy do dyskusji i tak sie krĂŞci z tygodnia na tydzieĂą. :D
Tygodnik "Ozon" jest na rynkku nowy,dopiero zdobywaj¹ czytelników i byÌ mo¿e takimi artyku³ami chc¹ w jakiœ sposób okreœliÌ do jakiej grupy ludzi ich pismo ma byÌ skierowane.Zdania przez Ciebie cytowane,a napisane przez pana redaktora s¹ stronnicze, a to niewinne s³ówko "nawet" w ostatnm zdaniu wskazuje na to,¿e pisz¹cy lekcewa¿y zdanie p.Szczuki i jej podejœcie do ww. tematu.Ogólnie jestem podobnego zdania jak Ty.Zastanawiam siê tylko dlaczego p.Szczuka jako przedstawicielka okreœlonego ruchu traktowana jest w innych kwestiach jak laik.Feminizm nie ogranicza ani intelektualnie,ani horyzontalnie.
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

I tak Kazia jest the best :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

Kazia Szczuka spada znĂłw na 17:00 w czerwcu http://www.tvnews.tivi.pl/modules.php?n ... le&sid=156
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

spadn¹Ì to mo¿na z 17:00 na 20:00 a nie z 20:00 na 17:00 :D
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

aX pisze:spadn¹Ì to mo¿na z 17:00 na 20:00 a nie z 20:00 na 17:00 :D
nie ja raczej dobrze napisa³em ¿e spada z godziny 20:10 na 17 z minutami a z 17 z minutami na 20:10 to mo¿na "awansowaÌ" tak jak serial W-11 Wydzia³ Œledczy no ale musi spaœÌ ktos aby ktos awansowa³ :D :D :D
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Pawe³ dziêki za informacjê :D Ja uwa¿¹m ,¿e godzina 17:00 to z³a godzina dla"Najs³abszego ogniwa" i jest to niew¹tpliwy spadek :cry: 20:00 to bardzo dobry czas,wiêkszoœÌ ludzi jest w domach i spokojnie mo¿e wtedy zasi¹œÌ przed lelewizory by ogl¹daÌ Kaziê. :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

17:00 to dorba godzina. W11 osi¹ga³o wtedy bardzo dobre wyniki, znaczniel epsze od NO o 20:00. Po 20:00 jest konkurencja ze strony M jak mi³oœÌ, gigantyczna konkurencja. Ja tam siê cieszê.
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Marcin pisze:17:00 to dorba godzina. W11 osi¹ga³o wtedy bardzo dobre wyniki, znaczniel epsze od NO o 20:00. Po 20:00 jest konkurencja ze strony M jak mi³oœÌ, gigantyczna konkurencja. Ja tam siê cieszê.
Dla kogo dobra,dla tego dobra :!: Ja mogê jeszcze z pracy nie przyjœÌ,wiêc dla mnie z³a :x
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

anialek pisze:
Marcin pisze:17:00 to dorba godzina. W11 osi¹ga³o wtedy bardzo dobre wyniki, znaczniel epsze od NO o 20:00. Po 20:00 jest konkurencja ze strony M jak mi³oœÌ, gigantyczna konkurencja. Ja tam siê cieszê.
Dla kogo dobra,dla tego dobra :!: Ja mogê jeszcze z pracy nie przyjœÌ,wiêc dla mnie z³a :x
dla mnie to te zmiany sÂą bezroÂżnicy jak bede miaÂł ochote to obejze szczuke ale pewnie nie bede oglÂądaÂł bo jak i w czerwcu to chyba przec caÂłe wakacje bedzie o 17 wiĂŞĂŚ o 17 bede na dworku wiĂŞc przepada NO :D :D :D :D :D
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

komputer mi siĂŞ ciÂągle zawiesza,skasujcie to,bo ja nie mogĂŞ
Ostatnio zmieniony wtorek 17 maja 2005, 14:00 przez anialek, łącznie zmieniany 5 razy.
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Oj nie dobra pora ta 17:00 jak nic :x
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

anialek pisze:Oj nie dobra pora ta 17:00 jak nic :x
dobra jest :wink: :wink: :wink:
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Kiedys - pierwsza edycja" NO" byla nadawana o 17 -tej i miala sie calkiem dobrze. Dla fanow Kazi i Jej programu - nie powinno miec to , az takiego znaczenia.Ponadto - " M jak miloœÌ " stanowi jednak pewn¹ konkurencjê . niektorzy musieli nagrywac " NO " .... :roll:
nowicjusz
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

nie oszukujmy siê, 17 to nie 20. to bêdzie cud jeœli NO utrzyma teraz dotychczasow¹ ogl¹dalnoœÌ. mam nadziejê ¿e to nie jest prosta droga do kosza :?
...and a Happy New Year!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

"M jak mi³oœÌ" stanowi, wed³ug Ciebie, "pewn¹ konkurencjê"? To ciekawe, bo wed³ug mnie ten serial jest olbrzymi¹ konkurencj¹ dla wszystkich stacji, a tak¿e - jak napisa³ "Press" - najlepsz¹ mark¹ TVP2. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: melona i 24 gości