TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

Marcin pisze:Jak dla mnie super. Ponadto Moja krew bĂŞdzie we wtorki o 20:30
Marcinie,skÂąd wiesz Âże Moja Krew bedzie we wtorki?? bo mi sie wydaje Âże bĂŞdzie w soboty zamiast TaĂąca z gwiazdami a we wtorki bedÂą jakieÂś filmy :roll: :roll:
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zobaczymy jak to bedzie. Dobrze, ¿e Szczukê przesuneli na 17., bo wtedy najczêœciej nie ogl¹dam tv z braku czasu. Kiedy by³a o 20. zajmowala najlepszy czas antenowy, a jak dla mnie,to jej "Najs³absze..." to przecie¿ g³upota. I nie mogê ogl¹dac po "Uwadze!" ju¿ TVN, bo po prostu nic nie ma. Co do samej "Uwagi!" to chyba te¿ dobrze, ¿e usuwaj¹ wydanie popo³udniowe, bo zapewne cieszy sie ma³¹ ogl¹dalnoœci¹, a t¹ po Faktach zawsze sie obejrzy - jest w ca³ej godz. bloku informacyjnego, wiêc jej ogl¹danie samo z siebie przychodzi.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

mikasur pisze: Co do samej "Uwagi!" to chyba te¿ dobrze, ¿e usuwaj¹ wydanie popo³udniowe, bo zapewne cieszy sie ma³¹ ogl¹dalnoœci¹
no wÂłaÂśnie jestem ciekawy jakÂą oglÂądalnoÂśc ma uwaga o piÂątej i fakty o 16:45 czy moÂże ktoÂś cos o tym wie????
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

chodzÂąc po stronach znalazÂłem kolejnÂą ciekawostkĂŞ:
Dwa nowe programy na antenie TVN

Jak poinformowa³a serwis TV News telewizja TVN, ju¿ w tym tygodniu na antenie tej¿e stacji pojawi¹ siê dwa nowe programy. Pierwszy z nich to magazyn "Jak pies z kotem". Jest to program przeznaczony dla mi³oœników zwierz¹t. Z kolei druga z propozycji TVN to program "Polska na weekend" - magazyn skierowany g³ównie do widzów poszukuj¹cych ciekawych pomys³ów na weekendowy odpoczynek. Gdzie w dwa wolne od pracy dni najlepiej pojechaÌ, co warto zobaczyÌ i jak aktywnie, a zarazem ciekawie odpoczywaÌ.

W programie "Jak pies z kotem" BĂŞdzie to program rodzinny, do oglÂądania ktĂłrego chcemy zachĂŞciĂŚ wszystkich posiadaczy psĂłw i kotĂłw oraz tych widzĂłw, ktĂłrzy rozwaÂżajÂą zakup lub przygarniĂŞcie do swego domostwa jakiegoÂś zwierzaka - poinformowaÂł nas TVN. W kaÂżdym programie goÂściĂŚ bĂŞdziemy znane gwiazdy, oczywiÂście wraz z pupilami, ktĂłre opowiedzÂą nam o swoich doÂświadczeniach zwiÂązanych z posiadaniem czworonoga. Nie zabraknie rĂłwnieÂż profesjonalnych porad specjalistĂłw - weterynarzy, treserĂłw, hodowcĂłw. Program poprowadzi Ola MÂątkiewicz, dziennikarka radiowa i dumna posiadaczka kotki rosyjskiej, czterech owczarkĂłw kaukaskich, skundlonego owczarka niemieckiego, mastifa brazylijskiego, legwana zielonego i caÂłkiem pokaÂźnego akwarium - twierdzÂą pomysÂłodawcy programu.

Natomiast w programie "Polska na weekend" twórcy bêd¹ przekonywaÌ do zwiedzania Polski w szczególnoœci tych, którzy do tej pory korzystali g³ównie z dobrze przygotowanej przez biura turystyczne oferty zagranicznej. Poka¿¹ oni, ¿e indywidualna turystyka w kraju równie¿ przynosi wiele satysfakcji.

Emisja programu "Jak pies z kotem" - sobota, godzina 16.15
Emisja programu "Polska na weekend - Âśroda, godzina 23.30

ÂźrĂłdÂło: http://www.tvnews.tivi.pl
Cała prawda,Całą dobę-TVN24
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm, te informacje okaza³y siê chyba b³êdne, bo przynajmniej biuro reklamy tvn ich nie potwierdza na swojej stronie www ...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

NowoÂści programowe TVN

Post autor: Bartek »

Postanowi³em za³o¿yÌ taki zbiorczy temat o nowoœciach programowych, gdy¿ panuje taki ma³y "burdelek" i w ró¿nych tematach pojawiaj¹ siê ró¿ne opinie o nowoœciach. A tak, podobnie jak przy temacie o ciekawostkach bêdzie mieÌ wszystko pod rêk¹ ;-)

PrzygotowaÂłem rĂłwnieÂż takÂą "listĂŞ nowoÂści". O to o jakich programach sÂłyszeliÂśmy w ostatnich czasie, a ktĂłre wkrĂłtce zawitajÂą na ekrany:

- polska "Pomoc Domowa"
- "Polska na weekend"
- "Jak pies z kotem"
- sobotni program poranny
- Magazyn Sopot
- nowy program Szymona Majewskiego

------

Teraz siê wypowiem troszeczkê ;-) : Bardzo mnie ciekawi jak wypadnie polska Pomoc Domowa - ten serial bardzo lubi³em ogl¹daÌ w Polsacie i do dziœ ze smutkiem wspomina³em, gdy wpada³em na niego w zagranicznych stacjach. Dziœ jednak pojawi³ siê u mnie uœmiech ;-) . Zobaczymy jak wyjdzie. Odnosz¹c siê do ca³ej listy to mogê odnieœÌ wra¿enie, ¿e tvn odchodzi chyba troszeczkê od takiej totalnej komerchy i kiczu w stylu "Ciao Darwin". ByÌ mo¿e to tylko moje wra¿enie, ale jeœli siê to sprawdzi to bêdzie mnie to bardzo cieszyÌ 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale podaje je http://www.tvn.tivi.pl wiêc b³êdne nie s¹ i nie kombinuj. :P

Niegrzeczny Barku, serwis prasowy TVN o tym poinformowaÂł.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Bartku... a nie Barku ;-) To jak bym powiedzial Ukaszu :P

No to mamy swoistÂą dwuwÂładze: kÂłamie TVN czy ... TVN ? :lol:
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Czy nikt tego nie wie,i nie moÂże pomĂłc p.Dorocie? :roll:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Liczba dziennikarzy i podziaÂł na redakcje

Post autor: Łukasz »

Dorota pisze:No wÂłasnie potrzebuje informacji na ten temat, chodzi mi dosÂłownie o liczby zaokrÂąglone, w przyblizeniu, Âżadnych konkretĂłw. Ilu dziennikarzy zatrudnia tvn i jake ma redakcje i ile procentowo nalezy do nich dziennikarzy. Dzieki z gĂłry za pomoc.
Nie wiem, czy chodzi o newsy, czy o wszystkie redakcje, ale:
- TVN Warszawa - okoÂło 400 zatrudnionych pracownikĂłw
- TVN KrakĂłw - 300 osĂłb
- oddziaÂły lokalne - w kazdy po kilkanaÂście osĂłb
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Gdzies ostatnio czytaÂłem Âże w TVN i TVN24 pracuje razem ok 140 dziennikarzy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Na forum Wyborczej mówili, ¿e du¿a czêœÌ dziennikarzy i reporterów pracuje na umowê zlecenie, niektórzy maj¹ etat, inny kontrakt. Trudno wiêc powiedzieÌ, która liczba jest prawdziwa. Wszak mo¿e byÌ ni¹ ka¿da.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Dorota
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 16 maja 2005, 18:19

Post autor: Dorota »

Dzieki wszystkim za pomoc, bez Was bym sobie nie poradziÂła ;)
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Logo TVN

Post autor: marcin_k »

Czy nie uwazacie ze tvn powinno odswiezyc albo bardziej unowoczesnic swoje logo. Bo od istnienia stacji nie bylo zadnych zmian a kolor niebieski i zolty juz chyba wszystkim obrzydl. A co wy o tym sadzicie?:P
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Mi siĂŞ bardzo podoba :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości