Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Kolejny weekend bez Kajdanowicza...
W ciagu tygodnia miaÂł normalne reporterskie dyÂżury ,wiĂŞc trudno mĂłwiĂŚ urlopie.....
Za wczesnie aby pisac o jakiejkolwiek degradacji automata,ale sami przyznacie ze ta nieobecnosc daje do myslenia:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

myslenie nie szkodzi, ale w tym wypadku troche z nim poczekajmy ;-)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Pojawia siê pytanie czy bed¹ promowac kolejnych prezenterów TVN24 ( tak by³o z Rymanem, Anit¹, a teraz ze Styœk¹) czy powróc¹ do moim zdnaiem s³usznego pomys³u by osoby z weekendowych tj Pati Redo i Anita Werner wymienia³y siê co weekend. To by³by prze³omowy powrót Patrycji do g³ównych....i utêskniony przez wielu Anity.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie, na tej zasadzie nie chcê powrotu Anity do g³ównych :!: Ona zas³uguje na o wiele wiêcej.
A na ile :?: Co najmniej na prowadzenie tego programu od poniedziaÂłku do piÂątku :!:

Jedynie pod tym warunkiem pogodzê siê z Faktami g³ównymi :cool: :lol:

A tak w ogĂłle, to o czym my mĂłwimy :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
mailpat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 12:20

Post autor: mailpat »

Ogl¹dacie dzisiejsze fakty? Nie doœÌ, ¿e nie ma ma³ych obrazków obok prezentera, to jeszcze w pewnym momencie Ryman musia³ czytaÌ z kartki. Albo mi sie zdaje, albo dzisiaj jest jakieœ "awaryjne" wydanie...
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A ja zahaczĂŞ o Sianeckiego. Jest w Chicago. Po co go tam wysÂłali skoro materiaÂł o walce GoÂłoty mogli zrobiĂŚ SÂławiĂąska lub Rogalski - ktĂłrzy sÂą tam na miejscu?
A tak w ogóle to dzisiejsze Fakty doœÌ nudne [przyp.: Ryman=nuda].
Jutro nareszcie StyÂśka! :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no to widze ze nic nie straciÂłam nie ogladajac dzis faktĂłw..hehe..
( ale mecz, chyba jest jeszcze gorszy..ehh.,)

mĂłwicie ze jutro Styska?? ...tego nie mozna przegapic..hehe
pozdro
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Jutro Justynka :) a czemu dziÂś nie byÂło ozdobnikĂłw ??
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jutro Kajdan!!!!!!! Tragedia!!!!! :x :x :x :x :evil: :evil: :evil:
A ja juÂż my myÂślaÂłam, Âże moÂże go odsunÂą... :oops:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A co to ma do materia³ów w Faktach? :twisted: Proponujê wróciÌ do tematu o Kajdanowiczu.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Marcin pisze:A co to ma do materia³ów w Faktach? :twisted: Proponujê wróciÌ do tematu o Kajdanowiczu.
To, co do czego pasuje jest tak szerokim i subiektywnym pojêciem, ¿e co chwilê mo¿na by siê k³óciÌ. Proszê wiêc: nie czepiaj siê ci¹gle. Jeœli Ci siê nie podoba ten w¹tek tutaj, to go skasuj - masz taki przywilej. Ju¿ i tak przeklei³am to do Kajdana, jak proponujesz.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, nie mam takich uprawnieù. Bardzo dobrze zrobi³aœ. W¹tek jest bardzo fajny i nikt go kasowaÌ nie zamierza. Tylko Twój post by³ umieszczony niepotrzebnie w tym w¹tku. Jak ka¿dy bêdzie umieszcza³ tam gdzie trzeba to nikt siê k³óci³ nie bêdzie. Ten temat uwa¿am za zamkniêty. Od postu nie na temat do tego proszê moderatora o skasowanie.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

dobra.. powracamy do temtu..

i tu moje pytanie.. co myÂślicie o materiale o gÂłuchomienych ? mi siĂŞ bardzo podobaÂł, szczegĂłlnie zakoĂączenie.. jednak wymagaÂło to trochĂŞ pracy
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No, fajnmy byÂł. MiÂłe zaskoczenie i ciekawy pomysÂł. pogratulowaĂŚ!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja powiem niewiele: zrobiÂł na mnie ogromne wraÂżenie i daÂł mi duÂżo do myÂślenia. Co taki gÂłuchoniemy faktycznie moÂże zrobiĂŚ jak wybuchnie pozar, jak pĂłjdzie na zakupy itd. Nowicki wspaniale to zobrazowaÂł. ÂŚwietny temat na materiaÂł. Nie bez powodu na forum wzbudziÂł zainteresowanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości