[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ha! Uwielbiam Haskella. Fajnie ze znowu wystÂąpi w Polsce.
A Hubert to sie rozkrĂŞciÂł po tym tancu z gwiazdami. Kiedys byÂł strasznie nudny a teraz sypie dowcipami. hehe... Fajnie ze bedzie prowdziÂł to razem z MoÂłek :D :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

poprowadzÂą razem tylko ten jeden wieczĂłr czy pozostaÂłe teÂż? -->
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wydaje mi siê, ¿e poprowadz¹ tylko ten, najwa¿niejszy przecie¿ koncert. Myœlê tak dlatego, i¿ w ten sposób produkuj¹ koncerty TVP (np. Opole) i Polsat ("Toptrendy"). A poza tym, ta "dominacja" mog³oby to siê nie spodobaÌ widzom. Pan Ibisz z Polsatu niejednokrotnie udowodni³, ¿e wszystko siê mo¿e przejeœÌ. :devil2:
Tym bardziej, iÂż przez caÂłe wakacje Huberta UrbaĂąskiego bĂŞdziemy na antenie TVN widywaĂŚ codziennie ("Taniec z gwiazdami", "Wyprawa Robinson" i "Dla ciebie wszystko").
To pierwsze takie wakacje w historii. :football:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Festiwal w Sopocie (a raczej jego gwiazdy) zostaÂł uznany przez WirtualnÂą PolskĂŞ za jeden z kitĂłw mijajÂącego tygodnia. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

za kit roku uwaÂżam "festiwal" toptrendy
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Dziœ ze stron Onetu œci¹gn¹³em osiem z 10 poisenek bior¹cych wudzia³ w pojedynku o Z³otego S³owika . Po ich wys³uchaniu stwierdzi³em : .. najbardziej w ucho wpad³ mi utwór zespo³u Virgin - "Znak pokoju" .. POLECAM :)

PS. NOWA WESJA STRONY : http://sopotfestival.onet.pl/ !! :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pablo_xl pisze:(...) najbardziej w ucho wpadÂł mi utwĂłr zespoÂłu Virgin - "Znak pokoju" .. POLECAM :) (...)
podobno zrĂłwnowaÂżony, spokojny - niepodobny do poprzednich utworĂłw tej wokalistki.. muszĂŞ sprawdziĂŚ :D

oooo.. niezÂła strona !! :brawo:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bardzo Âładna strona. Taka TVNowa. Warto zauwaÂżyĂŚ copyright by TVN. :D Poprzednia wersja strony byÂła katastrofalnie beznadziejna. :?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak, teraz jest dobra, tylko - jak dla mnie - wci¹¿ za ma³o rozbudowana. Z drugiej strony jednak, to do Sopotu pozosta³y ponad 2 miesi¹ce, wiêc bêdzie jeszcze wiele czasu na poprawki. :wesoly: Strona Sopot Festival 2005 przypomina mi w du¿ym stopniu tê, któr¹ mo¿e poszczyciÌ siê Siódemka.
Jeœli zaœ chodzi o wykonawców, a ci s¹ przecie¿ na festiwalu najwa¿niejsi, to jestem doœÌ podejrzliwy. Obawiam siê, ¿e TVN powtórzy los festiwalów Opole i Toptrendy. Na szczêœcie jednak, poza Mandaryn¹ czy Dod¹, s¹ na liœcie nazwiska takie, jak Makowiecki i Kiljaùski. Zamiast Emi, któr¹ "na si³ê" stara siê wypromowaÌ TVN, zobaczy³bym chêtnie Monikê Brodkê. :p
No i jestem pewien, Âże prowadzÂący nie zawiodÂą. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

TVP jednak nie moÂże przeboleĂŚ Âże straciÂła taki kÂąsek jak SOPOT FESTIWAL :

ÂŹrĂłdÂło: WirtualneMedia ( http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=248986 ) :

" Telewizja publiczna zamierza zorganizowaĂŚ w sierpniu w Operze LeÂśnej w Sopocie nowy festiwal. Przypomnijmy, Âże prawa do 'Sopot Festiwal' przejĂŞÂła telewizja TVN.

Szykuje siĂŞ do ostrego starcia telewizji publicznej z TVN. TVP, mimo Âże w ubiegÂłym rokiem straciÂła prawa do organizowania kultowego juÂż 'Sopot Festiwal' na rzecz telewizji TVN, nie poddaje siĂŞ. W dniach 19 i 20 sierpnia (w czasie, w ktĂłrym tradycyjnie odbywaÂł siĂŞ festiwal) zamierza zorganizowaĂŚ wÂłasny festiwal pod roboczym tytuÂłem "festiwalowe wydarzenie".

- Oceniamy, ¿e festiwal w Opolu by³ wielkim sukcesem, mia³ doskona³¹ ogl¹dalnoœÌ, dlatego chcemy iœÌ za ciosem i wykreowaÌ jeszcze coœ - zdradzi³ "Gazecie Wyborczej" Maciej Grzywaczewski, dyrektor TVP 1. - Jak widaÌ po Opolu, warto trzymaÌ siê pewnej tradycji, dlatego bêdzie to dwudniowa impreza w Sopocie w tym samym terminie co zazwyczaj. Utrzymamy te¿ miêdzynarodowy charakter festiwalu. Nie jestem jeszcze w stanie podaÌ nazwisk wykonawców, ale bêd¹ to gwiazdy œwiatowego formatu z pierwszej pó³ki.

. - Musimy wymyœliÌ tylko now¹ nazwê, markê tego festiwalu, bo jak wiadomo dotychczasowa, Sopot Festiwal, przesz³a w rêce TVN. Nie s¹dzê jednak, aby nazwa by³a najwa¿niejsza, sam pyta³em kilkunastu znajomych, jak ich zdaniem ten festiwal siê nazywa³, i prawie nikt nie by³ w stanie podaÌ prawid³owej odpowiedzi. Nie zdziwiê siê, je¿eli widzowie nie dostrzeg¹ nawet ró¿nicy - powiedzia³ "GW" Grzywaczewski.

Przypomnijmy, ¿e pod koniec 2004 roku miasto Sopot podpisa³o umowê na organizacjê festiwalu z ITI (w³aœcicielem TVN). Tegoroczny festiwal z przywrócon¹ formu³¹ konkursu o Bursztynowego S³owika bêdzie trwa³ trzy dni - odbêdzie siê na pocz¹tku wrzeœnia.

Sopot Festiwal ma inaugurowaĂŚ jesiennÂą ramĂłwkĂŞ telewizji TVN."
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

oczywiÂście tvp musi mieĂŚ swoje :/ mam nadziejĂŞ Âże to bĂŞdzie tak wielka beznadzieja jak top trendy :twisted:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MyÂślĂŞ, Âże moÂżemy byĂŚ spokojni. MojÂą opiniĂŞ w tej sprawie najlepiej oddajÂą te dwie wypowiedzi:

- KaÂżdy moÂże zorganizowaĂŚ plenerowÂą imprezĂŞ czy koncert - bez zaskoczenia mĂłwi Andrzej SoÂłtysik, rzecznik prasowy TVN. - ChoĂŚ moÂżna by to nazwaĂŚ wojnÂą na festiwale, to my mamy prawa do renomowanej marki. Nie obawiamy siĂŞ ich imprezy - Âżyjemy w wolnym kraju, gdzie jest wolny rynek.

- Obecne dziaÂłania TVP ÂświadczÂą o tym, Âże przestajÂą siĂŞ czuĂŚ kolosem i zaczynajÂą siĂŞ denerwowaĂŚ - mĂłwi nieoficjalnie osoba zwiÂązana z kierownictwem TVN.[/quote]

Za: "Gazeta Wyborcza". :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

pablo_xl pisze: mam nadziejĂŞ Âże to bĂŞdzie tak wielka beznadzieja jak top trendy :twisted:
No có¿, z naszego punktu widzenia Top Trendy to syf , niestety z komercyjnego punktu widzenia(ogl¹dalnoœc) jest to niestety sukces Polsatu:

ÂŹrĂłdÂło: WirtualneMedia ( http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=245069 ) :

"... Jak wynika z nieoficjalnych danych AGB Polska koncert "Top" cieszy³ siê du¿ym zainteresowaniem widzów. Polsat osi¹gn¹³ w czasie jego emisji 25% udzia³u w rynku telewizyjnym. Na drugim miejscu znalaz³a siê telewizja TVN - 19%. Oba kana³y TVP zanotowa³y udzia³ poni¿ej 15%.... "

GdzieÂś tam jeszcze czytaÂłem Âże to ok 4,6 - 5mln widzĂłw a to sporo.

I jeszcze taka ciekawostka :
" Na festiwalu goÂściÂła m.in. piĂŞtnastoosobowa ekipa telewizji TVN na czele z dyrektorem marketingu Markiem Szafarzem."
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
Awatar użytkownika
skwarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: piątek 01 lip 2005, 13:54

Post autor: skwarek »

Prwda jest taka Âże TVN potrafil i zrobiĂŚ dobrze przedstawienie telewizyjne, i merytorycznie, i technicznie, a to Âże w naszym kraju nie ma poÂżadnych gwiazd to inna sprawa (mandaryna to poprostu wstyd)
To Âże reÂżyserem bĂŞdzie ktos taki jak piszÂą to juÂż daje szanse na najwyrzszej klasy koncert.
Problemem moim zdaniem jest to Âże publiczna chwyciÂła koncert Jarra w Gdansku.
TVP - robi jak zwykle oklepane koncert jak w PRLu, aÂż szkoda Âże takie spektakularne wydarzenia jak Jarre w polsce zostanie ograniczone przez klapki na obiektywach publicznej.
TVN zrobiÂłby to piĂŞknie i to z dzwiĂŞkiem D5.1 - aÂż chyba pojade na ten koncert bo w telewizorze publicznym nie bedzie 10 procent efektu.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Dodam tylko Âże znĂłw aktuallizacje na stronie http://www.SOPOTFESTIVAL.onet.pl
Gwiadzy "ruszajÂą" siĂŞ :):):)
ps. w TVN ojawiÂły siĂŞ reklamy Festivalu w ktĂłrych wystĂŞpujÂą ich gwiazdy (widziaÂłem Piaska) :):):)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości