Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Fusiak pisze:Tylko w tym przypadku nie byÂło juÂż nastĂŞpnego odcinka, a zupeÂłnie inny serial kolejnego dnia
Ciekawa sprawa; pamiĂŞtam, Âże jak byÂłem maÂły [z 12-13 lat temu, jak nie wiĂŞcej], gdy "Alf" leciaÂł jeszcze na TVP [chyba w TVP1], to skoĂączyÂło siĂŞ tak samo - doskonale pamiĂŞtam ten odcinek, Alf ma juÂż odlecieĂŚ do domu, i zatrzymujÂą go jacyÂś straÂżnicy, policjanci czy tam ludzie z jakiejÂś agencji do spraw kosmitĂłw... I teÂż byÂło "To be continued", i teÂż nic wiĂŞcej juÂż nie pokazali - czyÂżby wiĂŞc Telewizja Polska nie kupiÂła peÂłnego pakietu? A TVN po prostu od TVP odkupiÂł bez brakujÂących odcinkĂłw?
SwojÂą drogÂą - do dzisiaj mnie gryzie jak historia serialowego "Alfa" siĂŞ skoĂączyÂła... ;) ZostaÂł u TannerĂłw? OdleciaÂł? Ciekawe... Bo to w sumie caÂłkiem fajny serial byÂł :-)
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Ostry DyÂżur - kiedy powrĂłci na antenĂŞ?

Post autor: Svipp »

Witajcie!!

Mam do Was, jako do fanĂłw TVNu, pytanie. Kiedy na antenie TVN ponownie zagoÂści serial Ostry DyÂżur?

Dzwoni³em do Dzia³u Obs³ugi Klienta, zostawi³em dawno temu wiadomoœÌ, no ale zero odezwu. Wysy³a³em maile... NIC.


Bardzo proszĂŞ o odpowiedÂź ;)



Pozdr. Svipp
http://www.ostrydyzur.pl
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
Dared00

Post autor: Dared00 »

Svipp, to nie bĂŞdzie raczej w najbliÂższym czasie. Teraz, w czasie gdy kiedyÂś leciaÂł Ostry DyÂżur leci Przystanek Alaska ktĂłry ma 110 odcinkĂłw, a zostaÂło do wyemitowania jeszcze 60, wiĂŞc najwczeÂśniej za 3 miesiÂące :( . TeÂż byÂłem wielkim fanem Ostrego DyÂżuru i mi teÂż jest smutno...
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Ok, tak myÂślaÂłem, na jesieĂą...
Przystanek Alaska jest strasznie mierny - nie to co Ostry DyÂżur ;) No nic, musimy poczekaĂŚ ;)
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ha! a ten aktor co graÂł Marka w Ostrym dyzurze ( ten co umarÂł) to gra tearaz w przystanku alaska.

ale nic nie pobije ER...to jest Âświetny serial. :D
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Wiem wiem, sÂłyszaÂłem. Ale moÂże ktoÂś z Was ma zdjĂŞcie Anthony'ego Edwardsa z Przystanku?
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

ER jest swietny i jak sie wciagnie w akcje to porywa, Przystanek Alaska ma swoj urok lepiej, ze to leci niz Nieuchwytny cel.

ej dajesz link ostrydyzur.pl a tam nic. no i forum ci padlo phpBB : Critical Error :)
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Serwis jest w totalnej przebudowie - forum nie jest moje, dzia³amy na zasadzie wspó³pracy, bo tak ustaliliœmy - z tego co wiem, to forum ma tymczasowo zapchan¹ bazê - admin czyœci :D

Spokojnie, niedÂługo bĂŞdzie wszystko :) I Galeria, i serwis, i Forum i Download, i Wszystko :)
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Svipp pisze:Serwis jest w totalnej przebudowie - forum nie jest moje, dzia³amy na zasadzie wspó³pracy, bo tak ustaliliœmy - z tego co wiem, to forum ma tymczasowo zapchan¹ bazê - admin czyœci :D
na lycosie to to forum dÂługo nie pobĂŞdzie - tak trudno zrobiĂŚ na wÂłasnym serwerze??
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No wÂłasnie Lycos tylko 10 mb daje na php
a co do w³asnego serwera to nie jest to takie proste bezp³¹tne konta raczej nie daj¹ bazy wiêkszej ni¿ 10 mb na php , ale s¹ wyj¹tki :D of course
Android <3
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Hmmm... Ale nie rozumiecie - ja mam serwis, galeriê i to wszystko - Agrado niejaki ma Forum - ono istnieje od dawna, ma wielu u¿ytkowników - i ze sob¹ wspó³pracujemy - ja jestem na p³atnym serwerze, a on - na Lycosie :/:/:/ :D


EDIT: ProponowaÂłem przejÂście, ale niestety siĂŞ nie zgodzili... No i tak to wyglÂąda :)
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
Dared00

Post autor: Dared00 »

Svipp pisze: Przystanek Alaska jest strasznie mierny - nie to co Ostry DyÂżur ;)
Svipp, trochĂŞ przesadziÂłeÂś. Ostry DyÂżur jest super mega wypaÂśny i z tym siĂŞ zgodzĂŞ, ale Przystanek Alaska tez ma swĂłj urok...
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Dlamnie to on byÂł za krwawy, :( za bardzo sie boje takich seriali
RywiN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 28 lip 2005, 16:01
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Post autor: RywiN »

Witam, poszukuje wlasnie napisĂłw polskich do Brygady, moj nr gg: 3798326.
:)
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Kobra - oddziaÂł specjalny

Post autor: mati »

Zapraszam na dyskusje o serialu emitowanego przez TVN-Kobra-oddziaÂł specjalny.Co sÂądzicie o tym seralu?Nie wiecie czy gdzieÂś w internecie jest stronka z polskim fanclubem serialu?


I tak przy okazji-jak daje sie obrazki pod nazwÂą profilu?
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości