TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Jak tylko Bin Laden zaatakuje Polske :( (a bĂŞdzie to chyba nieuniknione :mad: )to tvn24 bĂŞdzie zaopatrywaÂła stacje informacyjne takie jak CNN,BBC NEWS czy SKY NEWS w najÂświeszsze informacje.Wtedy tvn24 siĂŞ wykaÂże :P

Aha.Jeszcze jedno.Mo¿na gdzieœ w necie ogl¹dn¹Ì transmisje tvn24?
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
tommy151
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 14 maja 2005, 12:49

Post autor: tommy151 »

i kolejne zamachy i znowu tylko tvn24 zareagowaÂł dobrze...

Obrazek

Obrazek


a tvp3 - niby tv informacyjna??

Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

dramat w londynie

Post autor: salladyn »

Zachowanie TVP3 to skandal!!.Rzadko u¿ywam takich s³ów bo to niepotrzebne ale tym razem to przegiêli.Tvp1 nadaje modê na sukces,dwójka film dokumentalny,a pier...... trójka co...?transmisjê z gmachu sejmu.Nie da³a nawet paska informacyjnego!!Po co,przecie¿ to marginalne wydarzenie :evil: Idê do mojego kolegi ogl¹daÌ tvn24,a mo¿e ogl¹dnê na ct24 w necie.Jeszcze raz powtarzam to skandal!!
Ostatnio zmieniony czwartek 21 lip 2005, 16:25 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Salladynie - dokÂładnie to samo chciaÂłem napisaĂŚ - przecieÂż to nie telewizja informacyjna to telewizja sejmowa - proponujĂŞ nazwĂŞ TVPsejm !! :evil:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

dramat w londynie

Post autor: salladyn »

A ja proponujĂŞ nowe hasÂło reklamowe TVP3.OglÂądaj tvp3,a w zimie wyjdziesz w klapkach.Tak Âświetnie ciĂŞ poinformujemy!To jest po prostu kompromitacja!!Bardziej informacyjnÂą stacjÂą jest chyba nawet tvn turbo :evil:

Reuters polska tÂą informacjĂŞ podaÂł o 15:38
Polska Agencja Prasowa o 15:37
A tvp3?? 53 minuty póŸniej!O 16:30!
Brak mi s³ów.To jest kpina nie tv informacyjna.
Ostatnio zmieniony czwartek 21 lip 2005, 16:36 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Reakcja TVP3 jest ¿enuj¹ca. O 15:37 w³¹czy³em na Kurier - patrzê i co - o polityce gadaj¹. ¯enada!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

dramat w londynie

Post autor: salladyn »

Po co nadaĂŚ oÂświadczenie premiera londynu??Lepiej nadaĂŚ lekkie Âłatwe i przyjemne(jak dla kogo przyjemne) tv lato. :evil: Zamiast otrzymywaĂŚ informacje z Londynu moÂżemy podziwiaĂŚ Dobczyce na TVP3 :!: No ale na pewno moÂżna liczyĂŚ na TVP1.Prawda?Pewno Âże tak!Tam moÂżemy podziwiaĂŚ widoki z Kielc w "Lecie z jedynkÂą"."Przeszkadza" mi jedynie ten pasek informacyjny na dole ekranu,ale na szczĂŞÂście informacje sÂą tam nieaktualne.DwĂłjka za to stanĂŞÂła na wysokoÂści/niskoÂści(niepotrzebne skreÂśliĂŚ) zadania.Tam oglÂądamy niezwykle pouczajÂący film przyrodniczy.OczywiÂście bez zbĂŞdnego paska informacyjnego.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Nie wiem czy ktoÂś z Was to zauwaÂżyÂł, ale naleÂży wspomnieĂŚ teÂż o tym, Âże TVN24 informujÂąc o dzisiejszych zdarzeniach z Londynu wyprzedziÂła o kilka minut nawet samÂą :!: i tu uwaga... BBC News :!:

Po drugie dzisiejsza relacja pokazuje ró¿nice w dziennikarskim rzemioœle miêdzy paniami Kondratowicz, Redo i Jêdrzejowsk¹. Chyba nie muszê pisaÌ, która z paù najs³abiej spisa³a siê relacjonuj¹c ataki w Londynie. Wybacz Tobi ale taka jest prawda...

Koùcz¹c jeszcze ma³a uwaga do Marcina, zauwa¿y³em, ¿e nadu¿ywasz s³ów '¿a³osny', '¿enada', proszê zerknij do s³ownika synonimów jêzyk polski ma wiele innych sformu³owaù, które równie¿ mo¿na w tym przypadku zastosowaÌ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wybacz, ale dla mnie sytuacja, panujÂąco w TVP jest wÂłaÂśnie ÂżenujÂąca - innego sÂłowa nie potrzebujĂŞ, by jÂą okreÂśliĂŚ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Widzowie TVP o bombach mogli dowiedzieĂŚ siĂŞ z
1) \\` o 15.00 - potem pasek informacyjny
2) Kuriera o 15.30 i 16.30 - od 15.00 pasek - czĂŞsto zmieniany (wbrew opiniom Salladyna, ktĂłry programu nie widziaÂł a pisze, nie odrĂłznia rĂłwnieÂż relacji z Sejmu od relacji z Senatu - to byÂł Senat... Rozumiem, Âże informowanie o pracach Senatu jest gadaniem o niczym.)
3) Panoramy o 16.00
4) Teleexpressu o 17.00
5) Prosto w oczy o 17.20

Czy¿ trzeba wiêcej? A mo¿e powinni po³¹czyÌ anteny na ca³y tydzieù? Hê? WyobraŸ sobie, ¿e nie trzeba epatowaÌ krwi¹ i zdjêciami cierpienia. Nie trzeba równie¿ przeci¹gaÌ programu na si³ê, jeœli nic wiêcej nie da siê powiedzieÌ. Tym bardziej jeœli jest to program 10 minutowy. Trzeba natomiast przekazywaÌ wszystkie informacje. Czemu np Fakty nie poinformowa³y w sobotê o odnalezieniu siê dwóch osób z Polskie w Londynie? Rozumiem nie by³o krwi i ³ez, nie by³o relacji s¹siadów z ulicy i zap³akanej rodziny. Kilkadziesi¹t minut temu w³¹czy³em na TVN24 - Jêdrzejowska nie mówi³a, a krzycza³a jak w jakimœ transie. Rozumiem, ¿e jest podniecona, ale moim zdaniem przesadza. Zaproponowa³bym jej trochê spokoju.

Polsat daÂł tylko jedno wydanie WydarzeĂą - informacja na poczÂątku, powtĂłrzona pod koniec programu przez KutynĂŞ.

Natomiast TVN - cĂłz oto co dawaÂł TVN...
15.30 - Gorzka zemsta
16.25 powĂłrka NajsÂłabszego ogniwa
17.15 - serial dla kretynĂłw - W11

ProszĂŞ Marcinie oceĂą swojÂą ukochanÂą stacjĂŞ.

Bez odbioru. Nie pozdrawiam.

(PS piszê tutaj poniew¹¿ admin tego forum i storny da³ mi bana na komentarze na stronie g³ównej. Cenzura?)
Ostatnio zmieniony czwartek 21 lip 2005, 17:52 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

AleÂż proszĂŞ abrdzo - w newsie krytykujĂŞ brak specjalnych FaktĂłw.

Ale te dzienniki to nic nadzwyczajnego - te wydania sÂą standardowo, a informacji w nich o wydarzeniach w Londynie byÂło jak na lekarstwo. A jeÂśli chodzi o Prosto w oczy, to trudno, Âżeby nie mĂłwili o Londynie - to juÂż byÂłoby coÂś wiĂŞcej, niÂż Âżenada!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

dramat

Post autor: salladyn »

Jak juÂż wczeÂśniej napisaÂłem konsekwentnie ignorujĂŞ posty faustusa.Polemika z gÂłupstwem nobilituje je bez potrzeby.

(dziĂŞkujĂŞ maĂŚkowi za wytkniĂŞcie mi literĂłwki)

Od moderatora: Przystopuj trochĂŞ i nie pisz wielgachnÂą czcionkÂą.
Ostatnio zmieniony czwartek 21 lip 2005, 18:33 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jak zwykle te same riposty ze strony doktora. AÂż dziw, Âże pan student historii nie rozumie takich prostych spraw. TVN z przyczyn ekonomicznych nie moÂże nadawaĂŚ tego samego co jest aktualnie na antenie TVN24.

PrzecieÂż nie po to powstaÂł ten kanaÂł, Âżeby za kaÂżdym razem jak coÂś waÂżniejszego siĂŞ dzieje nadawaĂŚ swoje relacje w TVNie. Jakby tak byÂło to wielu operatorĂłw kablowych mogÂłaby nie chcieĂŚ pÂłaciĂŚ dodatkowych pieniĂŞdzy za jedynÂą polskÂą telewizjĂŞ informacyjnÂą, bo i po co, skoro na codzieĂą nie wiele osĂłb jÂą oglÂąda, a jak dzieje siĂŞ coÂś waÂżnego to dokÂładnie to samo moÂżna obejrzeĂŚ na TVNie, ktĂłry jest darmowy.

Wiem, ¿e to co teraz napiszê, mo¿e siê wydaÌ komuœ 'brutalne' ale tak to ju¿ jest, telewizje informacyjne ¿yj¹ z nag³ych, niespodziewanych zdarzeù. I nie jest to ¿adna nowoœÌ. CNN najwiêksz¹ s³awê zyska³a relacjonuj¹ operacjê pustynna burza, a nasze ma³e TVN24 rozg³os w Polsce zyska³o po ataku na WTC.

Konkluduj¹c TVN nie mo¿e za ka¿dym razem emitowaÌ sygna³u TVN24 jak tylko dzieje siê coœ wa¿nego, bo tej komercyjnej spó³ce jak¹ jest TVN.SA siê to w ogóle nie op³aca. TVN to nie jest taki sam moloch jak TVP gdzie za nasze publiczne pieni¹dze jedn¹ spraw¹ zajmuje siê czêsto a¿ trzech dziennikarzy [ Wiadomoœci, Panorama, Kurier ] choÌ jeden zupe³nie by wystarczy³.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: dramat

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:(PS piszê tutaj poniew¹¿ admin tego forum i storny da³ mi bana na komentarze na stronie g³ównej. Cenzura?)
Ja nie rozumiem takich sytuacji. PonoĂŚ Âżyjemy w wolnym paĂąstwie? :devil2:
salladyn pisze:Jak juÂż wczeÂśniej napisaÂłem konsekwĂŞtnie ignorujĂŞ posty faustusa.Polemika z gÂłupstwem nobilituje je bez potrzeby.
KonsekwĂŞcji to Ci, chÂłopie, nie brak. Ale co z konsekwencjÂą...?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: dramat

Post autor: Marcin »

Maciek pisze:
doktorfaustus1 pisze:(PS piszê tutaj poniew¹¿ admin tego forum i storny da³ mi bana na komentarze na stronie g³ównej. Cenzura?)
Ja nie rozumiem takich sytuacji. PonoĂŚ Âżyjemy w wolnym paĂąstwie? :devil2:
ChodziÂło chyba o zmasowany atak na TVN Tivi przy podaniu oglaalnoÂści TVN i TVN24 w dniu pierwszych zamachĂłw.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości