nSport

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

A czy ktos wie na jakich zasadach bedzie dystrybujca TVN SPORT?
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

tvn sport

Post autor: krzysztof205 »

no to juÂż bĂŞdzie eurosport,eurosport2,polsat sport,polsat sport2,canal+sport,canal+ sport2,tvp sport,tvn sport :D
krzysztof miśkowicz
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

w serwisue sportowym w TVN24 byÂła zapowiedÂź Magazynu ligowego - hmm ciekawe studio :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

ITI KUPILO TRANSMISJE F1 ?

Post autor: a-j-p »

Czy wiecie moze cos na ten temat??

bo na forum internetowym portalu o f1 wyczytalem taka wypowiedz:
"Od nowego sezonu nie bedziecie musieli narzekac na komentatorow TV4. Oto powod:
KubicĂŞ i pozostaÂłych kierowcĂłw F1 na razie moÂżna oglÂądaĂŚ w TV 4. Ale to juÂż ostatni sezon. Prawa do pokazywania F1 w przyszÂłym roku kupiÂł ITI, wÂłaÂściciel telewizji TVN. To prawdopodobnie kolejny krok do powstania sportowej telewizji, ktĂłra bĂŞdzie pokazywaĂŚ rĂłwnieÂż LigĂŞ MistrzĂłw i najwiĂŞksze Âświatowe walki bokserskie."
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No raczej zÂły dziaÂł powinno byĂŚ w KanaÂłach grupy TVN, bo chodzi o nowy kanaÂł... :>

A co do tej treœci pierwsze s³yszê :roll: narazie oczywiœcie nie wierzê, bo móg³ sobie jakiœ u¿ytkownik tego forum wymyœleÌ :roll: , ale czekam a¿ pojawi siê gdzieœ jakiœ news i szczegó³y - mam nadziejê ¿e siê doczekam. :lol2: :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

ale o tym pisal ponoc super express

Fakt faktem jako fan wolalbym aby f1 nie trafila do iti - bo jesli ten tvn sport ma powstac to napewno bedzie kodowany i nie predko pojawi sie w kablowkach wiec wole ogladac f1 w tv4
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a-j-p pisze:ale o tym pisal ponoc super express
PonoĂŚ czyli nie napewno... :> :mhm:
a-j-p pisze:Fakt faktem jako fan wolalbym aby f1 nie trafila do iti - bo jesli ten tvn sport ma powstac to napewno bedzie kodowany i nie predko pojawi sie w kablowkach wiec wole ogladac f1 w tv4
Tak, jak powstanie kanaÂł sportowy to zostanie zakodowany, bo pokazywaĂŚ bĂŞdÂą LM... :roll: ZresztÂą mi tam wszystko jedno gdzie to bĂŞdzie i tak nie ogladam. 8) :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

media2.pl pisze:ITI zapowiada kanaÂł sportowy

Jan Wejchert, prezes Grupy ITI, w³aœciciela TVN, mówi w specjalnym wywiadzie dla "Dziennika Ba³tyckiego", ¿e spó³ka jest w trakcie przygotowywania formu³y kana³u sportowego, który móg³by siê wkrótce pojawiÌ na polskim rynku.

Na pytanie, dlaczego ITI w rozbudowanej dziaÂłalnoÂści biznesowej zajĂŞÂła siĂŞ jeszcze prowadzeniem ligowej druÂżyny - Legii Warszawa, Wejchert odpowiedziaÂł:

- Wiem, Âże ta inwestycja - zakup Legii Warszawa - uchodziÂła za kontrowersyjnÂą. Ale proszĂŞ zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ, iÂż jako firma z branÂży medialnej jesteÂśmy w innej sytuacji niÂż inni potencjalni inwestorzy. Nie zdradzĂŞ tajemnicy, jeÂśli powiem, Âże patrzymy na to przez pryzmat kanaÂłu sportowego, ktĂłry wkrĂłtce powstanie. Plany sÂą powaÂżne. Mamy juÂż nawet umowĂŞ na transmisje z Ligi MistrzĂłw - na trzy lata. - mĂłwi Jan Wejchert.

Oznacza, ¿e byÌ mo¿e jeszcze w tym, b¹dŸ te¿ dopiero w 2007 roku, bêdziemy mogli spodziewaÌ siê zaoferowania przez Grupê ITI kana³u sportowego. Prawdopodobnie wiêcej informacji pojawi siê po uruchomieniu nowej platformy cyfrowej spó³ki.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Te¿ mi nowoœÌ. :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

¯adna Marcinq nowoœÌ. :D By³em pewny, ¿e powstaje ten kana³ od tej chwili gdy dowiedzia³em siê, ¿e kupili prawa do LM. :P

Ciekawi mnie jedno zdanie z tego artykuÂłu:

Nie zdradzĂŞ tajemnicy, jeÂśli powiem, Âże patrzymy na to przez pryzmat kanaÂłu sportowego, ktĂłry wkrĂłtce powstanie.
Czyli mo¿emy siê spodziewaÌ, ¿e ten kana³ bêdzie siê nazywa³ np. TVN Legia :?: :> Tak jak kiedyœ przy zakupie udzia³ów przez ITI mówiono o tym. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

TVN Sport

Post autor: salladyn »

Ja myÂślĂŞ jednak Âże bĂŞdzie siĂŞ nazywaÂł TVN Sport.PrzecieÂż w tym kanale bĂŞdÂą pokazywaĂŚ nie tylko piÂłkĂŞ noÂżnÂą ale takÂże na przykÂład boks.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w sporcie po "Faktach" w TVN podali informacjĂŞ, Âże poszukujÂą osĂłb do tworzenia kanaÂłu sportowego: dziennikarzy itp... :>

I trochĂŞ innych informacji o nowej telewizji:

Media Link pisze:JesieniÂą ruszy kanaÂł sportowy ITI, ktĂłry ma nadawaĂŚ w panoramicznym formacie obrazu 16:9 i standardzie wysokiej rozdzielczoÂści High Definition. ITI zÂłoÂżyÂł wÂłaÂśnie w KRRiT wniosek koncesyjny.

Jak zapowiadaj¹ szefowie ITI Neovision, czêœci Grupy ITI, w³aœciciela stacji TVN, nowy kana³ sportowy bêdzie jednym z pierwszych, które zostan¹ udostêpnione abonentom trzeciej polskiej platformy cyfrowej, któr¹ - równie¿ jesieni¹ - uruchomi spó³ka.

Nowa stacja sportowa, oprĂłcz pokazywania meczĂłw Ligi MistrzĂłw, ma mieĂŚ charakter informacyjno - publicystyczny. KanaÂł bĂŞdzie korzystaÂł z rozwiÂązaĂą programowych TVN24. Szefem kanaÂłu bĂŞdzie natomiast Grzegorz PÂłaza, ktĂłry kierowaÂł redakcjÂą sportowÂą TVN24 i byÂł dyrektorem programowym TVN Turbo.

Kana³ sportowy ITI bêdzie konkurentem dla Canal+ Sport i Polsatu Sport, nale¿¹cych do konkurencyjnych platform cyfrowych: Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu. Szefowie tych platform zapowiadaj¹, ¿e tak¿e zaoferuj¹ standard wysokiej rozdzielczoœci HD. Na razie jednak brak szczegó³ów co do ewentualnych dat.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

przed chwilÂą w serwisie sportowym tvn24 podano informacje Âże w zwiÂązku z utworzeniem kanaÂłu sportowego na nowej platformie ITI poszukujÂą komendatorĂłw sportowych.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Canal+ Sport
Canal+Sport2
Polsat Sport
Polsat Sport Extra
Eurosport
Eurosport 2

jeszcze do tego dojdzie:
TVP Sport
TVN Sport

Ja jestem ciekawy jakimi rozgrywkami sportowymi zapeÂłniÂą nadawcy swoje kanaÂły sportowe...
Jak dla mnie za du¿o trochê tego bezie. Przeciêtny kibic, któy chcia³bym mieÌ dostêp do wiêkszoœci wazniejszych imprez sportowych bêdzie musia³ posiadaÌ 3 platformy cyfrowe ¿eby byÌ na bie¿¹co... :shock:
8)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

PodstawÂą TVN Sport bĂŞdzie oczywiÂście Liga MistrzĂłw. Do tego pewnie na poczÂątek jakieÂś relacje z maÂło popularnych imprez. Z czasem zacznÂą siĂŞ rozkrĂŞcaĂŚ i zainwestujÂą w inne dyscypliny albo teÂż inne piÂłkarskie ligi europy. Tak zaczynaÂł Canal+, tak zaczynaÂł Polsat Sport, a obie stacje majÂą w tej chwili po 2 kanaÂły. I jeszcze wyjaÂśnienie - kaÂżdy kanaÂł sportowy oczywiÂście ma swoje "lokomotywy", czy to polskÂą ligĂŞ, czy cykl Wielkiego Szlema. W rzeczywistoÂści jest kanaÂłem bardzo niszowym. Wystarczy spojrzeĂŚ na wyniki oglÂądalnoÂści C+ albo PS. Ciekawi mnie tylko czy mecze Legii w LM bĂŞdÂą pokazywane w otwartym kanale TVN, czy ITI w ogĂłle ma takÂą opcjĂŞ w umowie. :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości