[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Jestem ciekawa jak oglÂąda siĂŞ Wam pwtĂłrki NO?
Moje odczucia s¹ ró¿ne i muszê powiedzieÌ,¿e na "gor¹co" i p.Kazia ,i uczestnicy wypadaj¹ nieco lepiej.Ogl¹daj¹c poraz drugi ten sam odcinek da siê zauwazyÌ jak ¿enuj¹ce czasami s¹ odpowiedzi ludzi na teleturniejowe pytania i ich riposty na przytyki prowadz¹cej(notabene momentami zupe³nie niepotrzebne),to moja subiektywna opinia nie skonfrontowana do tej pory z innymi.Zdecydowa³am,¿e wolê p.Kaziê jako prowadz¹c¹ "Wydanie..."
:D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

lilika pisze:ZdecydowaÂłam,Âże wolĂŞ p.KaziĂŞ jako prowadzÂącÂą "Wydanie..." :D
no, ale Wydania teraz nie ma :-( przynajmniej nie byÂło w ostatni poniedizaÂłek :?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

:( Jak to w ostatni poniedziaÂłek?
To znczy,Âże sÂą powtĂłrki?Ja nic o tym nie wiem,chyba siĂŞ zaraz zdenerwujĂŞ! :?
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

lilika pisze::( Jak to w ostatni poniedziaÂłek?
To znczy,Âże sÂą powtĂłrki?Ja nic o tym nie wiem,chyba siĂŞ zaraz zdenerwujĂŞ! :?
no wÂłasnie nie wiem, chyba jest przerwa wakacyjna, bo na TVN w pniedizaÂłki programu nie ma :?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

:) No to siĂŞ uspokoiÂłam,myÂślaÂłam,Âże jednak te powtĂłrki przegapiÂłam.Poczekamy do wrzeÂśnia na nowe. :D
pozdrawiam
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

no wÂłaÂśnie kochane babki ja tez zauwazyÂłam ze nie ma wydania.. w poniedziaÂłki :x , pytanie czy na tvn 24 jest czy tam leca powtĂłrki :?:
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

bambi pisze:no wÂłaÂśnie kochane babki ja tez zauwazyÂłam ze nie ma wydania.. w poniedziaÂłki :x , pytanie czy na tvn 24 jest czy tam leca powtĂłrki :?:
Z ca³¹ pewnoœci¹ na tvn24 powtórki programu s¹,niestety ja dostêpu do powy¿szego nie mam.
pozdrawiam :D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

ja mam nadzieje, Âże w tej edycji wreszcie beda nagrywane jakieÂś programy specjalne. Np. Kazia odpytuje politykĂłw, a pieniÂądz idÂą na jakiÂś szczytny cel, np. rozwĂłj "Zadry" :wink:
albo Kazia i jej koleÂżanki feministki, ale byÂłaby fajna zabawa :D

nie wiecie czy nie szykuje siĂŞ jakaÂś rocznica?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

IdÂąc dalej tym tropem:feministki kontra politycy(skrajni),a pytania z wiedzy ogĂłlnej w tych tematach.Ciekawe jaki byÂłby rezultat tych przepytywanek :?: :D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Programy specjalne? Takie jak u Anne Robinson w BBC? Nie wiem, ale mia³am przyjemnoœÌ poznaÌ dziewczynê, która oststnio by³a na nagraniu(trzy dni temu), wiêc na razie odcinki zwyk³e ;)
Lecz niezÂły miaÂłabym ubaw, gdybym zobaczyÂła np. KaczyĂąskiego u Kazi :)))
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

lilika pisze:
bambi pisze:no wÂłaÂśnie kochane babki ja tez zauwazyÂłam ze nie ma wydania.. w poniedziaÂłki :x , pytanie czy na tvn 24 jest czy tam leca powtĂłrki :?:
Z ca³¹ pewnoœci¹ na tvn24 powtórki programu s¹,niestety ja dostêpu do powy¿szego nie mam.
pozdrawiam :D
W piÂątki o 17.00 i 02.00. Co z tego, ze powtĂłrki? WaÂżne, ze Kazia tam jest ;)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najsÂłabsze ogniwo za czy przeciw

Post autor: salladyn »

Ja mam nawet juÂż takÂą ĂłsemkĂŞ

PoseÂł Wrzodak (nie wie pewnie co to feminizm)
PoseÂł ÂŁyÂżwiĂąski (bez komentarza)
PoseÂł Giertych (ale bym miaÂł radochĂŞ jakby go Kazia przeczoÂłgaÂła)
ktoÂś z MÂłodzieÂży Wszechpolskiej (chyba nie muszĂŞ wyjaÂśniaĂŚ dlaczego :wink: )
posÂłanka Renata Beger (ktĂłra pewnie zazdroÂści figury pewnej pani :twisted: ,mogÂła nieobjadaĂŚ siĂŞ tak owsem)
Andrzej Lepper (ale bym miaÂł ubaw jakby Kazia mu powiedziaÂła jesteÂś NajsÂłabszym Ogniwem)
Gabriel Janowski (bez komentarza)
No i moÂże JĂłzef Oleksy

Tylko Âżaden z nich nie ma odwagi siĂŞ tam pojawiĂŚ :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

wlasnie oglÂądam KaziĂŞ! Jest swietna! :D przed chwilÂą wÂłasnie Âświetnie zalatwiÂła dwoch facetĂłw, ktĂłrzy wywalili najlepszÂą dziewczynĂŞ. Kazia po kolei obnaÂżyÂła ich intencje, do tego strasznie Âśmiesznie :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dziœ by³a reklama nowych odcinkĂłw Najs³abszego Ogniwa i by³y urywki najœmiejszniejszych wypowiedzi a pod koniec jak uczestnicy typuj¹ kto ma odejœæ jednemu facetowi wypad³a ta tabliczka :lol: :lol: :lol: to by³o dobre jaka minke strzeli³ :lol: :D :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

pawell pisze:dziœ by³a reklama nowych odcinkĂłw Najs³abszego Ogniwa i by³y urywki najœmiejszniejszych wypowiedzi a pod koniec jak uczestnicy typuj¹ kto ma odejœæ jednemu facetowi wypad³a ta tabliczka :lol: :lol: :lol: to by³o dobre jaka minke strzeli³ :lol: :D :lol: :D
a od kiedy nowe odcinki? od jutra, tzn, 1 wrzeœnia?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości