Jesienna ramówka TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Fusiak pisze:MaÂłe...
To zrĂłb wiĂŞksze :!:
NagraĂŚ moÂżna, ale w sumie po co. ZresztÂą codzienny Kalejdoskop chyba nie jest powtarzany.
Jak dla mnie, to pomysÂł z tym serialem jest zupeÂłnie beznadziejny :roll:
jak nie masz potrzeby to nie ÂściÂągaj.. :? ja akurat chciaÂłem siĂŞ bliÂżej temu przyjÂżeĂŚ :? a wiĂŞkszych capsĂłw nie zrobie bo nie mam czym

Daniel33: dziĂŞki
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Fusiak pisze:MaÂłe...
NagraĂŚ moÂżna, ale w sumie po co. ZresztÂą codzienny Kalejdoskop chyba nie jest powtarzany.
Kalejdoskop jest powtarzany przed serwisem o 13.00 czyli ok. 12.50.

A poza tym gratulujĂŞ TVN-owi wyboru Agnieszki Dygant na tytuÂłowÂą "NianiĂŞ". Ona rĂłwnie dobrze gra komiczne postacie, jak i policjantkĂŞ. Jest jednÂą z moich ulubionych aktorek.
Awatar użytkownika
Marcela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 05 lut 2005, 10:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Marcela »

wedÂług mnie mozna bybylo postawic na publicystyke i programy o ludziach i ich problemach, pzrecietny widz nie interesuje sie polityka, oglada fakty bo moze cos uslych z okolic swojego miejsca zamieszkania,NIE ZWRACA UWAGI NA POLITYKE,ktora zazwyczaj jest w pierwszych minutach Faktow

1 Fakty
2 Sport
3 Pogoda
4 Uwaga
5 PrzeÂświetlenie
6 Na wspĂłlnej
7 SzkÂło Kntaktowe
8 JakiÂś Film

malo realne ale byc moze interesujace,bo jest serial, publicystyka, codziennne zycie. to co pzryciaga widza. :o
Marcela
Witam i pozdrawiam wszystkich :-) tvnbest.prv.pl, fm.igol.pl czyli iGol fm.
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Daniel33 Ja tegze ci bardzo dziekuje :)
NO i jeszcze jedno :) Wie ktos moze jak to wszystko wygladac bedzie ? jak bedzei u³ozone ? Kiedy bedzie premiera jakiego odcinka ? Jak narazie znamy tylko niektóre nowe pozycjie programowe. Dopiero dzis dowiedzi³ame sie o .. "Anio³ Stró¿" Moze tvn ma jeszcze cos w zanad¿u? eh CZEKAM DALEJ :D innego wyjsica nie mam :P
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a "Przyjaciele" ? czy to to samo czy cos innego niz "Magda M." ??
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Bartek pisze:a "Przyjaciele" ? czy to to samo czy cos innego niz "Magda M." ??
Chyba nie, Magda M. to raczej Ally Mc Beal.
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

No jakis super amerykanski serial bu sie przydal ale nie LOST bo to syf (leci na AXN) ale mogli by poscic Desperate Housewives terazniejszy hit. ale znajac nasze stacje nie nalezy nastawiac sie na tego typu produkcje bo oni nie puszczaja hitow. Z 'Niana' to jestem ciekawy jak to wypadnie bo wszyscy bedo porownywaz do lubianego orginalu i moze byc ciezko. Heej leci gdzies jeszcze "Sabrina nastoletnia czarownica' ?:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja chcia³bym zeby zamiast Rozmów w toku o 18 daÌ godzinne Na Wspólnej a RWT ju¿ zdj¹Ì z anteny bo nie maj¹ o czym gadaÌ chcia³bym równie¿ aby magazyn Idea ekstraklasa by³a nadawana w niedziele gdzieœ o 21 przed nim mo¿e np byÌ serilam Magda M. czy Niania po magazynie pod napiêciem a z reszt¹ niech robi¹ co chc¹ :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:ja chcia³bym zeby zamiast Rozmów w toku o 18 daÌ godzinne Na Wspólnej a RWT ju¿ zdj¹Ì z anteny bo nie maj¹ o czym gadaÌ (...)
brawo :brawo: bardzo dobry pomysÂł :brawo: nareszcie TVN by siĂŞ wykazaÂł.. a tak po za tym to dziĂŞki za komenta ale chyba lepiej by byÂło w KF ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze: a tak po za tym to dziĂŞki za komenta ale chyba lepiej by byÂło w KF ;)
przed chwilÂą sie tam wpisaÂłem :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a medialink pisze o nowym programie w TVN szymona majewskiego:
TrwajÂą intensywne przygotowania przed startem nowego, satyrycznego programu TVN. Jego gospodarzem, jak juÂż informowaliÂśmy, bĂŞdzie znany widzom stacji Szymon Majewski. Audycja emitowana bĂŞdzie raz w tygodniu, w paÂśmie o wysokiej oglÂądalnoÂści.

Program ma stanowiÌ po³¹czenie ambicji znanego dziennikarza oraz pragnieù kana³u.
Audycja bĂŞdzie miaÂła caÂłkowicie autorski charakter.

PrzeÂśmiewcze show Szymona Majewskiego ma charakteryzowaĂŚ inteligentny dowcip
oraz niekonwencjonalne podejÂście do omawianych tematĂłw.

Stacja liczy na szczegĂłlny sukces programu w swojej grupie docelowej.
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Desperate Housewives

Post autor: Andy »

Na jednym z for przeczytalem Âże TVN planuje od jesieni emisje serialu "Desperate Housewives". Wiem Âże tutaj na forum sÂą osoby majÂące informacje bezpoÂśrednio z TVN dlatego mam pytanie czy moÂże ktoÂś mi potwierdziĂŚ tÂą informacje? Prosze!

OK, juÂż mam info znalezione w zagranicznych seriwsach medialnych. Dowiedzialem siĂŞ ze Polsat nabyÂł prawa do pokazywania tego genialnego serialu.

Tym samym zrywam z TVN i staje sie fanem Polshitu ... yyy... tzn Polsatu
:D
Grinch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 01 wrz 2004, 10:19

Post autor: Grinch »

Witam.
I dlatego TVN powinien zainwestowac w jakis serial SCI-FI wysokiej ogladalnosci. Mam tu na mysli Stargate SG-1 ktorego to 2 serie kiedys TVN puscilo. Lub tez najnowszy serial STARGATE: ATLANTIS. Mysle ze to byla by konkurencja dla Polsatu. Samymi programami rozrywkowymi i polskimi serialami renomy TVN nie zrobi trzeba sie rozwijac na swiat i na widza :)

Pozdrawiam Telemaniakow :D
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Tym razem w Kalejdoskopie zostaÂł przedstawiony materiaÂł z planu serialu "Magda M.". Niestety nic nowego na temat serialu nie przedstawili.
Trochê capsów (niestety doœÌ kiepskiej jakoœci):
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w co za tydzieĂą teÂż byÂła pokazana wizytan na planie tego serialu itakze niani :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości