[TVN] Detektyw

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Czy chialbys obejzec w TVN kolejnie zmagania pana Krzysia

Tak
12
34%
Nie
17
49%
Jest mi to obojetne
6
17%
 
Liczba głosów: 35

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

I chyba masz racje, bo na tyle wÂłasnie majÂą licencje. 6 albo 7, nie pamietam dokÂładnie.
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Teksty Rutkowskiego

Post autor: Łukasz »

Ogl¹daliœcie dzisiaj "Detektywa"? Jak zawsze fajny odcinek i trzymaj¹cy w napiêciu do koùca, ale zauwazy³em, ¿e pose³-detektyw ma coraz lepsze teksty. :D Chyba wiêcej filmów amerykaùskich ogl¹da. Tak mniej wiêcej w po³owie us³ysza³em od detektywa: "Po nas nie ma poprawiania". :D Potem parê razy by³o "pe³en lajt", tylko po to aby z niecierpliwoœci¹ doprowadziÌ do sceny fina³owej. Nom i na koùcu "kolo" wpad³ i us³ysza³ wi¹zankê: "Biuro Rutkowski!", "Na ziemiê, k..., na ziemiê ch... jeb..., k³adŸ siê!", "Biuro Rutkowski", "Le¿eÌ k...". Potem podbieg³ tak¿e Rutkowski i mówi: "Zachcia³o siê siana baranie jebany? Co to jest k...? Co?". W telewizji brzmia³o to œwietnie, ludzie w okó³ na krakowskim Kazimierzu tylko fotki robili jak "kolo" le¿a³ na ziemii, a Rutkowski na niego krzycza³. Potem poszkodowany aktor podszed³ do detektywa i mówi: "Dziêki Krzysztof", a Krzysztof na to: "Drobiazg..." :D :D :D Potem wyj¹³ telefon, dzowni na policjê: "Detektyw Rutkowski, zatrzymaliœmy pacjenta, przyœlijcie radiowóz". I na komisariacie póŸniej: "Zamieniliœcie kajdanki?", "No to posprz¹taliœmy". :D

Wg informacji kilku forumowiczĂłw na gazeta.pl to PODOBNO ten "kolo": http://www.piotrplewa.art.pl/
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Najlepiej jak pan posÂłe zaczyna mĂłwiĂŚ po angielsku albo niemiecku :D to jest dopiero ubaw
Android <3
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Widze ze w sÂłownictwie Pana R. krĂłluje soczysta mowa Polska :lol:Prezpraszam nie taka do konica, DuÂżo tam Âłaciny :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No juz przed nami 5 edycja programu:
Media Link pisze:Na antenĂŞ TVN powraca dokumentalny serial ukazujÂący pracĂŞ najsÂłynniejszego polskiego prywatnego detektywa- Krzysztofa Rutkowskiego. PiÂąta seria programu emitowana bĂŞdzie w czwartki, poczÂąwszy od 6 kwietnia.

Audycja jest dokumentalnym zapisem kilkunastu ostatnich akcji Krzysztofa Rutkowskiego. Kolejne odcinki pokazujÂą detektywa zarĂłwno przeprowadzajÂącego realizacje zakoĂączone peÂłnym powodzeniem, jak i ponoszÂącego klĂŞski.
Ciekawe czy bĂŞdzie tak popularna jak kiedyÂś. :roll: MoÂże, bo bĂŞdzie nadawana po "Wielkich ucieczkach" ktĂłre coÂś tak mi siĂŞ wydaje bĂŞdÂą hitem. :D Dobrze ze zmianili ten czwartek teraz bĂŞdzie ciekawie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:Krzysztof Rutkowski nie moÂże pracowaĂŚ jako detektyw, grozi mu takÂże kara piĂŞciu lat wiĂŞzienia. Wszystko przez kowbojskie metody dziaÂłania - pisze dzisiejsza "Gazeta Wyborcza".
Zakaz prowadzenia usÂług detektywistycznych wydaÂła prokuratura w Bytomiu, ktĂłra przedstawiÂła byÂłemu posÂłowi zarzuty bezprawnego pozbawienia wolnoÂści trzech osĂłb i dziaÂłania bez koncesji. Detektywowi nie wolno przyjmowaĂŚ nowych zleceĂą.

Krzysztof Rutkowski twierdzi, Âże jest niewinny. ZapowiedziaÂł, Âże zÂłoÂży pozew przeciwko prokuratorowi, ktĂłry zakazaÂł mu prowadzenia dziaÂłalnoÂści detektywistycznej. BĂŞdzie siĂŞ domagaÂł od niego 2 tys. euro miesiĂŞcznie (tyle wynoszÂą alimenty, ktĂłre pÂłaci na cĂłrkĂŞ) oraz 10 tys. zÂł odszkodowania z tytuÂłu utraty ÂźrĂłdÂła utrzymania.
Ciekawe jak w takim wypadku zachowa siĂŞ TVN :D :devil:

SwojÂą droga moÂże trzeba byÂłoby pomyÂśleĂŚ o zmianie nazwy tego tematu bo tak trochĂŞ dziwnie brzmi :devil:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pewnie program bĂŞdzie leciaÂł planowo (czyli juÂż od czwarku za tydzieĂą) :roll: odcinki do nowej serii byÂły nagrywane juÂż duÂżo wczeÂśniej, a to wyszÂło dopiero teraz wiĂŞc nie powinno byĂŚ Âżadnych problemy z tym... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Mnie juÂż ten serial trochĂŞ nudzi. Poza tym Rutkowski tak naprawdĂŞ robi z siebie gwiazdĂŞ, a coraz bardziej zapomina o swojej pracy. OczywiÂście pomaga wielu ludziom, ale czy musi byĂŚ przy tym taka otoczka medialna? Nie podobaÂł mi siĂŞ min. jego atak na policjĂŞ w programie "Pod NapiĂŞciem' dot. zaginionego Mateuszka. WedÂług mnie byÂł bezpodstawny,a Rutkowski chciaÂł pokazaĂŚ kim to on nie jest.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

bĂŞdzie "Detektyw" TVN ciÂągle go reklamuje i jest w progr. na 6 mkwietnia
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Witam,
Czy znajdzie siĂŞ ktoÂś chĂŞtny do nagrania tunerem TV nastĂŞpnego odcinka Detektywa (niedziela 23:40) a nastepnie udostepnienia go w internecie na jakimÂś FTP albo p2p?

Przy okazji parê s³ów o koùcz¹cej siê w³aœnie, pi¹tej serii Detektywa. Kilka œwietnych odcinków (np. Anonim) ale i kilka bardzo s³abych (np. Dlaczego mi to robicie?). Myœle ¿e TVN pokusi siê o kolejn¹ seriê tego serialu.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Adam3k pisze:MyÂśle Âże TVN pokusi siĂŞ o kolejnÂą seriĂŞ tego serialu.
A ja myÂślĂŞ, Âże siĂŞ nie pokusi - Rutkowski straciÂł licencjĂŞ detektywa, przez co realizacja kolejnej serii jest raczej niemoÂżliwa... No chyba, Âże zmieniÂą nazwĂŞ na "Nielegalny detektyw" :devil: (Âżart)
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

LubiĂŞ ten program rĂłwniÂż fo oglÂądam i wydaje mi sie ze Rutkowski jest Âświetny!
Serial NA DOBRE I NA ZłE najlepszym polskim serialem we wszytskich dziedzinach sztuki!
fipi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 21 maja 2006, 00:00

Post autor: fipi »

podmark pisze:
Adam3k pisze:MyÂśle Âże TVN pokusi siĂŞ o kolejnÂą seriĂŞ tego serialu.
A ja myÂślĂŞ, Âże siĂŞ nie pokusi - Rutkowski straciÂł licencjĂŞ detektywa, przez co realizacja kolejnej serii jest raczej niemoÂżliwa... No chyba, Âże zmieniÂą nazwĂŞ na "Nielegalny detektyw" :devil: (Âżart)
JUÂż mu zwrĂłcono licencje!
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

fipi pisze:JUÂż mu zwrĂłcono licencje!
WÂłaÂśnie! Ma tylko zakaz wyjazdu z kraju.
Rogal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:03

Post autor: Rogal »

jest to dla mnie jeden z najelpszych programów dokumentlanych tego typu ... ogolnei telewizja tvn znana jest z ramowek tego typu programów.. brakuje mi "na ratunek" czy "kryminalne gry" "granice" teraz kolejna edycja programu detektyw.. chyba dobieg³a juz do konca... na wakacje nic nowego sie nie szykuje ...chyba rusza z jak¹œ nowoscia od wrzeœnia..
(E)kwador Ever
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości