Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mietek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 20 lip 2005, 15:45

Post autor: mietek »

Aleksandra pisze:A tak poza tym, w trzeciej edycji "Tiszertu dla wolnoÂści" startujĂŞ z hasÂłem "Mam okres" i "Jestem nieogolona", wiĂŞc spodziewaj siĂŞ mnie na dworcu.
Buahahahahahahahah :evil2::evil2::evil2::evil2:
Nie wiem, jak wam,ale mnie to sie wydaje zenujÂące. I tak zenujÂące, ze normalnie to az woÂła o pomste do nieba!
Gdybym ja, jako facet mia³ wzi¹Ì udzial w podobnej akcji i wystapic na przyk³ad w bluzce z napisem "mam erekcje", czy podobnym, to nie zrobilbym tego nie tylko dlatego, ze bym siê wstydzil, ale przede wszystkim, ze obawialbym siê (wiedzialbym!), ze ludzie wezma mnie za kretyna. To samo siê tyczy kobiet-"feministek".
Pomijajac juÂż to, ze taka akccja nie ma najmniejszego sensu. Poza pokazaniem, ze polskie feministki to idiotki
Aleksandra pisze: Polemiki sÂą ksztaÂłcÂące, ale Ty nie powinieneÂś siĂŞ wypowiadaĂŚ na temat osĂłb, ktĂłrych na oczy nie widziaÂłeÂś i kompletnie ich nie znasz! ZastanĂłw sie nad tym, co tu wypisujesz.
Tak to Olu (mogĂŞ siĂŞ tak do ciebie zwracaĂŚ?) ujmujesz? Przykro, ale musze cie zmartwic. Otoz osob ze swiata mediow nie ocenia sie na podstawie ich prywatnego zycia. Ocenia sie je na podstawie tego, jak prezentuja siĂŞ w mediach. Do tego, Âżeby np. ocenic Justyne Pochanke jako prowadzaca fakty, nie trzeba wcale byĂŚ jej wiernym przyjacielem. Ocenia siĂŞ ja na podstawie tego, jak prowadzi ten progrm, jakie zadaje pytania gosciom w M24H, czy wreszcie jakie komentarze dodaje do materialow. Tak samo pania "Kazie" (jak to wy ja tam nazywacie) ocenia siĂŞ na podstwaie tego, jak prowadzi teleturniej najslabsze ogniwo, jak osmiesza w nim ludzi i jak im ubliza. Ocenia siĂŞ ja rĂłwnieÂż na podstawie jej pomyslow i akcji feministycznych, jakie organizuje. I zapewniam cie, ze do tego wcale nie potrzeba prywatnych znajomosci, jakie, jak twierdzisz, a w co ja watpie, lacza cie z pania "KaziÂą".Bo gdyby pani "Kazia" chciaÂła byĂŚ oceniana tylko i wylacznie na podstawie zycia prywatnego, jakie prowadzi, to nie organizowalaby wiecow w stylu blokowania kas dworcowych, tylko zaprosilaby grupke ludzi do siebie do mieszkania, opowiedziaÂłaby im o swoim zyciu, zapoznala ze swoimi przyjaciolmi i wyjasnila na czym z jej punktu widzenia polegaja wartosci, jakie glosi. Ale nie. Pani "Kazia" promuje swoja dzialalnosc na forum publicznym - w mediach. I wlasnie za ta swoja dzialalnosc publiczno-medialna jest, droga Olu, przez nas oceniana.
Pozdrawiam :D
Albo i nie, bo z osobÂą, ktĂłra siĂŞ nie goli, kiedy ma okres i jeszcze dodatkowo rozgÂłasza to caÂłemu Âświatu, raczej nie chcĂŞ utrzymywaĂŚ bliÂższych stosunkĂłw :roll:
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Mietek:
To po co w ogóle siedziszna tym forum? I jacy "my"???? Bo ja tu widze tylko Ciebie i tego dzia³acza M³odzie¿y Wszechposkiej. Zreszt¹ nie czujê potrzeby rozmawiania z osobami o takimi jak Ty. Którzy tylko prowokuj¹ k³ótniê i wydaje im siê, ze przez ich g³upie uwagi zmienie pogl¹dy. Nie, nie. Niestety. I to, czy siê golê, czy nie, to moja sprawa. Sorry, musze koùczyÌ. Zmieniê sobie podpaskê i wracam Bye!
Frakcja majÂąca obecnie okres
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

I jeszcze jedno: ja teÂż nie wymawiam "r". I nie uwaÂżam, aby to byÂł jakiÂś wielki problem...
Pozdrowienia
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Fusiak pisze:No to jestes dokladnie taka typowa feministka ze stereotypow. Nie tylko dlatego, ze nie wymawiasz r, oczywiscie. Ale to akurat Âżaden problem. ZwykÂła wada wymowy. PowinnaÂś skonsultowaĂŚ siĂŞ z logopedÂą. 8)
MoÂże sama bĂŞdĂŞ decydowaĂŚ do kogo siĂŞ zgÂłosiĂŚ, hmm?
Pozdrawiam mimo wszystko
Frakcja, ktĂłra juÂż nie bedzie odpowiadaĂŚ na maile Fusiaka
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

:: Kamil pisze:
bambi pisze: (...) czyli zwykÂły czytelnik "faktu" (...)
przeczytaj nag³ówek skana :? to jest redaktor
tym gorzej :? jaki redaktor taka gazeta - ten sam poziom
::Kamil pisze:s³uchajcie.. wy jesteœcie œlepo zapatrzone w t¹ ca³¹ Szczukê i ¿adnen tekst krytykuj¹cy t¹ osobê wam nie pasuje.. tylko byœcie chcia³y ¿eby ka¿dy wychwala³ pod niebiosa jaka ona jest piêkna, m¹dra, mi³a, sympatyczna..
jest rĂłznica miedzy tekstem krytykujacym a osmieszajacym,wyszydzajacym...ale przeciez ty -czyli zwykÂły czytelnik "faktu" tego nie pojmujesz :?
::mietek pisze:bo z osobÂą, ktĂłra siĂŞ nie goli, kiedy ma okres i jeszcze dodatkowo rozgÂłasza to caÂłemu Âświatu, raczej nie chcĂŞ utrzymywaĂŚ bliÂższych stosunkĂłw
Cieciu :? nie masz zadnych szans na jakikolwiek bliski kontakt :? a wogĂłle to wracaj na drzewo
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Aleksandra pisze:(...) Bo ja tu widze tylko Ciebie i tego dziaÂłacza MÂłodzieÂży Wszechposkiej. (...)
nie jasno siĂŞ wyraziÂłem?? jeÂśli nie jasno to specjalnie dla Ciebie postaram siĂŞ jaÂśniej..
jestem ge*em i mam g³êboko w d**ie ca³¹ M³odzie¿ Wszechpolsk¹.. bezwstydnych zacofanych pustaków i jeœli jeszcze raz nazwiesz mnie 'dzia³aczem M³odzie¿y Wszechpolskiej' to nie wiem co zrobiê..
tak :shy:


Fusiak pisze: (...) P.S. Kamil nie jest dziaÂłaczem mÂłodzieÂży..., ani innym faszystÂą :roll:


dziĂŞki Fusiak.. zapamiĂŞtam to sobie ;)


Przepraszam za sÂłownictwo i ogĂłlnÂą formĂŞ wypowiedzi ale na gÂłupotĂŞ nie ma rady.. i to jakÂą
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

no prosze, nie byÂło mnie jeden dzieĂą, a tu taka dyskusja :wink: bardzo dobrze, moze kilku osobom coÂś siĂŞ rozjaÂśni...

tekÂścik z Faktu oczywiÂście glupiutki, ale najgorsze, Âże to taka musztarda po obiedzie. Koszulka "mam okres" pochodzi z pierwszej edycji akcji, sprzed roku i dopiero teraz koleÂś sie zorientowaÂł? no sorry, to kiepskÂą majÂą informacje w tym Fakcie ;-)
argument, Âże cos kogoÂś nie interesuj jest oczywiÂście bzdurny. kazdy moÂże cos takiego powiedzieĂŚ i o niczym to nie Âświadczy. mnie nie interesujÂą wysiÂłki Warzechy w Fakcie i to nie znaczy, Âże on przestanie pisac te swoje bzdurne liÂściki.

jeÂżeli ktos jest za gÂłupi, zeby zrozumieĂŚ taka akcje jak "Tiszet dla wolnoÂści" to trudno, to raczej sygnal dla niego, Âże warto troche poczytac, pomyslec, zrozumieĂŚ... to zreszta znaczace, Âże on hasÂło "mam okres" porĂłwnuje do "mam ÂłupieÂż", a wiec do stanu chorobowego, ktĂłry naleÂży leczyĂŚ. I tym samym potwierdza, Âże takie koszulki sÂą bardzo potrzebne, choĂŚby po to, Âżeby kolesie z prawicy zrozumieli, Âże okres to Âżadna choroba, nie wymaga leczenia, normalna sprawa :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

zadra pisze:no prosze, nie byÂło mnie jeden dzieĂą, a tu taka dyskusja :wink: bardzo dobrze, moze kilku osobom coÂś siĂŞ rozjaÂśni...

tekÂścik z Faktu oczywiÂście glupiutki, ale najgorsze, Âże to taka musztarda po obiedzie. Koszulka "mam okres" pochodzi z pierwszej edycji akcji, sprzed roku i dopiero teraz koleÂś sie zorientowaÂł? no sorry, to kiepskÂą majÂą informacje w tym Fakcie ;-)
argument, Âże cos kogoÂś nie interesuj jest oczywiÂście bzdurny. kazdy moÂże cos takiego powiedzieĂŚ i o niczym to nie Âświadczy. mnie nie interesujÂą wysiÂłki Warzechy w Fakcie i to nie znaczy, Âże on przestanie pisac te swoje bzdurne liÂściki.

jeÂżeli ktos jest za gÂłupi, zeby zrozumieĂŚ taka akcje jak "Tiszet dla wolnoÂści" to trudno, to raczej sygnal dla niego, Âże warto troche poczytac, pomyslec, zrozumieĂŚ... to zreszta znaczace, Âże on hasÂło "mam okres" porĂłwnuje do "mam ÂłupieÂż", a wiec do stanu chorobowego, ktĂłry naleÂży leczyĂŚ. I tym samym potwierdza, Âże takie koszulki sÂą bardzo potrzebne, choĂŚby po to, Âżeby kolesie z prawicy zrozumieli, Âże okres to Âżadna choroba, nie wymaga leczenia, normalna sprawa :D
PiĂŞknie napisane,mogĂŞ tylko siĂŞ tylko pod tym podpisaĂŚ obiema rĂŞkoma i :D :!: nogami! A Kazia wie co robi,zawsze wiedziaÂła :!: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

No wÂłaÂśnie... I pominĂŞÂłyÂśmy fakt, ze mamy koszulki z pierwszej edycji... Ale rzeczywiÂście, Âświat sobie nagle o Kazi przypomniaÂł przy "NajsÂłabszym ogniwie" i teraz wszystko Jej wyrzyguje.
Gratulacje za inteligencjĂŞ :)
Pozdrawiam, frakcja, ktĂłrej okres skonczy siĂŞ najprawdopodobniej pojutrze
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Dyskusja siĂŞ tu piĂŞknie rozwinĂŞÂła a ja niestety nie mogÂłam w niej uczestniczyĂŚ.Zgadzam siĂŞ z tym co napisaÂłyscie dziewczyny,dodam jeszcze,Âże w akcji "Tiszert dla wolnoÂści" braÂły teÂż udziaÂł inne osoby publiczne,a hasÂło "mam okres" byÂło jednym z Âłagodniejszych,o czym wiedzieĂŚ nie bĂŞdÂą ci,ktĂłrzy czytajÂą tylko najbardziej "popularny" dziennik w tym kraju.
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Mnie to dziwi,¿e ludzie nie znaj¹c kogoœ wypisuj¹ o kimœ ro¿ne brednie,g³upawe tekœcid³a,czy inne tego typu twory "myœli ludzkiej" :?: :evil: Jak siê czyta w necie na temat Kazi,¿e np:nienawidzê tej baby,albo,¿e to obrzydliwy babsztyl itp brednie i paszkwile,to siê robi niedobrze :evil: Tu nawet nie chodzi tylko o ni¹,to tyczy sie wszystkich bardziej lub mniej znanych osób.Jak mo¿na kogoœ nienawidzieÌ,przecie¿ to chore.Okej mogê kogoœ nie lubiÌ,najlepiej wtedy wy³¹czyÌ,lub prze³oczyÌ telewizor,radio i mamy z g³owy.A nie pisaÌ jakieœ paszkwile na temat tej osoby :evil: :!: Widocznie ci prymitywni ludzie zazdroszcz¹ Kazi s³awy i inteligencji,bo jak to inaczej nazwaÌ :?: Je¿eli ktoœ z TVN wybra³ j¹ do prowadzenia teleturnieju,to widaÌ stwierdzi³,¿e najlepiej siê do tego nadaje :!: Mia³ racjê :!: :D Jak kogoœ nie znam,to staram siê go nie os¹dzaÌ,bo ktoœ mo¿e zrobiÌ to samo ze mn¹ :!: :wink: Tylko jak komuœ dobrze idzie,robi sie s³awny,to trzeba mu szpilê wbiÌ i doszukiwaÌ siê Bóg wie czego :wink: :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

anialek pisze:JeÂżeli ktoÂś z TVN wybraÂł jÂą do prowadzenia teleturnieju,to widaĂŚ stwierdziÂł,Âże najlepiej siĂŞ do tego nadaje :!: MiaÂł racjĂŞ :!:
to chyba nie byÂła jednostkowa decyzja. z tego co pamietam to byÂł zorganizowany caly casting, stawiÂło siĂŞ mnĂłstwo znanych aktorek i modelek, ale byÂły beznadziejne i wygraÂła Kazia! :D z tego co wiem na casting byÂła teÂż zaproszona Kinga Dunin, ale nie przyszÂła. :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Ludzie wypisuj¹cy w necie,czy w prasie jakieœ brednie na temat Kazi maj¹ chyba kompleksy,ja poj¹Ì nie mogê,¿e mo¿na tak zion¹Ì nienawiœci¹ :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

odrazu nienawiÂśc to jest poprostu krytyka :)
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Fusiak pisze:Ale jakÂą nienawiÂściÂą? O czym ty bredzisz w ogĂłle :shock: :shock: :shock:
Jak ktoœ pisze w niecie nie nawidzê tej baby,jest wstrêtna,brzydka,beznadziejnie prowadzi program,to jak to nazwiesz :?: Czy Ty kogoœ nienawidzisz,okej mo¿na kogoœ nie lubiÌ,ale ¿eby tak od razu waliÌ takie s³owa :?: :cry: Ja jak kogoœ nie lubiê,to go nie ogl¹dam,nie s³ucham,albo siê z nim nie zadajê,czy tak jest nielepiej :?: :wink: Okej rozumiem konstruktywn¹ krytykê, popart¹ argumentami,a nie tylko walenie,¿e nienawidzê tej baby,bo jest wstrêtna,brzydka i beznadziejna,sepleni¹cy babsztyl :!: :evil: ZazdroœÌ z¿era,albo maj¹ zwyczajnie kompleksy :evil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości