TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
lisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 15:16

Post autor: lisi »

... a ja jestem BARDZO ciekaw co wykreci pan Majewski ... jak dla mnie to chyba jedyny luzak w tivi, co prawda czasem piepszy glupoty ale i tak na tle innych wypada znakomicie :] ma podobne do mojego, lekko absurdalne poczucie humoru ... jo ! ... tak wiec - wiadomo cos wiecej o tym nowym jego szou ?? ...
:: koorba rec. ::
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

lisi pisze:... tak wiec - wiadomo cos wiecej o tym nowym jego szou ?? ...
tak zobacz do tematu jesien 2005-propozycje na stronê 4 tam s¹ szczegó³y tego jego nowego show :wink:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

http://www.tvn.tivi.pl/ - zapraszam po newsa o jego nowym programie "Szymon Majewski Show"!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja juz napisaÂłem o tym wczeÂśniej na forum :]
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

suoperrrrrrrrr wĂłz... bosz...; jak chcĂŞ mieĂŚ taki :) :) :) :) :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JuÂż wiemy jakimi wozami realizacyjnymi poszczyciĂŚ moÂże siĂŞ TVN.

A teraz zobaczcie jakim cackiem na swoich stronach internetowych chwaili siĂŞ TVP:


Obrazek

Wydaje mi siĂŞ, Âże gdzieÂś to byÂło juÂż na forum, ale nie jestem pewien. :lol:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No nie :D Co za genialny wĂłz :!: Na tego to chyba wydali 10 mln dolcĂłw! Bije tvnowski na Âłeb, na szyje :lol: :lol: :lol:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
lisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 15:16

Post autor: lisi »

... tia ... ten TVP wyglada dosc mocno OLD-SCHOOL'owo ... a teraz to podobno w modzie ;) ... wiec nie wiem, czy chluopaki z TVN nie powinni zainwestowac w taki woz bardziej ... zeby byc "kool i trendi" ;) ... hnie hnie hnie ...
:: koorba rec. ::
Awatar użytkownika
lisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 15:16

Post autor: lisi »

... dzieki chlopaki - obczajam :] ... ... ... ... ej, a to mi cos przypomina jakis program co kiedys byl emitowany przez Canal+ ... czy sie myle ?? tez robiu skecze, tez sie nabijal z politykow ... oj oj ... czuje, ze bedzie niezly BAUNS ;) ... hehe ...
:: koorba rec. ::
Awatar użytkownika
skwarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: piątek 01 lip 2005, 13:54

Publiczna liczy , na twĂłj abonaent !!!

Post autor: skwarek »

Fusiak pisze:Poprostu tvp nie wydaje pieniĂŞdzy na coÂś, co nie jest im do niczego potrzebne. A tvn zamiast zainwestowaĂŚ w nowe programy, czy filmy, to kupuje sobie zabaweczkĂŞ, tylko po to, Âżeby przy jej pomocy nadaĂŚ transmisjĂŞ z, poÂżal siĂŞ BoÂże, festiwalu pieÂśni i taĂąca :|
Publiczna wydaje dokladnie na wszystko co popadnie - czy potrzeba , czy nie. NiezaleÂżnie od tego ile wydadzÂą to i tak nie zauwarzysz poprawy na ekranie.
Pozatym to idzie z naszych duuuuzych darowizn przymusowych (abonament) - wiec sÂą to ogromniaste pieniadze - nie porĂłwnywalne z wydatkami TVNu.
PieniÂądze jakie wydaje TVN - to grosz w porĂłwnaniu do miesiĂŞcznych kosztĂłw Publicznej.

Zarobili to wydali - TVN nie ciÂągnie z mojej kieszeni to niech kupuje i buduje - choĂŚby mieli ze zÂłota robiĂŚ.
prosze jajecznice, ze skwarkami - dużo swarek prosze
Awatar użytkownika
lisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 15:16

Post autor: lisi »

... fusiak: i tu sie myslisz !! woz taki to inwestycja na najblizsze 10 lat - bedzie mogl rowniez obslugiwac np. Zimowa Olimpiade Sportowa (czyli nie trzeba placic za wypozyczenie sprzetu), 3 nastepne Sopoty, 2 nastepne Olimpiady i tak dalej ...
:: koorba rec. ::
Awatar użytkownika
lisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 15:16

Post autor: lisi »

... bo nie obslugiwal bo nie mial moze mozliwosci na to ... a wykupienie transmisji kosztuje majatek, na ktory TVP tylko stac (abonament) ... a poza tym chyba nie ogladasz TVN 24 - to studio rowniez sluzy do przygotowywania informacji dla tego kanalu a jakbys nie wiedziau, to co pol godziny sa tam newsy co daje dziennie jakies 24-30 wejsc na wizje ... wiec zastanow sie nad tym co mowisz :] ...
:: koorba rec. ::
betark
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 07 cze 2005, 22:05

Post autor: betark »

Je¿eli chodzi o ten wóz TVP to jest to SNG przerobiony z ³¹czowego (³¹cza mikrofalowe 2,4 GHz - zasiêg jakieœ 40 km przy dobrej pogodzie :D zale¿ny jeszcze od miejsca umieszczenia anteny odbiorczej). Wycieli mu 12 metrowy maszt zakupili zestaw satelitarny firmy SWE DISH i jest :D .
Je¿eli to ten z TVP Rzeszów (a jestem prawie pewien ¿e tak) to oni strasznie nim szpanuj¹, kiedyœ (przy jakiejœ uroczystoœci w Rzeszowie) widzia³em jak sta³ z roz³o¿on¹ anten¹ kilka godzin a nic do niego nie by³o pod³¹czone, na miejscu by³a tylko ekipa reporterska z kamer¹ na taœme. Nie by³o ¿adnej trasmisji na ¿ywo, nie musieli te¿ wysy³aÌ materia³u z tej kamery, bo szybciej by dojechali do swojej siedziby ni¿ zmontowali w nim materia³.

P.S. Realizajne TVP RzeszĂłw (chyba majÂą 2) sÂą trochĂŞ wiĂŞksze, ale teÂż majÂą juÂż swoje lata i pewnie dlatego bardzo Âżadko sÂą uÂżywane.

Ale wracajÂąc do tematu - jeÂśli ktoÂś ma jakieÂś informacje o wyposaÂżeniu wozu TVN to pisaĂŚ ... pisaĂŚ :D (jaki SloMo, ile kamer, jakie rozmieszczenie pomieszczeĂą).
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Publiczna wydaje dokladnie na wszystko co popadnie - czy potrzeba , czy nie. NiezaleÂżnie od tego ile wydadzÂą to i tak nie zauwarzysz poprawy na ekranie.
Pozatym to idzie z naszych duuuuzych darowizn przymusowych (abonament) - wiec sÂą to ogromniaste pieniadze - nie porĂłwnywalne z wydatkami TVNu.
PieniÂądze jakie wydaje TVN - to grosz w porĂłwnaniu do miesiĂŞcznych kosztĂłw Publicznej.

Zarobili to wydali - TVN nie ciÂągnie z mojej kieszeni to niech kupuje i buduje - choĂŚby mieli ze zÂłota robiĂŚ.
PodpisujĂŞ siĂŞ pod tym rekami i nogami. ÂŚwietnie ujĂŞte :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a widzisz...lepiej TVN niÂż Polsat. Kumpel pracowaÂł w ITI przy TVNie, poszedÂł do innej pracy i teraz ÂżaÂłuje i stara siĂŞ wrĂłciĂŚ tam gdzie juÂż byÂł.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 5 gości