Jesienna ramówka TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

dziÂś w przerwie RWT widziaÂłem nowy promos seriali pojawiÂły siĂŞ tam 3 nowe tytuÂły oraz "stare" seriale :):):)
Promos bardzo fajny :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kurcze :cry: :cry: a ja w Âśrode wczoraj czekaÂłem na te nowe promosy i sie nie doczekaÂłem a dziÂś sobie juz odpuÂściÂłem no i byÂł :x :x mam nadzieje Âże bĂŞdzie rĂłwnieÂż w przerwie po 18:30
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

tak pojawiÂła siĂŞ 2 wersja promosu SUPERKINA i promos TaĂąca z Gwiazdami ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pablo_xl pisze:tak pojawiÂła siĂŞ 2 wersja promosu SUPERKINA i promos TaĂąca z Gwiazdami ;)
no widzia³em no to wiêc nie od 17 sierpnia tylko od 19 TVN zacz¹³ promowaÌ swoje programy a ta 2 wersja promosu superkina jest gorsza ni¿ ta 1 (dlamnie) :wink:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A ja widzia³em tylko te zapowiedzi seriali... ChoÌ przyznam ¿e Magda M., Niania-Frania i Anio³ stró¿ bêd¹ dla mnie przynajmniej serialowym rajem! Wreszcie coœ porz¹dnego! A nie woko³o macieju M jak... :mad:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przemek pisze:A ja widzia³em tylko te zapowiedzi seriali... ChoÌ przyznam ¿e Magda M., Niania-Frania i Anio³ stró¿ bêd¹ dla mnie przynajmniej serialowym rajem! Wreszcie coœ porz¹dnego! A nie woko³o macieju M jak... :mad:
popieram jeszcze do tego Na wspĂłlnej, Kryminalni no i moze czasem W11 WydzuiaÂł ÂŚledzczy :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

No racja! ZapomnieÂłem dodaĂŚ! Oczywiscie. Ciekawie teÂż zapowaida siĂŞ 'To my!'
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

jesienna ramĂłwka tvn

Post autor: salladyn »

ChciaÂłeÂś napisaĂŚ "teraz my" :roll: Tak??
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

a ja chciaÂłbym Âżeby sie pojawil jakis dobry serial anime.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tomekomxx pisze:a ja chciaÂłbym Âżeby sie pojawil jakis dobry serial anime.
wÂątpie zeby sie na TVN-ie pojawiÂł jakiÂś serial tego typu szybciej to juÂż w polsacie bĂŞdzie ale jak narazie nie ma informacji o jakiÂś serialach anime no i dobrze :D
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

To niedobrze,ale miejmy nadzieje ze TVN i polsat zmÂądrzejÂą i zacznÂą emitowac anime takie jak emituje AXN,Canal+ i hyper.
Ostatnio zmieniony sobota 20 sie 2005, 11:15 przez tomekomxx, łącznie zmieniany 1 raz.
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

A jednak TVN i tym razem zorganizuje wspĂłlnie z TVN24 i RzeczpospolitÂą wieczĂłr wyborczy 2005.==>>"Wyborom parlamentarnym i prezydenckim TVN24 poÂświĂŞca szczegĂłlnÂą uwagĂŞ. Spektakularnym podsumowaniem kampanii bĂŞdÂą wieczory wyborcze organizowane wspĂłlnie przez TVN, TVN24 i dziennik "Rzeczpospolita".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

to bardzo fajnie ale ja i tak wiedziaÂłem Âże TVP nie przeszkodzi TVN i TVN24 oraz Rzeczpospolitej w organizacji swojego wieczoru wyborczego mam nadzieje ze on bĂŞdzie rĂłwnieÂż w TVN :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

TVP myÂślaÂło, Âże tym ruchem zmusi konkurencje do rezygnacji z organizacji wieczoru wyborczego, ale mam nadzieje, Âże TVN24, TVN i Rzczeczpospolita dadzÂą sobie rade i zrobiÂą ntaki wieczĂłr wyborczy by TVP siĂŞ dymi sondaÂżami udÂławiÂło!!
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A czemu piszecie o tym tutaj :?: Jest temat o wyborach w dziale "KanaÂły grupy TVN"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości