Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

MoÂżliwe. Ale tu zgodzĂŞ siĂŞ z naszym Moderatorem, Âże czasami wali coÂś bezsensu, przesadnie. No i ja teÂż uwielbiam jak tak fajnie akcentuje :super:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Po wczorajszym wieczorze z Justyn¹ i jej koùcowym komentarzu"¿yczê s³onecznego wieczoru", który to wywo³a³ ma³¹ dyskusjê w tym¿e w¹tku :wink: dzisiejsze Fakty by³y nad wyraz spokojne i ciche wrêcz bym powiedzia³. Warte odnotowania jest kolejny wystêp Justyny w z³ocie, które jest jej wyj¹tkowo do twarzy :wink: No i narazie przerwa na Fakty-zobaczymy na jak d³ugo?? Mo¿e od poniedzia³ku zobaczymy Justynê w Magazynie 24 godziny??? Mo¿e...
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze: No i narazie przerwa na Fakty-zobaczymy na jak dÂługo??
pewnie justynĂŞ zobaczymy ponownie w faktach 29 sierpnia :D bo teraz kolej na Marciniaka a po nim Rymanowski :)
Al
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 09 sie 2005, 20:58

Post autor: Al »

tak ... Stysia dziÂś byÂła urzekajÂąca ... ach ten zÂłoty kolor - przepieknie w nim wyglada. NadszedÂł czas przerwy, wiec i faktĂłw raczej nie poogladam ... bĂŞdĂŞ czekaÂł na JustynkĂŞ. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak, tak, FAKTY byÂły wspaniaÂłe :!: PomyÂślaÂłam jednak, Âże chyba moglaby Stysia wrĂłciĂŚ do poprzedniej fryzury - bo wtedy wyglÂądaÂła bardziej drapieÂżnie (co pasuje do jej temperamentu) i jakby mÂłodziej :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »

Ryman jest na urlopie :|!
PisaÂł mi,Âże idze na urlop tydzieĂą temu - Nie napisaÂł ile potrwa.
SÂądzĂŞ,Âże pewnie 2 tyg. a nie tylko tydzieĂą...
ByĂŚ moÂże Stysia tym samym bĂŞdzie prowadziÂła FAKTY 2 TYG ? :D
michał
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 24 maja 2005, 21:41
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: michał »

Al pisze:tak ... Stysia dziÂś byÂła urzekajÂąca ... ach ten zÂłoty kolor - przepieknie w nim wyglada.
Zdecydowanie bardziej podoba ,mi siê w czerni, szczególnie w takikm obcis³ym ¿akiecie. Co do poprzedniej fryzyry to myœlê, ¿e niee ma na to szans. Pewnie zapuœci³a lekko wlosy na jak¹œ now¹ fryzurkê, któr¹ zaprezentuje na pocz¹tku wrzeœnia.
Wszyscy mają doła, mam i ja
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monika888 pisze:Ryman jest na urlopie :|!
PisaÂł mi,Âże idze na urlop tydzieĂą temu - Nie napisaÂł ile potrwa.
SÂądzĂŞ,Âże pewnie 2 tyg. a nie tylko tydzieĂą...
ByĂŚ moÂże Stysia tym samym bĂŞdzie prowadziÂła FAKTY 2 TYG ? :D
fajnie by byÂło gdzieby Styska 2 tygodnie pod rzÂąd prowadziÂła Fakty :D :D ale jak dla mnie Rymanowski tez by mĂłgÂł je prowadzic ale jak jest na urlopie to dobrze naleÂży mu sie :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Styska w tym nowy fryzie teÂż fajnie wyglÂąda :)
Moze zapusza wÂłosy ? Wszak teraz to modne ;)
I zobaczymy jÂą niebawem w kitce !!!
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: fajnie by byÂło gdzieby Styska 2 tygodnie pod rzÂąd prowadziÂła Fakty :D :D ale jak dla mnie Rymanowski tez by mĂłgÂł je prowadzic ale jak jest na urlopie to dobrze naleÂży mu sie :D
Pewnie, ze byÂłoby fajnie-ale jak juÂż pisaÂłem kiedyÂś-Justyna powinna czĂŞÂściej pokazywaĂŚ siĂŞ i prowadziĂŚ Magazyn bo tam pasuje idealnie. W Faktach nie ma moÂżliwoÂści pokazania jak fantastycznie potrafi prowadziĂŚ rozmowy i doprowadzaĂŚ swoich zaproszonych do studia goÂści prawie, ze do nerwicy :lol: :wink: :D !! Magazyn z niÂą w roli prowadzÂącej to majstersztyk na Âświatowym poziomie! A gdyby byÂła drugi tydzieĂą w Faktach to nie widzielibyÂśmy Jej od poniedziaÂłku w Magazynie.A tak to moÂżemy ÂżyĂŚ nadziejÂą :wink: Przynajmniej do poniedziaÂłku do godziny 19:00 :D
-------------------------------------------------------------------------------------

Jednak nie - jutro w Faktach Justyna Pochanke :D
Ostatnio zmieniony niedziela 21 sie 2005, 19:29 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja wole Âżeby byÂła w Faktach czeÂściej bo niestety nie mam TVN24 :mad: :cry: :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

kamuii pisze:Styska w tym nowy fryzie teÂż fajnie wyglÂąda :)
Moze zapusza wÂłosy ? Wszak teraz to modne ;)
I zobaczymy jÂą niebawem w kitce !!!
Moze zapuszcza, no i dobrze, ale aktualnie, jak dla mnie, brak jej takiego pazura zewnĂŞtrznego przez te wÂłosy. MogĂŞ siĂŞ jednak myliĂŚ... :roll:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »

TeÂż siĂŞ zgadzam z tymi opiniami...tzn. z tÂą Âże poprzednia fryzura byÂła lepsza bo podkreÂślaÂła jej dziennikrski charakterek i mÂłodziej wyglÂądaÂła...zgadzam siĂŞ teÂż z tym,Âże ona bardziej pasuje do MAGAZYNU bo tam pokazuje swĂłj talent....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi teÂż bardziej podobaÂła sie wczeÂśniejsza fryzura, ale niemamy na to wpÂływu:):) Wiecie co moÂże by nadawaĂŚ magazyn "24 godziny" na TVN24, wtedy Justyna by mogÂła pokazac caÂły talent, albo do "FaktĂłw" wprowadziĂŚ zomowy z goÂścmi? Co wy na to?
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no i jutro ponownie w Faktach zobaczymy JustynĂŞ Pochanke :D :D
Ostatnio zmieniony niedziela 21 sie 2005, 20:25 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 10 gości