Jesienna ramówka TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

eSSo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 07:51
Lokalizacja: WaWa
Kontakt:

Post autor: eSSo »

A ja mam taka nietypowa prosbe...

Bardzo spodobala mi sie zajawka prezetujaca seriale TVN na jesien...

Czy ma ktos ja moze nagrana w dobrej jakosci?
Bardzo mi na niej zalezy!

Pozdrawiam serdeczenie i czekam na info :)
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Kiedy w koùcu bêdzie premiera programu Dzieù Dobry TVN? Bo kiedyœ czyta³em, ¿e ma byÌ 20 sierpnia, ale nie bylo, póŸniej, ¿e 3 wrzeœnia, a teraz czyta³em, ¿e Sopot ma rozpocz¹Ì jesienn¹ ramówkê wiêc wychodzi, ¿e bêdzie 10 wrzeœnia. Tak wiêc w koùcu kiedy bêdzie pierwszy?
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

tvn ma gdzies japoĂąskÂą animacje a to niedobrze bo ta animacja staje sie coraz popularniejsza.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

miko pisze:Kiedy w koùcu bêdzie premiera programu Dzieù Dobry TVN? Bo kiedyœ czyta³em, ¿e ma byÌ 20 sierpnia, ale nie bylo, póŸniej, ¿e 3 wrzeœnia, a teraz czyta³em, ¿e Sopot ma rozpocz¹Ì jesienn¹ ramówkê wiêc wychodzi, ¿e bêdzie 10 wrzeœnia. Tak wiêc w koùcu kiedy bêdzie pierwszy?
10 sierpnia :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

tomekomxx pisze:tvn ma gdzies japoĂąskÂą animacje a to niedobrze bo ta animacja staje sie coraz popularniejsza.
To dobrze, Âże nie ma tam Âżadnych japoĂąskich kreskĂłwek. One tylko ogÂłupiajÂą i oglÂądajÂą je tylko jakieÂś dzieciaki, ktĂłre nie wiedzÂą co z sobÂą zrobiĂŚ. - takie jest moje zdanie i chwaÂła za to TVN'owi.
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

nie znasz siĂŞ.
Anime sÂą najlepsze i nie mogÂą byc kojarzone wyÂłacznie z bajkami,
Sa rĂłwniez anime dla dorosÂłych ale chyba niestety w polskiej telewizji predko ich nie zobaczymy.
Tvn powinien zaczac wreszcie emitowaĂŚ japonskie anime bo w porĂłwnaiu do innych kreskĂłwek dzieli je przepasĂŚ zarĂłwno merytoryczna jak i psychologiczna(sÂą odpowiednikiem filmĂłw fabularnych).
Nawet takie wydawac by sie mogÂło nieco dziecinne anime jak czarodziejka z ksieÂżyca potrafi w niektĂłrych momentach przerazic nawet doroslego.
Czego nie mozna powiedziec o amerykanskich kreskĂłwkach.
Ostatnio zmieniony niedziela 21 sie 2005, 11:51 przez tomekomxx, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja nie wiem ten tomekomxx sie uparÂł na japoĂąskie animacje tutaj o nich ciÂągle pisze na forum medialinku :/ narazie nic nie wiadomo o tym czy moÂże to bĂŞdzie czy nie ale ja mam nadzieje Âże nie a ta animacja moÂże jest popularna w japonii bo tam pewnie te dzieciaki jak napisaÂł wÂłoch nie wiedzÂą co ze sobÂą zrobiĂŚ i oglÂądajÂą te badziewie moze to polszmat zakupi ale napewno nie TVN :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

One nie kojarzÂą mi siĂŞ z bajkami. WidziaÂłem kiedyÂś takie anime erotyczne. To badziewie i tyle. Lepsze sÂą zwykÂłe filmy, a jak chcesz animowane filmy dla dorosÂłych to grafika Shrekowska jest o wiele lepsza. JapoĂąskie anime sÂą do banii. PonoĂŚ padaczki moÂżna dostaĂŚ. Nie prĂłbuj mnie do niczego przekonywaĂŚ, bo i tak nie uwierzĂŞ.
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

nie polszmat ale Polsat.Tak mĂłwiÂą ci wstretni piraci na polsat(chociaÂż nie wszyscy).
Mam nadzieje ze na tvn rĂłwniez pojawiÂą sie anime japonskie bo sa bez porĂłwnania najlepsze.
WogĂłle jestem ciekaw czy tvn rozwaza zakup anime.
Mam nadzieje ze tak.
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

wÂłoch pisze:One nie kojarzÂą mi siĂŞ z bajkami. WidziaÂłem kiedyÂś takie anime erotyczne. To badziewie i tyle. Lepsze sÂą zwykÂłe filmy, a jak chcesz animowane filmy dla dorosÂłych to grafika Shrekowska jest o wiele lepsza. JapoĂąskie anime sÂą do banii. PonoĂŚ padaczki moÂżna dostaĂŚ. Nie prĂłbuj mnie do niczego przekonywaĂŚ, bo i tak nie uwierzĂŞ.
niektĂłrzy juÂż sÂą tak skonstruowani ze przekonac ich sie nie da.
MajÂą takie klapki na oczach.
Zwykle filmy i seriale to dopiero badziewie a animacja japoĂąska jest najlepsza i caÂłe szczescie coraz popularniejsza.
Nie porĂłwnuj takiego smiecia jak shrek do anime.
Anime jest 100 razy lepsze.
Jak w dalszym ciÂągu twierdzisz tak jak wczesniej to siĂŞ po prostu nie znasz i kropka.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

kto myœli tak jak ja, niech siê tutaj wpisuje, zobaczymy czy wiêkszoœÌ woli japoùskie anime, czy trójwymiarowe filmy jak Shrek.
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

no ja jestem na przegranej pozycji bo to nie forum o anime tylko o jakims tvn :)

Jesli tvn oglÂąda az tylu antymangowcĂłw to nic dziwnego ze nie chce emitowac anime.
Polsat chyba oglÂąda wiecej fanow anime.
Ostatnio zmieniony niedziela 21 sie 2005, 12:08 przez tomekomxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja opstawiam za Shrekiem:)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja teÂż wole trĂłjwymiarowe filmy niÂż jakieÂś anime TVN mĂłgÂłby daĂŚ Shreka 2 ten film na pewno przyciÂąga wiĂŞcej widzĂłw niz tam jakieÂś gÂłupiutkie anime :D
P.S. przypominam Âże dziÂś o 13:45 na TVN w programie co za tydzieĂą bĂŞdzie mowa o jesiennej ramĂłwce jeÂśli ktoÂś nie bĂŞdzie mogÂł obejzeĂŚ w TVN to zapraszam rĂłwnieÂż dziÂś do TVN7 na 22:15 :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ale bĂŞdÂą mĂłwiĂŚ o jesiennej ramĂłwce TVN czy teÂż TVN24 :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości