[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

Znam6 Mandaryna,Ewelina Flinta, ÂŁzy, Piasek, KiljaĂąski i Virgin. Obstawiam za EwelinÂą i czekam kiedys bĂŞdzie moÂżna gÂłosowac na swojego Faworyta.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Macka pisze:Znam6 Mandaryna,Ewelina Flinta, ÂŁzy, Piasek, KiljaĂąski i Virgin. Obstawiam za EwelinÂą i czekam kiedys bĂŞdzie moÂżna gÂłosowac na swojego Faworyta.
czyli wybrano najwiĂŞkszy bardziew, jak sie mozna byÂło spodziewaĂŚ. Bez komenatrza! :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Ja tu widze tylko jeden badziew: Mandaryna. Zamiast mandaryny powinna byÌ EMI. I Tyle, mówi³em ju¿ za co Goya, Makowiecki i Papa Dance maj¹ odpaœÌ: pierwsze 2 za refreny: Mójx15, zostanie mój, Mójx15, To piosenka na nie, beznadziejna bez sensu piosenka na nie, w niej sie spiewa co chce, prezent dla g³uchych, lub nie polakow ktorzy nie rozumieja tego refrenu, piosenka na nie.... no i Papa Dance i Mandaryna za ca³okszta³t. Papa tez za bezsens w tekœcie :P.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Macka pisze:Znam6 Mandaryna,Ewelina Flinta, ÂŁzy, Piasek, KiljaĂąski i Virgin. Obstawiam za EwelinÂą i czekam kiedys bĂŞdzie moÂżna gÂłosowac na swojego Faworyta.
I po co ÂżeÂś ujawniaÂł tak to byÂś siĂŞ obejrzaÂło "Kierunek Sopot" i z niecierpliwoÂściÂą by siĂŞ czekaÂło na ogÂłoszenie szĂłstki nominowanych zresztÂą jak znani sÂą to wybieram Eweline i ÂŁzy,a i ankiete trzeba zmieniĂŚ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja bym zamiast piaska daÂł zespĂłl goya a zamiast Âłez emi bo podoba mi sie jej piosenka :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

chandler pisze:I po co ÂżeÂś ujawniaÂł tak to byÂś siĂŞ obejrzaÂło "Kierunek Sopot" i z niecierpliwoÂściÂą by siĂŞ czekaÂło na ogÂłoszenie szĂłstki nominowanych zresztÂą jak znani sÂą to wybieram Eweline i ÂŁzy,a i ankiete trzeba zmieniĂŚ
soorki, ale uwazaÂłam ze nie robie nic zÂłego ...
a Kierunek Sopot byÂł taki sobie, mogli zrobiĂŚ na zywo - to byÂłoby spoko, reakcje oglÂądaac itp.

Ewelina i Virgin - moje typy
zero owocow-Mandaryna nie - jej nominacja do 10 to jakaÂś pomyÂłka
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

poniewaÂż moje 2 typy odpadÂły (Goya i Emi) to musze zaprezentowaĂŚ nowe:
Bursztynowy SÂłowik dla Virgin...
...a SÂłowik PublicznoÂści dla Mandaryny(bo jÂą publika uwielbia :D i jestem bardzo bardzo ciekawy jak jej wyjdzie Âśpiewanie LIVE :evil2: :evil2: :evil2: )
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
bethi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 15:32

Post autor: bethi »

jak ktos jest ciekawy jak mandaryna spiewa live to prosze bardzo :
http://unicity.pl/szydell/Mandaryna.mp3

uszy wiedna :( :( :(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

boÂże jak ona okropnie Âśpiewa jezu sÂłuchaĂŚ sie tego nie da ciekawe co bĂŞdzie na SF2005 moze mandaryna teraz uczy sie ÂśpiewaĂŚ :evil2: :evil2: :evil2: :evil2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No wÂłasnien oni muszÂą zaÂśpiewaĂŚ live??
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak. Ale co do tej Mandaryny to jest chyba jakaÂś przerĂłbka. :lol: Niemniej jednak brzmi bardzo okazale. :D Gdyby tak zaÂśpiewaÂła, to zrobiÂłaby furrorĂŞ. :D
bethi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 15:32

Post autor: bethi »

tak jest wymog spiewania na zywo, ale jak sa pieniadze to wszystko da sie zalatwic.. poza tym Mandaryna moze wziac ze soba chorek, ktory niby ma jej pomagac, a w efekcie moze za nia zaspiewac... na wszystko jest sposob. Na pewno mandaryna nie zaspiewa bez zadnych wspomagaczy, bo by wystraszyla publike w sopocie i przed tv ;p
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

Tragedia :!: wstyd wstyd wstyd ... wymogi wymogami, ale jak sie ma kase to sie ma wszystko :/ Mandaryna napewno nie bedzie live :/ tzn mikrofon dzia³aj¹cy Mandaryna œpiewaj¹ca, ale cos pewnie jeszcze wykombinuj¹ :/

Bursztynowy S³owik dla Eweliny Flinty :!: to jest extra wokal :!: prawdziwa osoba :!: œwietni muzycy :!: a przede wszystkim naturalnoœc, zero fa³szu czy robienia czegoœ "pod publike"
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Mandaryna przyzna³a, ¿e to ona tak piêknie wyje na tym nagraniu. I jest oczywiœcie szanta¿owana przez nieznanego wspĂł³pracownika-terrorystê :evil2:
SzczegĂł³y tutaj:
http://muzyka.onet.pl/mr,1156450,wiadomosci.html -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tak jeszcze o tym pisze superexpress:
Komu zale¿y na zniszczeniu Marty Wiœniewskiej?
Szok! Tu¿ przed festiwalem w Sopocie radio wypuszcza nagranie kompromituj¹ce jedn¹ z g³Ăłwnych kandydatek do Bursztynowego S³owika. Sama Mandaryna (27 l.) twierdzi zaœ, ¿e by³a szanta¿owana!
Mandaryna wykosi³a staraj¹cych siê o wystêpy na Sopot Festival 2005 wokalistĂłw Emi, Goyê, Makosa, a nawet Paw³a Stasiaka z Papa Dance. Coraz g³oœniej zaczêto mĂłwiæ, ¿e jest niekwestionowan¹ kandydatk¹ na zwyciê¿czyniê konkursu o Bursztynowego S³owika, a tu nagleÉ Radiostacja puszcza "Every night" Mandaryny. G³os niby ten sam, melodia prawie, a jednak fa³sz i be³kotliwy angielski wskazuj¹ na kompletne beztalencie. Brzmi to jak œpiew Enrico Iglesiasa, ktĂłry kilka lat temu pojawi³ siê w Internecie. Tamto wycie pogr¹¿y³o niegdysiejsze bo¿yszcze nastolatek w niepamiêci.
Czy to samo czeka Mandarynê?
Nie umie œpiewaæ
Maciej Durczak, by³y mened¿er Mandaryny, nie jest zdziwiony. - Marta nigdy nie ukrywa³a, ¿e nie potrafi œpiewaæ. Jest doskona³¹ tancerk¹ i robi znakomity show - przyznaje. - Materia³, ktĂłry trafi³ do radia, odkrywa nag¹ prawdê.
Cios zadany tu¿ przed najwa¿niejszym dla Mandaryny wystêpem. Zagranie jak z kampanii wyborczej na prezydenta - rĂłwnie brudne i zaskakuj¹ce, choæ dotychczas w œwiecie muzycznym nie do pomyœlenia!
Katarzyna Kanclerz, szefowa Uniwersalu, jest wzburzona. - Nagranie pochodzi sprzed dwĂłch miesiêcy. Obecnie Mandaryna œpiewa tylko na ¿ywo, przygotowuj¹c siê do wystêpu w Sopocie. To, ¿e ten materia³ ukaza³ siê na kilka dni przed konkursem, to dowĂłd, ¿e mamy do czynienia z profesjonalistami. Z robot¹ czarnego PR-u - nowa mened¿er zdradza sensacyjne informacje. - Martê nak³aniano do zap³acenia doœæ wysokiej kwoty za nieujawnianie tego nagrania.
Nie ulega terrorystom
- Wiem, ¿e to ktoœ z moich najbli¿szych wspĂł³pracownikĂłw - mĂłwi Marta Wiœniewska. - Od trzech tygodni by³am szanta¿owana, ale z terrorystami siê nie negocjuje.
Dlaczego puœcili?
- Nasi DJ-e sami znaleŸli ten kawa³ek na ogĂłlnodostêpnym portalu joemonster.org. W ramach ¿artu puœcili to, bo ogĂłlnie mamy zasadê, ¿e nie gramy tego rodzaju muzyki - mĂłwi Anna Wenham z Radiostacji. - To nie by³ atak na Mandarynê. Nikt z nas nie wiedzia³ o szanta¿u.
- Nie bêdziemy szukaæ winnych, bo mamy œwiadomoœæ, ¿e zdradzi³ jeden z nas - koñczy dramatycznie rozmowê Katarzyna Kanclerz.
Ona jest na celowniku
Marcin Bisiorek, dyrektor muzyczny Radia Eska:
- Tu¿ przed festiwalem w Sopocie, na ktĂłrym wyst¹pi Mandaryna, ktoœ robi tak¹ akcjê i wypuszcza utwĂłr w sieci. To nie dzieje siê przypadkowo. Chc¹ j¹ zniszczyæ. W Polsce, gdy tylko pojawi siê osoba odnosz¹ca sukces, to zawsze znajdzie siê ktoœ, kto zechce jej dokopaæ. Mandaryna to typowy przyk³ad na tê tezê.
Abstrahujê od tego, czy jest dobr¹, czy z³¹ wokalistk¹. U nas istnieje zapotrzebowanie na tak¹ muzykê, jak¹ ona wykonuje. Mo¿e niektĂłrych denerwuje to, ¿e jej p³yty ciesz¹ siê powodzeniem tak¿e w Niemczech i Japonii? Mnie to smuci - dziœ Mandaryna, ale jutro ktoœ inny znajdzie siê na celowniku!
Kto stoi za tym szanta¿em - czytaj w jutrzejszym "Super Expressie"
do festivalu jeszzce tylko 2 dni zobaczymy co sie przez nie wydarzy mam nadzieje ¿e nie zrezygnuje z zaœpiewania na Festivalu LIVE to tam sie oœmieszy i ka¿dy bêdzie wiedzia³ ¿e mandaryna nie umie œpiewaæ chyba ze ju¿ ka¿dy to wie :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości