[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Natrazie 2 dzieñ fajnym, dobrze ¿e nie robi¹ tak jak na TVP1 obrazu 16:9 wkurza³o mnie to dobre jest na filmy
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dlaczego wiêc inna komercyjna telewizja (Polsat) nie nadawa³a takiej liczby reklam w trakcie w³asnego festiwalu? Hê? W przypadku imprezy TVN mieliœmy do czynienie z festiwalem reklam, a nie muzyki. W dodatku abonament stanowi 1/4 wp³ywĂłw TVP i w du¿ej mierze idzie na utrzymanie oœrodkĂłw lokalnych, a nie na festiwale..
Bo TVN na pewno wyda³a wiêcej pieniêdzy na ten festiwal ni¿ polsat. Choæby zmiana scenografii, czy realizacja programĂłw "MĂłj Sopot" i "Kierunek Sopot", oraz zaproszenie goœci zagranicznych (jacy to byli w Polsacie hmmm....) i musi pokryæ koszty tego otĂł¿ festiwalu. No i jeszcze liczy na zyski.
Ostatnio zmieniony sobota 03 wrz 2005, 21:58 przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Chocia¿ to nie odpowiedni temat to i ja pozwolê sobie zaprezentowaæ moje typy na Bursztynowego S³owika:

1. ANDRZEJ PIASECZNY
2. Ewelina Filnta
3. Virgin
4. Krzysztof Kiljañski
5. £zy

Dzisiejszy dzieñ lepszy od wczorajszego. Reklamy w rozs¹dnych odstêpach czasu.
Co do jury to mam wra¿enie ¿e Pan z tego grona (zapomnia³em jak on siê nazywa) po wystêpie Andrzeja Piasecznego zabardzo polecia³ z tym ocenianiem i wysz³o tak jakby by³ gejem :D No ale fajnie.. Andrzejowi siê to zdecydowanie nale¿a³o.
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

S³uchajcie!!

Niestety nie mog³em ogl¹dn¹æ Mandaryny, podobno siê pop³aka³a przed komisj¹ - czy jest mo¿lwoœæ zobaczenia jakiejœ powtĂłrki w TVNie? Wiecie coœ o tym? Albo mo¿e video z jej wystêpu...?

Pozdr.
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
Lukas_90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 03 wrz 2005, 21:45

Post autor: Lukas_90 »

Ja wola³em kiedy prowadzi³ Majewski z JaskĂłlsk¹!(moze nie wszystkie gadki mieli œmieszne-to fakt) wolê kiedy jest zabawniej a Mo³ek trzyma doœc powa¿n¹ atmosferê :( a te ich rozmowy sa czêsto tragiczne :!: :mad:
Za to moje typy to:
1. VIRGIN
2. Kiljañski
3.Piasek
4.Flinta
5.£zy
6.Mandaryna (za fa³szowanie)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Svipp pisze:S³uchajcie!!

Niestety nie mog³em ogl¹dn¹æ Mandaryny, podobno siê pop³aka³a przed komisj¹ - czy jest mo¿lwoœæ zobaczenia jakiejœ powtĂłrki w TVNie? Wiecie coœ o tym? Albo mo¿e video z jej wystêpu...?

Pozdr.
domyœlam siê ¿e nie bêdzie powtĂłrki a jeœli by by³a to pewnie nie w najbli¿szym czasie..
Svipp pisze: (...) przed komisj¹ (...)
przed jury

Zapomnia³em dodaæ ¿e samego wystêpu Mandaryny nie bêdê oceniaæ.
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Mo¿e ktoœ z Was ma jakieœ zrzuty, czy cokolwiek? :cry:
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Svipp pisze:Mo¿e ktoœ z Was ma jakieœ zrzuty, czy cokolwiek? :cry:
ja sobie to nagra³em na kasetkê wideo ale nie mam mo¿liwoœci 'przekazania' Ci jakoœ tego :/ mo¿e £ukasz cpykn¹³ jakiegoœ capsika ;)
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Nie mo¿esz zrzuciæ tego do komputera? Chyba jakoœ mo¿na, coœ tam, jakiœ kabelek, czy coœ? Nie wiem, po prostu bardzo chcia³bym j¹ zobaczyæ :P

BTW: Polska wygrywa 3:2 z Austri¹ :P
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Svipp pisze:Nie mo¿esz zrzuciæ tego do komputera? Chyba jakoœ mo¿na, coœ tam, jakiœ kabelek, czy coœ? Nie wiem, po prostu bardzo chcia³bym j¹ zobaczyæ :P (...)
no w³aœnie nie mogê :cry: a ¿e jest taka mo¿liwoœæ to wiem ;)

Bez odbioru i wracajmy do tematu bo siê £ukasz zdenerwuje.
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Okok, moim zdaniem chyba naj³adniej, tzn. nie moim, a mojego brata, to Doda zaœpiewa³a - chocia¿ jego gust nie jest ¿adnym autorytetem :P

-----------
Ad. Mandaryny: pewnie w eMule, albo w jakimœ P2P bêdzie mo¿liwoœæ œci¹gniêcia, mam nadziejê...
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Menda-ryna

Post autor: Lex_2005 »

Menda-ryna. Wystêp tego monstrum wokalnego nie by³ tragiczny, ale bardzo bardzo z³y !! Zauwa¿y³em, ¿e jurorzy nie za bardzo chcieli siê wypowiadaæ na ten temat a ten z radia to nawet powiedzia³, ¿e na scênê w Sopocie dostaj¹ siê tylko osoby ktĂłre potrafi¹ œpiewaæ, mo¿e i tak ale chyba na p³ycie i z pomoca komputerĂłw :twisted: Jej g³os by³ niski i fa³szowa³a, gubi³a rytm i za ka¿dym razem gdy w Evr'y night by³a jakaœ "gĂłra" sp³aszcza³a j¹ bo ma bardzo ma³¹ skalê g³osu. Ta druga piosenka wysz³a minimalnie lepiej, ale w refrenie gdzie zag³usza³y ja chĂłrki. nie mam nic do Mandaryny jako osoby bo jest sympatyczna, ale trzeba powiedzieæ prawdê (nie pierwszy zreszt¹ raz), ¿e ona nie umie œpiewaæ... !!
Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

Ju¿ jest plik mpg dostêpny na eMule!! Jak ktoœ jest zaintyeresowany, to podam linka eD2k :-)
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja niestety 10 minut temu siê obudzi³em dopiero i Mandaryny nie widzia³em :( Ale osio³ek ju¿ pracuje, wiêc mo¿e nie wszystko stracone -->
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

EWELINA FLINTA bezkonkurencyjna dzisiaj :!: rewelacyjnie zagrnay,zaœpiewany "Dziwny jest ten œwiat" mega ciary, super Emocje :1: najlepsza dzisiaj :!:
"Zamykam oczy teraz wiem
w mojej duszy pięknie jest"
Ewelina Flinta
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości