[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mi sie tez podoba³a "otoczka" drugiej piosenki Virgin mam nadzije ¿e dostanie jakiegoœ s³owika bo jej siê nalezy :D zobaczymy co dziœ TVN nam przygotowa³ :p a ju¿ jutro 42.Sopot Festival bedzie histori¹ i gdzieœ czyta³em ze zaraz jak sie skoñczy ten to siê zaczynaj¹ negocjacje do SF2006 bo e tym roku TVN mia³ problem z gwiazdami i tez gdzieœ czyta³em ze dopiero za rok TVN poka¿e na co go staæ :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
miki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 21:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: miki »

A ja myœlê, ¿e S³owika od jury na 100% dostanie Flinta!
Podczas "Dzieñ dobry tvn", kiedy Olivier rozmawia³ z tym W³ochem, w tle by³o s³ychaæ prĂłbê Flinty - po cĂł¿ mia³aby prĂłbowaæ, jak nie do wieczornej gali?
krytyczna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2005, 14:42

Post autor: krytyczna »

Jestem przekonana, ze wielu osobom moje wpisy sie nie spodobaja no coz trudno. Nie powstrzyma mnie to jednak od wyrazenia wlasnego zdania. Czytajac wypowiedzi przedmowcow caly czas odnosze wrazenie, ze pisza je ludzie bardzo mlodzi. Jakze inaczej uznac za "super show" wystep niejakiej Dody i jej meza. Stroj i wyglad Dody kojarzy mi sie absolutnie jednoznacznie - saloonowa panienka lekkich obyczajow rodem, z Dzikiego Zachodu. Staram sie to ujac jak najdelikatniej potrafie, chociaz pod palce cisnie sie lacinskie slowo krzywa:) Podanie godziny smierci Papieza jest naduzyciem, jest czyms niesmacznym, nietaktownym i obliczonym na aplauz widowni. Papa sie chyba w grobie przewrocil. Majdan na scenie? Becham /ze wskazaniem na koncowke nazwiska:)/dla ubogich. Cale zreszta ich zachowanie to tylko dazenie do taniej popularnosci. Moze niech lepiej potrenuje zamiast wycierac sie po sopockich scenach?
Czytam tekst, ze Mandaryna spiewala tragicznie ale i tak bede ja lubil. Mandaryna to antytalent wokalny, tanecznie tez zreszta slabiutka. Kto wmowil tej kobiecie , ze swietnie tanczy? Ciagle te same ruchy, ciagle te same gesty, zero fantazji i zmian. Jesli ktos jest na tyle naiwny zeby kupowac plyty spreparowane komputerowo to sam sobie na to zasluzyl. Piasek b.dobry, Flinta tez, Kilianski niezly. Lzy? Czy Wyszkonis wszystko musi spiewac tak samo? Nowy biust ma podobny do Dody i Mandaryny talent tez. Ogolnie sopocki festiwal to taka jarmarczna tandeta i paru dobrych zagranicznych, wykonawcow.
Na koniec slowko o pani Molek. Boze ty widzisz i nie grzmisz i na dokladke niektorym sie to podoba. Sztuczny usmiech, zenujace teksty, jakem blondynka takiej blondyny dawno juz nie widzialam. Nie po raz pierwszy TVN za rzadow mlodego Waltera jawi mi sie jako stacja stale popierajaca te same beznadziejne postacie, te same miernoty. Jednak jak widze czytajac to forum niektorym sie podoba.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

miki pisze:Podczas "Dzieñ dobry tvn", kiedy Olivier rozmawia³ z tym W³ochem, w tle by³o s³ychaæ prĂłbê Flinty - po cĂł¿ mia³aby prĂłbowaæ, jak nie do wieczornej gali?
ale nikt nie wie kto dostanie s³owika publicznoœci wiêc pewnie wszyscy mieli prĂłbê :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
miki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 21:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: miki »

>>Jestem przekonana<<
>>ale i tak bede ja lubil<<
>>jakem blondynka<<

Krytyczna - Ty jesteœ laska, czy facet? :shock:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no tak to teraz naprawde nie wiadomo kim jest Krytyczna z nicka wnioskowa³em ze dziewczyna a teraz sam nie wiem moze uwa¿a jest tym i tym (jest do tego odpowiednie s³owo ale go nie napisze :D ) :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
krytyczna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2005, 14:42

Post autor: krytyczna »

Drogie, mile dzieci. Nie bede pytala do jakich szkol chodzicie lub jakie szkoly konczyliscie bo nie chce zeby Wasi nauczyciele wstydzili sie ze nie nauczyli Was czytac ze zrozumieniem. Napisalam bardzo wyraznie cyt: "Czytam tekst, ze Mandaryna spiewala tragicznie ale i tak bede ja lubil. " Czytam CUDZY TEKST NIE SWOJ. Faktycznie blondynka to stan umyslu nie kolor wlosow sadzac po Waszych wpisach:))) pawell Twoj "dowcip" osiagnal wyzyny, mniej wiecej poziom podlogi:))
tommy151
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 14 maja 2005, 12:49

Post autor: tommy151 »

Jak ktoœ nie ogl¹da³ dziœ faktĂłw to polecam ten -->http://www.megaupload.com/?d=426G9AME materia³ o festiwalu... Najfajniejszy urywek spiewu Mandaryny :P
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Bardzo fajny wystêp Patricia ;) na pocz¹tek 3go dnia - ZARAZ OG£OSZENIE WYNIKÓW !
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

No i sta³o siê !! Doda elektroda dosta³a, a raczej wspaniale wyœpiewa³a S³owika publicznoœci !! Piasek te¿ zas³u¿y³ na bursztynowego, ale Mendaryna - ¿eby ona mia³a drugie miejsce to wstyd, kto te msy wysy³a³ ?? Chyba Wiœnieski :evil: Albo wiêkszoœæ g³osuj¹cych jest g³uchych i nie potrafi przyznaæ ¿e ona œpiewaæ nie potrafi !!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Dorze jest no ale Ewelinki mi szkoda ;( 16% ludzi g³uchych :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

DODA GÓR¥!!

S³uchajcie wiedzia³em, ¿e Virgin nie ma szans by dostaæ bursztynowego s³owika ale liczy³em, ¿e publicznoœc niezawiedzie i niezawiod³a!! Co do Piaska...Flinta bardziej na to zas³u¿y³a.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no i dzieñ 3 tak samo fajny jak 2 dobrze ze doda dosta³a publicznoœci ale od jury powinna dostaæ ewelina :p :D jeszcze ponad 1,5 h no i Sopot festival 2005 stanie siê histori¹ :D
krytyczna pisze: pawell Twoj "dowcip" osiagnal wyzyny, mniej wiecej poziom podlogi:))
hmm to nie by³ dowcip poprostu nie wiadomo kim jesteœ czy dziewczyn¹ czy ch³opakiem i twoje zdanie w³aœnie jest krytycznie napisane ale cĂł¿ widocznie nauka nie daje skutku (lub nie da³a) ale to ju¿ twoja sprawa :]
wracaj¹c do dzisiejszego dnia bardzo podoba³ mi sie konkurs "Kropka" Szymona Majewskiego oraz jego rozmowy z osobami z publicznioœci :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

I fajnim Eweliny zawiedli
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Witajcie, naprawde wspaniale wypad³ dzisiejszy koncert. Niechciana reklama - miêdzy s³owikiem dla Simply Red, a wystêpem. Dobrze jednak, ¿e samego wystêpu nie przerwali. Mandaryna na 2 miejscu to skandal, ale jak mĂłwili: na festiwalu musi byæ skandal. Piasek - super. Szkoda, ¿e £zy nieco niedocenione, myœlê, ¿e te¿ œpiewali dobrze. Krytyczna natomiast jest jak LPR i M³odzie¿ Wszechpolska - zawsze na nie - zawsze odwrotnie ni¿ wszyscy. Widzieliœmy kawa³ dobrej muzyki, dobrze przygotowan¹ Magdê, wspania³ego, weso³ego Majewskiego. Wspaniale œpiewa³ Bajm, a zagraniczne gwiazdy mia³y super kontakt z publicznoœci¹. OgĂłlnie Sopot Sopot i jeszcze raz Sopot :) . Jutro napisze coœ wiêcej, jak przeœpie siê z tym wszystkim. Pozdrowienia.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości