Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kowal pisze:No ja mam nadzieje, ¿e tak bêdzie bo ju¿ dawno nieby³o Justyny o 21
z wyliczeñ usera Robina, w lipcu prowadzi³a 3 wydania MAGAZYNU 24GODZINY o 21.

PorĂłwnajcie capsy ZeTka z Ani¹ K i Stys³aw¹. RĂł¿nica pora¿aj¹ca, widzicie :?: I mĂłwie tu o wygl¹dzie, choæ na ten wp³ywa kadrowanie na pewno, t³o......
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Dziœ Fakty jak zwykle spoko. Najbardziej mi sie podoba³o jak Styœka mĂłwi³a o emailu, i to jak przed³uzy³a literke "L". :D WogĂłle dzis by³a bardziej o¿ywiona, i mi³o ze powiedzia³a o s³oncu w wekend :D bo pogody nie ma....

a jutro Piotruœ :)
....w świecie Faktów....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

zapewne wspomnia³a o s³oñcu bo do poniedzia³ku nie bêdzie pogody na TVNie ;)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

I brak pogody w TVN strasznie mnie wkurza. Powinni chcia¿ ja dawaæ nie wiem przed FAKTAMI. Wszystko jedno. Byle by j¹ wcisnêli.

A dziejsze prowadzenie Justyny spox.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nie wiem czemu-mo¿e to ju¿ lekkie znudzenie Justyn¹ w Faktach ale dzisiejsze 3/4 programu to znowu dla mnie takie bez wyrazu. Oczywiœcie jak zwykle pe³na ekspresja, profesjonalizm na ka¿dym kroku ale u Justyny to nic nowego !! Gdyby da³o siê to zaobserwowaæ np u Kajdanowicza to by³oby coœ !! :wink: A tak to te Fakty takie sobie...dopiero koniec by³ taki jaki powinien byæ ca³y program :D Ale dobra !! koniec gderania !! :D :lol: Mam nadziejê, ¿e od poniedzia³ku Justyna w Magazynie i znowu goœcie zasiadaj¹cy w studiu TVN24 po 21 bêd¹ prze¿ywaæ ciê¿kie chwile :D

Chocia¿ dzisiaj rano K.Kolenda Zaleska pokaza³a mistrzostwo w porannej rozmowie TVN24 po godzinie 9 :wink:
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

mikasur pisze:I brak pogody w TVN strasznie mnie wkurza. Powinni chcia¿ ja dawaæ nie wiem przed FAKTAMI. Wszystko jedno. Byle by j¹ wcisnêli.

A dziejsze prowadzenie Justyny spox.
Mogliby daæ po tym "Bo wiem, ¿e bêdzie s³oñce". "I w³aœnie w naszym Tomasz Zubilewicz." Coœ w porankowym lub serwisowym stylu. Mnie siê najbardziej dziœ podoba³y komentarze Styœki po materiale "Kampania Kontrolowana".
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dzisiaj "Fakty" by³y fajne, mi tez podoba³ siê ten komentarz:)::)Ale mam nadzieje, ¿ê od poniedzia³ku bêdzie jednak w TVN24
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

W programie m.in. komentarze ws. listu W³odzimierza Cimoszewicza do premiera Belki nt. inwigilacji NSZZ "Solidarnoœæ" przez UOP. Goœæmi Justyny Pochanke bêd¹ Tomasz Na³êcz i Ludwik Dorn. NIK kontra NFZ; goœciem bêdzie m.in. El¿bieta Radziszewska

za http://www.tvn24.pl

Juppi !! Wreszcie !! Fantastyczny program siê zapowiada Na³êcz vs. Dorn a w roli atakuj¹cego Justyna :D Juz siê nie mogê doczekaæ :D

Fantastyczny program !!! Justyna ostra jak zwykle, wyraŸnie widaæ kto rz¹dzi w Magazynie : zdecydowanie jej brakowa³o w TVN24 !!!! Rozmowa Na³êcz vs. Dorn jak przewidywa³em œwietna - nie wiem czy ktoœ by sobie tak poradzi³ jak Justyna(no mo¿e K.Kolenda Zaleska :D ) I to pytanie do Na³êcza " jest Pan wierz¹cy" :D :D :D miodzio :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 wrz 2005, 21:28 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Wed³ug tvn24.pl Justynka dzisiaj w Magazynie :)
Wreszcie!

Ju¿ drugi post dzisiaj, ktĂłry piszê rĂłwnoczeœnie z innym u¿ytkownikiem :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
kamrat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 02:37

Post autor: kamrat »

WoW, dziœ ostra jak ¿yleta Styœka
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela 27 lis 2005, 16:44 przez kamrat, łącznie zmieniany 2 razy.
Al
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 09 sie 2005, 20:58

Post autor: Al »

nagra³ ktos Stysiê w TVN 24 ? - jak wiecie nie mam tego programu :( i raczej nie zapowiada sie na to bym mia³ :cry:

:prosze:
Ostatnio zmieniony wtorek 06 wrz 2005, 23:59 przez Al, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

"Podsumowanie najwa¿niejszych wydarzeñ dnia. Goœæmi programu bêd¹: prof. Lena Kolarska-Bobiñska z Instytutu Spraw Publicznych oraz Antoni Macierewicz, rzecznik sztabu wyborczego Ruchu Patriotycznego". Zaprasza Justyna Pochanke.

za http://www.tvn24.pl

super, hiper, fajnie !! Dziœ nie zapowiadaj¹ siê tacy "fajni" goœcie jak wczoraj ale prowadz¹ca Justyna gwarantuje wysoki poziom Magazynu !!

I program siê rozpocz¹³ :) Justyna w ?? chyba ?? nowym stroju :D zaczê³a w swoim stylu !! :D
Ostatnio zmieniony wtorek 06 wrz 2005, 21:05 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Niemoge siê doczekaæ!!
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wydaje mi siê, ¿e to niewiele wnosi do tematu czy mo¿esz siê doczekaæ czy nie. ;) Na przysz³osæ razcej siê powstrzyumaj od tego typu wypowiedzi. :)
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości