[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dzisiaj oddzielny serwis tvn24 i serwis w programie Dzien Dobry TVN. Na TVN Danuta Kondratowicz a na tvn24 Magda Sakowska, tyle Âże nie siedzi normalnie w studio, a na tle jakiegoÂś ekranu pokazujÂącego jedynie tÂło. Chociaz bardziej przypomina to jednak blue box -->
tommy151
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 14 maja 2005, 12:49

Post autor: tommy151 »

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

dokladnie - widac wyraznie w tv ze to jest blue box - poza tym barwa oswietlenia Magdy jest inna niz na codzien w tvn24 - dziwne - moze maja zajete studio w tym czasie ? bo Danuta Kondratowicz tez czyta serwisy z "bocznego stoÂłu".
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Chyba raczej chodzi o to, ze obie panie prowadzÂąc serwisy w tym samym czasie z jednego studia po prostu by sobie przeszkadzaÂły. No i moÂże nie ma takiej moÂżliwoÂści Âżeby to technicznie zrealizowaĂŚ. Ale blue box wyglÂąda strasznie. JuÂż lepiej jakby jednÂą z nich posadzili w studiu rozmĂłw przy jakimÂś ekranie, albo serwis w tvn przesunĂŞli o 15 minut :? -->
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

no wlasnie - po kiego grzyba dwie kobity i dwa oddzielne serwisy ? chyba chodzi o to ze w tvn24 serwisy musza startowac mniej wiecej punktualnie bo tak sa poskladane bloki a jak w tvn jest program na zywo to nie zawsze zrobia przerwe prowadzacy w tym czasie co trzeba - troche przeciagna przewaznie.

Poza tym pierwszy raz dzis ogladalem poranek tvn - bardzo fajny program - szczegolnie z parÂą Rusin-Meller - moze z czasem wprowadza ten program takze w tygodniu ? Tak jak w TVP2 sÂą Pytania na Sniadanie. Milo by sie wstawalo :)

Pary Janiak-Molek nie widzialem - ale jako ze mam uczulenie na obojga Panstwa - i przecztalem o nich Wasze opinie - to z gory moge powiedziec ze kiepscizna ;)

UPDATE:
Ale kefa zrobili realizatorzy. Na koncu poszly napisy: PROWADZENIE: Magda MoÂłek, Olivier Janiak :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dwa oddzielne serwisy i dwie kobity potrzebne, mozna to byÂło zauwaÂżyĂŚ w poprzednie weekendy, kiedy serwis byÂł wspĂłlny i w tvn24 zamiast powaÂżnych informacji mielismy program na poziomie Kalejdoskopu. Wiadomo, Âże w DzieĂą Dobry preferowany jest lÂżejszy news, wiĂŞc serwis musi byĂŚ osobny. Tylko Âże znĂłw traci na tym tvn24, wizualnie. -->
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i znowu sobotni poranek z programem "DzieĂą Dobry TVN" za nami :) Program z emisji na emisjĂŞ staje siĂŞ coraz lepszy, jest coraz mniej wpadek, prowadzÂący(szczegĂłlnie para Kinga :D -Marcin) siĂŞ "wyrabiajÂą" ogĂłlnie zaczyna byĂŚ naprawdĂŞ dobrze !! Co do podwĂłjnych serwisĂłw na TVN i TVN24 to zgadzam siĂŞ z przedmĂłwcami-w DDTVN potrzeba zdecydowanie lÂżejszych wiadomoÂści i myÂślĂŞ, ze m.in. dlatego wprowadzili te serwisy na stojÂąco. Ale teÂż myÂślĂŞ, Âże te dwa razy w tygodniu te 3 serwisy TVN24 jakoÂś ujdÂą :D i renoma TVN24 na tym zbytnio nie ucierpi :D

Aha i moÂże daÂłoby siĂŞ zrobiĂŚ ankietĂŞ w tym wÂątku z pytaniem:"KtĂłrÂą parĂŞ prowadzacych bardziej wolisz oglÂądac??" lub coÂś w tym stylu.Ciekawe jakie byÂłyby wyniki?? :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis bylo bardzo fajnie zak zwykle zreszta...co do serwisow informacyjnych to nie musiali by dawac na TVN-ie gdzies 15 min pozniej mogli by dac dwa naraz tylko z innych miejsc no bo to studio wkoncu nie jest takie male zeby z jednego dac 2 serwisy do 2-och stacji :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dzisiaj oglÂądaÂłem co prawda tylko kawaÂłek, bardzo podobaÂł mi siĂŞ wywiad z panami sekielskim i Morozowskim:):)
Wróciłem!!
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Witam! ZdjĂŞcia dla tych, ktĂłrzy uznajÂą poranek za porĂŞ zabĂłjczÂą i nie mogÂą siĂŞ zebraĂŚ na oglÂądanie DD - czyli tak jak Marcin Meller.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No to wiadomo w ktĂłrym budynku nadaj DDTVN pryz ul. MarszaÂłkowskiej
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejszy odcinek byl taki sobie poniewaz byly niedociagniecia np bylo dobrze slychac glosy operatorow realizatorow itp takze jeszcze za wczesnie zaczynaja mowic albo jak mowia to za chwile daja cos innego ehh chyba takie male wpadki beda zawsze w tym programie najbardziej podobal mi sie kawalek jak Kinga krzyknela do Marcina "Marcin, obiad" :lol: powinna raczej krzyknac ze sniadanie :D ale ja osobiscie wole pare Molek-Janiak :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Budynek, w ktĂłrym jest studio DDTVN jest na rogu MarszaÂłkowskiej i HoÂżej.
I wydaje mi siĂŞ, Âże to on: Obrazek I w powiĂŞkszeniu: Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Bardzo fajny program, szybki wiele siê dzia³o. Prowadz¹cy ju¿ doszli do wprawy s¹ naprawdê rewelacyjni w odró¿nieniu od niepasuj¹cej dla mnie do tego programu drugiej pary Mo³ek-Janiak. :evil:
Zobaczymy jak ten program siĂŞ rozwinie, fantastyczny pomysÂł za rozpoczĂŞcie programu w tych "odmiennych" strojach - ale potem jak szybko siĂŞ przebrali :) .Jestem bardzo ciekawy tematĂłw na program w zimie gdy juÂż tak wiele siĂŞ nie bĂŞdzie dziaÂło "na powietrzu".
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

S¹ juz wyniki ogl¹dalnoœci programu gdzieœ dostêpne? -->
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości