Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Black to twoja fura ?? przyznaj siĂŞ :D moze Anita czyta to forum :evil2:
Funcky no moÂże i siĂŞ na furach nie znasz ale na pewno CIĂŞ Black uÂświadomiÂł czym jeÂździ Anita :D
2. ÂŁukaszu drogi... :D bĂŞdÂąc studentem odkryjesz vodkĂŞ :D browar juÂż nie jest Trendy i Jazzy :D a tak na powaÂżnie jeÂśli chcesz wiedziec ile u mnie na mieszkaniu studenckim siĂŞ pije browara to spĂłjrz tutaj :D
-> Obrazekbilans semestralny :D
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii :shock: Ja, jako cia³o b¹dŸ co b¹dŸ pedagogiczne, powinienem jakoœ zareagowaÌ na ten ''semestralny bilans'' :lol: Ale aktualnie przez s³owo: jakoœ rozumiem jedynie, wspomo¿enie w opró¿nieniu czêœci zapasów :lol:
kamuii pisze: 1. Black to twoja fura :?: przyznaj siĂŞ :D moze Anita czyta to forum :evil2:
Nieeee :!: Kamuii, taka Alfa jest w posiadaniu Anity :dobani:
ÂŁukasz pisze:Taka maÂła dygresja, za ktĂłrÂą Black siĂŞ wkurzy. :D Ale lubiĂŞ siĂŞ tu Wam czasami wtrÂąciĂŚ nie na temat. :D
AleÂż skÂąd, ÂŁukasz :D Ja siĂŞ juÂż nie wkurzam za pisanie nie na temat - wyrosÂłem z tego :lol: A tak w ogĂłle, to jak teraz nie bĂŞdziemy pisaĂŚ ''nie na temat'', to wÂątek bĂŞdzie martwy ;( Ja popoÂłudniowe spisaÂłem na straty :dobani: , Anity w poranku w tym tygodniu nie byÂło, wiĂŞc o czym tu pisaĂŚ :?: ÂŻe siedzi za plecami Patrycji i ''przygotowuje'' fakty popoÂłudniowe :?: :twisted: Cholera jasna! Patrycja mogÂła dostaĂŚ dyÂżur w dniu na Âżywo :twisted:
Ostatnio zmieniony wtorek 21 mar 2006, 14:05 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Black Jack '62 pisze:
ÂŁukasz pisze: Anity w poranku w tym tygodniu nie byÂło, wiĂŞc o czym tu pisaĂŚ :?: ÂŻe siedzi za plecami Patrycji i ''przygotowuje'' fakty popoÂłudniowe :?: :twisted: Cholera jasna! Patrycja mogÂła dostaĂŚ dyÂżur w dniu na Âżywo :twisted:
Przecie¿ dosta³a dy¿ur w Dniu na ¿ywo i jest w serwisach, a Anita bêdzie w Faktach na 99.999999999999%, chyba, ¿e znowu bombê pod³o¿¹ mailem...
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I nielubiana pogoda
Obrazek
PodobaÂły mi siĂŞ dzisiejsze Fakty przynajmiej tereÂściÂą, bo robiÂąc capsy tylko sÂłuchaÂłam.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hey Sylwinka zajebiste capsy a mogÂła byÂś zapodaĂŚ wiĂŞksze ???

Black jak Ci siĂŞ ta Twoja skrzynia biegĂłw i "zaledwie" laguna nie podoba to ja chĂŞtnie wezmĂŞ :evil2:

Co do pomocy w opró¿nainu zapasów to spóŸni³eœ siê ;(
ju¿ nie ma co opró¿niaÌ :D:D :lol:
Ale bede pamiĂŞtaĂŚ nastĂŞpnym razem ;)

Ehhh... dzisiejszych FaktĂłw widziaÂłam tylko kawaÂłek ale Anita miaÂła glos jak by siĂŞ rozpÂłakaĂŚ miaÂła... nie wiem czemu moze tego siatkarza znaÂła ? czy jak ?
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie, nie sÂądze, Âże go znaÂła. anita zawsze tak reaguje, gdy przekuzuje informacjĂŞ o czyjejÂś Âśmierci.
Bardzo ³adne capsy, bo Anita bardzo ³adnie wygl¹da³a :D Ja dziœ ogl¹da³am fakty od pocz¹tku do koùca i tradycyjnie by³o krótko, szybko - nie zd¹¿y³am nawet obczaiÌ, czy Anita jest dziœ ubrana w spódnicê, bo tak mi siê wydawa³o. No có¿, fakt, i¿ s¹ capsy z dzisiejszych Faktów, sprawi, ¿e Black nie ogl¹daj¹c programu, nic praktycznie nie straci³ :? Ale nie s¹dzi³am, ¿e bêdzie a¿ tak zapiek³y w swoim postanowieniu :zdziwko:
kamuii pisze:Black jak Ci siĂŞ ta Twoja skrzynia biegĂłw i "zaledwie" laguna nie podoba to ja chĂŞtnie wezmĂŞ :evil2:
On tylko tak psioczy na ten samochĂłd, ale za nic w Âświecie nikomu by go nie oddaÂł - nawet poÂżycza go niechĂŞtnie :lol: A na ewentualny spadek Kamuii teÂż nie masz co liczyĂŚ, bo w razie jakiegoÂś (nie daj BoÂże) tragicznego wypadku, to mnie Black upowaÂżniÂł do rozporzÂądzenia jego majatkiem :lol: A tak siĂŞ skÂłada, Âże ja i jego Laguna bardzo siĂŞ lubimy :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Funcky chcesz powiedzieĂŚ ze Black Anicie chce kupiĂŚ nahdroÂższe auto a Tobie nie kupiÂł ? :D
Black nie bÂądz taki kup 2 mniejsze :lol:
Ale nie sÂądziÂłam, Âże bĂŞdzie aÂż tak zapiekÂły w swoim postanowieniu
No ja tez nie sÂądziÂłam. co to siĂŞ dzieje Michos odchodzi z forum Black nie oglÂąda Anity .... :?
A na ewentualny spadek Kamuii teÂż nie masz co liczyĂŚ, bo w razie jakiegoÂś (nie daj BoÂże) tragicznego wypadku, to mnie Black upowaÂżniÂł do rozporzÂądzenia jego majatkiem
Zobacz Black jak ona juÂż rozporzÂądza Twoim spadkiem :D mam nadziejĂŞ Funcky ze nie toisz nad nim z siekierÂą :D ???
I tak z reszta nie masz Funcky szans bo ....
jesli Black kupi Anicie najdroÂższe auto jakie istnieje to nie starczy mu na inne i ewentualnym potomkom jego i Anity pozaostanie Laguna :evil2:

Hehe tak sobie fantazjujemy a wogĂłle nie omawaimy faktĂłw stojacych...
ale o czym tu wÂłasciwie mĂłwiĂŚ ;(
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A czy ja, do jasnej cholery, dawaÂłem ogÂłoszenie: ''Kto chce mojÂą LagunĂŞ'' :?: :!: :wink: :lol:
Kamuii staraj siĂŞ, a Funcky nie bÂądÂź taka pewna, Âże nie zmieniĂŞ upowaÂżnienia :D :D
Funckyrella pisze:No có¿, fakt, i¿ s¹ capsy z dzisiejszych Faktów, sprawi, ¿e Black nie ogl¹daj¹c programu, nic praktycznie nie straci³ :?
Capsy s¹, ale s¹ tak ma³e, ¿e niewiele na nich widaÌ :? A ¿e nic nie straci³em nie ogl¹daj¹c faktów, wiem i bez Twoich s³ów, bo obecnoœÌ Anity w tak nic nie znacz¹cym programie i to, co Anita pokaza³a w pierwszym wydaniu, wystarczy³o mi, ¿eby podj¹Ì tak¹ a nie inn¹ decyzjê. Nie wiem, czy to formu³a programu, czy stopieù zdegradowania Anity tak niekorzystnie wp³ynê³y na formê Anity, ale ja coraz czêœciej zastanawiam siê nad tym, czy zaserwowane Anicie przez pewne osoby ''prania mózgu'' zaczê³o przynosiÌ coraz wiêksze efekty :?: :!:
Ja nie potrafiê poj¹Ì, jak mo¿liwym jest taki niekorzystny obrót formy i ambicji :?:
Szokiem dla mnie by³o, kiedy maj¹c jeszcze w pamiêci te wspania³e wakacyjne wystêpy Anity w dniu na ¿ywo, ogl¹da³em pierwsze fakty. Widzia³em Anitê upokorzon¹, udaj¹c¹ (chyba) dobry nastrój, pojawiaj¹c¹ siê na tak krótko, jakby chcia³a jak najszybciej znikn¹Ì z wizji. Nie wiem, czym to jest uwarunkowane, ale ja na to patrzeÌ nie bêdê, nie bêdê przyk³ada³ rêki do gnojenia Anity, nie bêdê patrzy³ jak wielkiej klasy dziennikarka ''babrze'' i topi swój talent w tak dziadowskim programie :!: :mad:
Mam nadziejĂŞ, Âże ona specjalnie, a nie z powodu utraty formy, odstawia takÂą marnÂą robotĂŞ w popoÂłudniowych w ramach zemszczenia siĂŞ za degradacjĂŞ do popoÂłudniowych :? :!:

I jeszcze sÂłowo o ''Poranku TVN24''. W aktualnym numerze ''Sukcesu'', redaktor naczelna tego pisma, sporzÂądziÂła jakiÂś ranking i, co prawda w kontekÂście jednego z wystĂŞpĂłw Jakuba Porady, ale bardzo trafnie (jedynie pod tym wzglĂŞdem!) pisze o poranku uÂżywajÂąc okreÂślenia: sen wariata o poranku :evil2: I jak tu siĂŞ z niÂą nie zgodziĂŚ :?: :lol:
Reasumuj¹c: Anita nie doœÌ, ¿e pracuje ledwo 3 dni w tygodniu, to jeszcze w najbardziej mo¿liwych pod wzglêdem kiczowatoœci programach :!: :twisted: WidaÌ, ¿e komuœ baaaaaaardzo zale¿a³o na tym, ¿eby odpowiednio ''zaj¹Ì siê'' jej karier¹ :!: Zreszt¹ jej i nie tylko jej karier¹, ale akurat tak siê z³o¿y³o, ¿e jedynie los Anity w tej stacji mnie obchodzi :!:
Tak moi drodzy, b³¹d Anity - paradoxalnie - polega³ na tym, ¿e gdy prowadzi³a g³ówne fakty, zbyt odwa¿nie pokaza³a, ¿e jest 100%-ow¹ osob¹ medialn¹ :!: Osob¹, która intryguje widza, wzbudza w nim respekt i powa¿anie, zapada w pamiêÌ :!: A przecie¿, to nie u Anity widz tvn-u ma dostrzegaÌ powy¿sze :twisted: Trzeba j¹ by³o zatem brutalnie wypchn¹Ì z faktów g³ównych :twisted:
By³ czas, piêkny czas, który do tej pory mnie zdumiewa, kiedy Anita bieg³a na przedzie sztafety, ale jak twierdzi jej przyjaciel: ''Anita kocha pracê, ale nie pasuje do warszawskiego œwiata, do wyœcigu szczurów(...)jest zbyt wra¿liwa(...)'' - ja tylko dodam, ¿e na pewno nigdy nie wpasuje siê w tvn-ow¹ koteryjno-neptyczno-absurdaln¹ rzeczywistoœÌ :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Tomek79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 19:30
Lokalizacja: Debica

Post autor: Tomek79 »

Black Jack, przygladnij sie tej sytuacji z drugiej strony. Czasami nie liczy sie ilosc lecz jakosc. Wiec jezeli ta dziennikarka dociera do mniejszej ilosci widzow ale takich ktorym naprawde zalezy na skrocie najnowyszch info z kraju i swiata to moze to byc odebrane lepiej niz jezeli dziennikarz dociera do mas ale takich ktore nawet nie rozumia tego o czym on mowi. W przypadku Anity mamy do czynienia wlasnie z taka sytuacja. Czytajac wasze forum od jakiegos czasu dochodze do wniosku ze ona poprostu jest wtedy kiedy powinna byc, i nic ponadto. Niestety nie mieszkam w Polsce od lat i TVNowska telewizje ogladam sporadycznie, i jedyna dziennikarke z TVN jaka kojarze to Anita; czyli wypracowala sobie wlasna osobowosc. Jest dobra w swoim fachu wiec pewnie wkrotce znow poprowadzi Fakty glowne, ale czy wtedy bedzie lepsza dziennikarka? A tak wogole to fajowo sie to wasze forum czyta i co wazniejsze oglada... z tymi wszystkimi fotkami :shock:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Widzisz na pewno masz racjê w tym ¿e ona spe³nia jak¹œ misjê i ze dociera do niewielkiej liczby osób.I to takich które chc¹ jej s³uchaÌ ;) Dobrze te¿ ze kojarzysz j¹. ALe widzizs kojarzysz bo bardzo rzadko ogl¹dasz tvnepotyzm. Natomiast tutaj w polsce ludzie na forum gazety pytaj¹ czy ona jeszcze pracuje w TVNepotyzm !!! ???
Taka sytuacja w przypadku tak dobrej dziennikarki nie powinna miec miejsca.
Nie mogê siê jednak zgodziÌ z tym ¿e ona nie bedzie lepsz¹ dziennikarka jeœli poprowadzi g³ówne Fakty
1.Prêdzej And¿elika Borys powróci na stanowisko przewodnicz¹cej ZPB ni¿ Anita do g³ównych...!!!
2.Ona by³a by lepsza dziennikark¹ zobacz jak przez d³u¿szy czas po wywaleniu jej z g³ównych pograsza³ siê jej warsztat dziennikarski poprzez gnojenie...

Btw niedÂługo juÂż chyba program widmo ???
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tak sie ostatnio zastanawiam co by³oby gdyby Kajdanowicztak jak Kunica przeszed³ do TVP :twisted: (ja go lubie, ale jeœli zamiast niego miala byÌ Anita to oczywiœcie niech idzie do tego TVP, ale najlepiej by by³o jak Anita z kajdanowiczem prowadzila na przemian g³ówne wydania Faktów w tygodniu, a pochanke i rymanowski w weekend-ach marzenia) . Kto wtedy(gdyby kajdanowicz odszed³) by prowadzi³ g³ówne wydania Faktów w weekend :?: Teoretycznie powinna to byÌ Anita :D (profesjonalizm, doœwiadczenie, uroda :) ), bo raczej nie Redo czy Grass. Mo¿liwe ¿e czêœciej widzielibyœmy Marciniaka, ale g³ówne wydanie potrzebuje 4 prezenterów. Czy¿by t¹ czwart¹ mia³a byÌ Anita??? Chcia³bym bardzo, ale rozs¹dek podpowiada coœ innego :( . Co o tym s¹dzicie???

TAK DLA PORÓWNANIA
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela 18 wrz 2005, 20:40 przez michaek, łącznie zmieniany 2 razy.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Dared00

Post autor: Dared00 »

MICHAEK, ZAMA¯ ADRES KONKURENCJI NA CAPSIE Z ANITK¡ ZANIM ADMIN SIÊ DOWIE!!!

Bo jak sie dowie, to mamy po capsie :(
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

KiedyÂś na tym forum zaproponowaÂłem tydzieĂą Anity Werner, niestety wpisaÂłem zÂły adres do plakatu, wiĂŞc teraz choĂŚ to juÂż kompletnie niewaÂżne daje plakat.
Obrazek
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Proszê natychmiast usun¹Ì zdjêcie Anity Werner z konkurencyjnego serwisu oraz zapoznaÌ siêz regulaminem http://www.forum.tvn.tivi.pl!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Szkoda, Âże na tym ''plakacie'' ma takÂą nadÂąsanÂą minĂŞ :lol: :lol: PamiĂŞtam, co mĂłwiÂła w tej scenie :D Na pytanie: ''Gdzie byÂłaÂś?'', odpowiedziaÂła: ''PÂływaÂłam...'' :lol:

Ooooo :!: :D Ju¿ wiem, co siê musi staÌ, ¿ebym zacz¹³ ogl¹daÌ popo³udniowe: Anita musi wdziaÌ strój z ''plakatu'' :evil2: Wtedy wyciszê maxymalnie telewizor i bêdê patrzy³ i podziwia³ :D :evil2: :lol: :wink:
I po co by jej wtedy byÂły te marynary :?: :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 32 gości